KODI Main - en to uk_ua translation catalogue (160 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Estuary skin by phil65. (Kodi's default skin)
uk_ua: Обкладинка Estuary від phil65 і Piers. (стандартна обкладинка Kodi)

[ctx: Addon Description]
en: Estuary is the default skin for Kodi 17.0 and above. It attempts to be easy for first time Kodi users to understand and use.
uk_ua: Estuary є стандартною обкладинкою Kodi 17.0 і подальших версій. Її основна ідея — простота використання для нових користувачів Kodi.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: Estuary is the default skin for Kodi, removing it may cause issues
uk_ua: Estuary — основна обкладинка Kodi, і її видалення може призвести до проблем

[ctx: #31000]
en: Now playing
uk_ua: Відтворюється

[ctx: #31001]
en: Search...
uk_ua: Пошук...

[ctx: #31002]
en: Show media fanart as background
uk_ua: Показувати фанарт медіафайлів на тлі

[ctx: #31003]
en: Cinema mode
uk_ua: Режим кінотеатру

[ctx: #31004]
en: Change mode
uk_ua: Зміна режиму

[ctx: #31005]
en: Watch as 2D
uk_ua: Переглядати як 2D

[ctx: #31006]
en: Random movies
uk_ua: Випадкові фільми

[ctx: #31007]
en: Unwatched movies
uk_ua: Непереглянуті фільми

[ctx: #31008]
en: Enable category widgets
uk_ua: Увімкнути віджети категорій

[ctx: #31009]
en: Download icons
uk_ua: Завантажити значки

[ctx: #31010]
en: In progress movies
uk_ua: Фільми, що переглядаються

[ctx: #31011]
en: Most played albums
uk_ua: Популярні альбоми

[ctx: #31012]
en: Random albums
uk_ua: Випадкові альбоми

[ctx: #31013]
en: Random artists
uk_ua: Випадкові виконавці

[ctx: #31014]
en: Unplayed albums
uk_ua: Непрослухані альбоми

[ctx: #31015]
note: home screen recordings widget: recent tv / radio recordings
en: Recent recordings
uk_ua: Нещодавні записи

[ctx: #31016]
note: home screen channel widget: recently played tv channels. (please note that in some non-english languages #31018 and #31016 might not be equal)
en: Recently played channels
uk_ua: Недавно переглянуті канали

[ctx: #31017]
en: Rated
uk_ua: Рейтинг

[ctx: #31018]
note: home screen channel widget: recently played radio channels. (please note that in some non-english languages #31018 and #31016 might not be equal)
en: Recently played channels
uk_ua: Недавно переглянуті канали

[ctx: #31019]
en: Forecast
uk_ua: Прогноз

[ctx: #31020]
en: Actions
uk_ua: Дії

[ctx: #31021]
en: Misc options
uk_ua: Інші параметри

[ctx: #31022]
en: Sort by
uk_ua: Сорт. за

[ctx: #31023]
en: Viewtype
uk_ua: Вигляд

[ctx: #31024]
en: Choose rating to display for media items
uk_ua: Виберіть рейтинг для відображення медіа-елементів

[ctx: #31025]
en: No favourites found. You can add any item from media views to this list by using the context menu.
uk_ua: Немає обраних. Ви можете додати до цього списку будь-який медіафайл за допомогою контекстного меню.

[ctx: #31026]
en: Timeshift
uk_ua: Зрушення в часі

[ctx: #31027]
en: Next aired
uk_ua: Наступний ефір

[ctx: #31028]
en: Show fanart
uk_ua: Показувати фанарт

[ctx: #31029]
en: Last logged in
uk_ua: Останній вхід

[ctx: #31030]
note: Label to show the system memory usage
en: System memory usage
uk_ua: Використання пам'яті

[ctx: #31031]
en: Version info
uk_ua: Відомості про версію

[ctx: #31032]
en: Order
uk_ua: Порядок

[ctx: #31033]
en: Your rating
uk_ua: Ваш рейтинг

[ctx: #31034]
en: Extended info
uk_ua: Додаткові відомості

[ctx: #31035]
en: Pages
uk_ua: Сторінки

[ctx: #31036]
en: items
uk_ua: об'єктів

[ctx: #31037]
en: Selected track
uk_ua: Обраний трек

[ctx: #31038]
en: Rewind
uk_ua: Перемотка назад

[ctx: #31039]
en: Fast forward
uk_ua: Перемотка вперед

[ctx: #31041]
en: Camera manufacturer
uk_ua: Виробник фотоапарата

[ctx: #31042]
en: Playlist options
uk_ua: Параметри списку відтворення

[ctx: #31043]
en: Set the type and add rules to create a smart playlist. These playlists are dynamic and include all media items from your database which apply to your chosen rules.
uk_ua: Для створення розширеного списку відтворення виберіть його тип і додайте правила. Ці списки формуються динамічно та включають всі медіафайли з вашої бази даних, що відповідають вказаним правилам.

