KODI Main - en to sk_sk translation catalogue (155 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Estuary skin by phil65. (Kodi's default skin)
sk_sk: Vzhľad Estuary, vytvorili phil65. (predvolený vzhľad pre Kodi)

[ctx: Addon Description]
en: Estuary is the default skin for Kodi 17.0 and above. It attempts to be easy for first time Kodi users to understand and use.
sk_sk: Estuary je predvolený vzhľad pre Kodi 17.0 a vyššie. Je výsledkom snahy o vzhľad, ktorý bude ľahko zrozumiteľný a použiteľný pre nových používateľov Kodi.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: Estuary is the default skin for Kodi, removing it may cause issues
sk_sk: Estuary je predvolený vzhľad pre Kodi, jeho odstránenie môže spôsobiť problémy

[ctx: #31000]
en: Now playing
sk_sk: Prehráva sa

[ctx: #31001]
en: Search...
sk_sk: Hľadať...

[ctx: #31002]
en: Show media fanart as background
sk_sk: Zobraziť fanart médií ako pozadie

[ctx: #31003]
en: Cinema mode
sk_sk: Režim kina

[ctx: #31004]
en: Change mode
sk_sk: Zmeniť režim

[ctx: #31005]
en: Watch as 2D
sk_sk: Pozerať ako 2D

[ctx: #31006]
en: Random movies
sk_sk: Náhodné filmy

[ctx: #31007]
en: Unwatched movies
sk_sk: Nepozreté filmy

[ctx: #31008]
en: Enable category widgets
sk_sk: Povoliť widgety kategórií

[ctx: #31009]
en: Download icons
sk_sk: Prevziať ikony

[ctx: #31010]
en: In progress movies
sk_sk: Rozpozerané filmy

[ctx: #31011]
en: Most played albums
sk_sk: Najprehrávanejšie albumy

[ctx: #31012]
en: Random albums
sk_sk: Náhodné albumy

[ctx: #31013]
en: Random artists
sk_sk: Náhodní umelci

[ctx: #31014]
en: Unplayed albums
sk_sk: Neprehraté albumy

[ctx: #31015]
note: home screen recordings widget: recent tv / radio recordings
en: Recent recordings
sk_sk: Nedávne nahrávky

[ctx: #31016]
note: home screen channel widget: recently played tv channels. (please note that in some non-english languages #31018 and #31016 might not be equal)
en: Recently played channels
sk_sk: Nedávno prehrávané kanály

[ctx: #31017]
en: Rated
sk_sk: Ohodnotené

[ctx: #31018]
note: home screen channel widget: recently played radio channels. (please note that in some non-english languages #31018 and #31016 might not be equal)
en: Recently played channels
sk_sk: Nedávno prehrávané kanály

[ctx: #31019]
en: Forecast
sk_sk: Predpoveď

[ctx: #31020]
en: Actions
sk_sk: Akcie

[ctx: #31021]
en: Misc options
sk_sk: Ďalšie možnosti

[ctx: #31022]
en: Sort by
sk_sk: Zoradiť podľa

[ctx: #31023]
en: Viewtype
sk_sk: Typ zobrazenia

[ctx: #31024]
en: Choose rating to display for media items
sk_sk: Zvoľte si typ hodnotenia, ktorý sa zobrazí pre položky médií

[ctx: #31025]
en: No favourites found. You can add any item from media views to this list by using the context menu.
sk_sk: Nenašli sa žiadne obľúbené položky. Akúkoľvek položku z prehľadov médií môžete pridať do tohto zoznamu použitím kontextovej ponuky.

[ctx: #31026]
en: Timeshift
sk_sk: Časový posun

[ctx: #31027]
en: Next aired
sk_sk: Nasledujúce vysielanie

[ctx: #31028]
en: Show fanart
sk_sk: Zobraziť fanart

[ctx: #31029]
en: Last logged in
sk_sk: Posledné prihlásenie

[ctx: #31030]
note: Label to show the system memory usage
en: System memory usage
sk_sk: Využitie systémovej pamäte

[ctx: #31031]
en: Version info
sk_sk: Informácie o verzii

[ctx: #31032]
en: Order
sk_sk: Poradie

[ctx: #31033]
en: Your rating
sk_sk: Vaše hodnotenie

[ctx: #31034]
en: Extended info
sk_sk: Rozšírené informácie

[ctx: #31035]
en: Pages
sk_sk: Stránky

[ctx: #31036]
en: items
sk_sk: položky

[ctx: #31037]
en: Selected track
sk_sk: Vybraná stopa

[ctx: #31038]
en: Rewind
sk_sk: Pretočiť dozadu

[ctx: #31039]
en: Fast forward
sk_sk: Pretočiť dopredu

[ctx: #31041]
en: Camera manufacturer
sk_sk: Výrobca fotoaparátu

[ctx: #31042]
en: Playlist options
sk_sk: Možnosti zoznamu skladieb

[ctx: #31043]
en: Set the type and add rules to create a smart playlist. These playlists are dynamic and include all media items from your database which apply to your chosen rules.
sk_sk: Nastavte typ a pridajte pravidlá pre vytvorenie inteligentného zoznamu skladieb. Tieto zoznamy skladieb sú dynamické a zahŕňajú všetky položky médií z vašej databázy, ktoré zodpovedajú zvoleným pravidlám.

[ctx: #31044]
en: Add group
sk_sk: Pridať skupinu

[ctx: #31045]
en: Rename group
sk_sk: Premenovať skupinu

[ctx: #31046]
en: Delete group
sk_sk: Odstrániť skupinu

[ctx: #31048]
en: Available
sk_sk: K dispozícii

[ctx: #31052]
en: filtered
sk_sk: filtrované

[ctx: #31053]
en: Arial based
sk_sk: Písmo založené na Arial

[ctx: #31054]
en: Press [B]Left[/B] to step back, or [B]Right[/B] to step forward
sk_sk: Stlačte tlačidlo [B]Vľavo[/B] pre krok späť, alebo [B]Vpravo[/B] pre krok vpred

[ctx: #31055]
en: Press [B]Right[/B] to frame advance
sk_sk: Stlačením [B