[ctx: #31044]
en: Add group
uk_ua: Додати групу

[ctx: #31045]
en: Rename group
uk_ua: Перейменувати групу

[ctx: #31046]
en: Delete group
uk_ua: Видалити групу

[ctx: #31048]
en: Available
uk_ua: Доступно

[ctx: #31052]
en: filtered
uk_ua: відібрано

[ctx: #31053]
en: Arial based
uk_ua: Стиль Arial

[ctx: #31054]
en: Press [B]Left[/B] to step back, or [B]Right[/B] to step forward
uk_ua: Натисніть [B]Наліво[/B] для кроку назад або [B]Направо[/B] для кроку вперед

[ctx: #31055]
en: Press [B]Right[/B] to frame advance
uk_ua: Натисніть [B]Направо[/B] для переходу на кадр вперед

[ctx: #31056]
en: Go to playlist
uk_ua: Перейти до списку відтворення

[ctx: #31057]
en: Show login screen on startup
uk_ua: Показувати екран входу при запуску

[ctx: #31058]
en: Automatic Login on startup
uk_ua: Автоматичний вхід при запуску

[ctx: #31061]
en: Main menu items
uk_ua: Елементи головного меню

[ctx: #31062]
en: Choose weather fanart pack
uk_ua: Вибрати набір фанартів погоди

[ctx: #31063]
en: Sections
uk_ua: Розділи

[ctx: #31065]
en: Video playlist
uk_ua: Список відтворення відео

[ctx: #31066]
en: Music playlist
uk_ua: Список відтворення музики

[ctx: #31067]
en: Event log
uk_ua: Журнал подій

[ctx: #31068]
en: Choose presets
uk_ua: Попередні налаштування

[ctx: #31069]
en: Last Updated
uk_ua: Останнє оновлення

[ctx: #31071]
en: by
uk_ua: від

[ctx: #31072]
en: Power Options
uk_ua: Налаштування живлення

[ctx: #31073]
en: Total length
uk_ua: Загальна довжина

[ctx: #31074]
en: Total duration
uk_ua: Загальна тривалість

[ctx: #31075]
en: Movie sets
uk_ua: Кіноцикли

[ctx: #31079]
en: Cast not available
uk_ua: Актори відсутні

[ctx: #31080]
en: Ends at
uk_ua: Закінчення

[ctx: #31082]
en: Lyrics add-on
uk_ua: Надбудова "Тексти"

[ctx: #31083]
en: Lyrics add-on settings
uk_ua: Налаштування надбудови текстів пісень

[ctx: #31084]
en: Visualisation settings
uk_ua: Налаштування візуалізації

[ctx: #31089]
en: Available groups
uk_ua: Доступні групи

[ctx: #31092]
en: Video menu
uk_ua: Меню відео

[ctx: #31093]
en: Show weather info in top bar
uk_ua: Показувати відомості про погоду згори

[ctx: #31095]
en: Use slide animations
uk_ua: Анімація переміщення

[ctx: #31096]
en: Local subtitle available
uk_ua: Доступні локальні субтитри

[ctx: #31097]
en: Channel options
uk_ua: Параметри канала

[ctx: #31098]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
uk_ua: Виберіть профіль користувача Kodi,[CR]щоб увійти до системи

[ctx: #31099]
note: viewtype name
en: IconWall
uk_ua: Значки

[ctx: #31101]
note: viewtype name
en: InfoWall
uk_ua: Стіна з відомостями

[ctx: #31102]
note: viewtype name
en: Wall
uk_ua: Стіна

[ctx: #31103]
en: Enter text here...
uk_ua: Введіть текст...

[ctx: #31104]
en: Your library is currently empty. In order to populate it with your personal media, enter "Files" section, add a media source and configure it. After the source has been added and indexed you will be able to browse your library.
uk_ua: Ваша медіатека порожня. Щоб додати до неї ваші медіафайли, відкрийте розділ "Файли", додайте джерело файлів і налаштуйте його. Після додавання та сканування джерела, ви зможете переглядати свою медіатеку.

[ctx: #31105]
en: Add video sources and set the appropriate content type in order to populate your video libraries.
uk_ua: Додайте джерела відеофайлів і вкажіть відповідний тип вмісту, щоб заповнити медіатеку відео.

[ctx: #31106]
en: Teletext
uk_ua: Телетекст

[ctx: #31107]
note: viewtype name
en: WideList
uk_ua: Широкий список

[ctx: #31110]
en: Enter files section
uk_ua: Вибрати файли

[ctx: #31111]
en: View your personal pictures or download one of the many image add-ons from the official repository.
uk_ua: Переглядайте ваші особисті фото або завантажте одну з багатьох надбудов фото з офіційного репозиторію.

[ctx: #31112]
en: Toggle audio stream
uk_ua: Змінити аудіопотік

[ctx: #31113]
en: Search local library
uk_ua: Пошук у локальній медіатеці

[ctx: #31114]
en: Search YouTube
uk_ua: Пошук на YouTube

[ctx: #31115]
en: Toggle subtitle
uk_ua: Перемкнути субтитри

[ctx: #31116]
en: Remove this main menu item
uk_ua: Видалити цей елемент головного меню

[ctx: #31117]
en: Edit nodes
uk_ua: Змінити розділи медіатеки

[ctx: #31118]
en: Enter add-on browser
uk_ua: Відкрити браузер надбудов

[ctx: #31119]
en: You do not have any add-ons installed yet. Visit our add-on browser to browse through our collection and improve your Kodi experience.
uk_ua: У вас немає встановлених надбудов. Відкрийте браузер надбудов, щоб переглянути нашу колекцію й вдосконалити свій Kodi.

[ctx: #31120]
en: You did not set up a weather provider yet. In order to view weather information, choose a weather provider and set up your location.
uk_ua: Не вибрано службу прогнозу погоди. Для перегляду прогнозу погоди виберіть відповідну службу й вкажіть своє місцеперебування.

[ctx: #31121]
en: Set weather provider
uk_ua: Вибрати службу прогнозу погоди

[ctx: #31122]
en: Unwatched TV Shows
uk_ua: Непереглянуті серіали

[ctx: #31123]
en: Same director
uk_ua: Той же режисер

[ctx: #31125]
en: Press up for actor info
uk_ua: Натисніть стрілку вгору для перегляду відомостей про актора

[ctx: #31126]
en: Press OK to read plot
uk_ua: Натисніть ОК для перегляду сюжету

[ctx: #31127]
en: Show icons
uk_ua: Показати значки

[ctx: #31128]
en: Contributors
uk_ua: Учасники

[ctx: #31129]
en: General settings applying to all areas of the skin.
uk_ua: Загальні налаштування для всіх розділів обкладинки.

[ctx: #31130]
en: Main menu-related settings: Configure the home screen to your likings.
uk_ua: Налаштування головного меню: налаштуйте головне меню згідно зі своїми уподобаннями.

[ctx: #31131]
en: Choose skin fanart pack
uk_ua: Вибрати набір фанартів обкладинки

[ctx: #31132]
en: Select Program
uk_ua: Вибрати програму

[ctx: #31133]
en: Select Resolution
uk_ua: Вибрати розширення

[ctx: #31134]
en: Remaining
uk_ua: Залишилося

[ctx: #31135]
en: Binary
uk_ua: Бінарний

[ctx: #31136]
en: Click here to see latest changes...
uk_ua: Натисніть тут, щоб переглянути зміни...

[ctx: #31138]
note: Label to show player info page
en: Player
uk_ua: Програвач

[ctx: #31139]
note: Label to show video decoder name
en: Video decoder
uk_ua: Декодер відео

[ctx: #31140]
note: Label to show the video pixel format
en: Pixel format
uk_ua: Формат пікселів

[ctx: #31141]
en: Changes for version
uk_ua: Зміни у версії

[ctx: #31142]
en: Play speed
uk_ua: Швидкість відтворення

[ctx: #31143]
en: You did not set up PVR yet. In order to use PVR, choose a PVR client addon and configure it. Please visit http://kodi.wiki/view/PVR to learn more.
uk_ua: Функції PVR не налаштовано. Для використання цих функцій виберіть клієнт PVR і налаштуйте його. Для отримання додаткової інформації відвідайте http://kodi.wiki/view/PVR.

[ctx: #31144]
en: Enter add-on browser
uk_ua: Відкрити браузер надбудов

[ctx: #31145]
en: Search add-ons
uk_ua: Пошук надбудов

[ctx: #31146]
en: In cinemas
uk_ua: В кінотеатрах

[ctx: #31147]
en: In cinemas soon
uk_ua: Скоро в кінотеатрах

[ctx: #31148]
en: Categories
uk_ua: Категорії

[ctx: #31149]
en: Select genre fanart pack
uk_ua: Вибрати набір фанартів жанрів

[ctx: #31150]
en: Origin
uk_ua: Джерело

[ctx: #31151]
en: Unwatched music videos
uk_ua: Непереглянуті музичні відео

[ctx: #31152]
en: Random music videos
uk_ua: Випадкові музичні відео

[ctx: #31153]
en: You do not have any add-ons of this type installed. Enter the add-on browser to download add-ons created by our community.
uk_ua: У вас немає встановлених надбудов цього типу. Відкрийте браузер надбудов, щоб завантажити надбудови, створені спільнотою.

[ctx: #31154]
en: Press OK to switch between locations
uk_ua: Натисніть ОК для зміни місцеположення

[ctx: #31155]
en: No bookmarks created yet.
uk_ua: Немає закладок.

[ctx: #31156]
en: Choose background pattern
uk_ua: Вибрати тло

[ctx: #31157]
en: Edit categories
uk_ua: Змінити категорії

[ctx: #31158]
en: Touch mode
uk_ua: Режим доторкання

[ctx: #31159]
en: Artwork
uk_ua: Картинки

[ctx: #31160]
en: Show media flags
uk_ua: Інформаційні значки

[ctx: #31161]
en: Numeric pad
uk_ua: Цифрова клавіатура

[ctx: #31162]
en: Play your personal games or download one of the many game add-ons from the official repository.
uk_ua: Грайте в свої персональні ігри, або завантажте одні з багатьох ігрових додатків з офіційного сховища.

[ctx: #31163]
en: Show Fanart background
uk_ua: Показувати фанарт у фоні

[ctx: #31164]
note: Choose profile identifier
en: Choose kind of profile identification
uk_ua: Обрати вид ідентифікації облік. запису

[ctx: #31165]
note: Label for the kind of profile identification
en: Profile name
uk_ua: Назва профілю

[ctx: #31166]
note: Label for the kind of profile identification
en: Profile avatar
uk_ua: Аватар облік. запису

[ctx: #31167]
note: Label of a setting
en: Animate background
uk_ua: Анімація фону

[ctx: #31168]
note: Label of a setting
en: Show posters instead of thumbs for musicvideos
uk_ua: Показувати постери замість мініатюр для музичних відеокліпів

[ctx: #31169]
note: Description label for skin settings area
en: Artwork related settings.
uk_ua: Налаштування ілюстрацій.

[ctx: #31600]
note: Label to show the video codec name
en: Video codec
uk_ua: Кодування відео

[ctx: #31601]
note: Label to show the video resolution
en: Video resolution
uk_ua: Роздільна здатність відео

[ctx: #31602]
note: Label to show the video aspect
en: Video aspect
uk_ua: Співвідношення сторін відео

[ctx: #31603]
note: Label to show the video bitrate
en: Video bitrate
uk_ua: Бітрейт відео

[ctx: #31604]
note: Label to show the audio codec name
en: Audio codec
uk_ua: Кодування аудіо

[ctx: #31605]
note: Label to show the number of audio channels
en: Audio channels
uk_ua: Каналів аудіо

[ctx: #31606]
note: Label to show the audio bitrate
en: Audio bitrate
uk_ua: Бітрейт аудіо

[ctx: #31607]
note: Label to show the screen resolution
en: Screen resolution
uk_ua: Роздільна здатність

[ctx: #31608]
note: Label to show the system rendering speed
en: System rendering speed
uk_ua: Швидкість візуалізації системи

[ctx: #31609]
note: Label to show the system CPU usage
en: System CPU usage
uk_ua: Завантаження CPU

[ctx: #31610]
note: Label to show the media (metadata) info page
en: Media
uk_ua: Медіафайли

[ctx: #31611]
note: Label to show the system info page
en: System
uk_ua: Система
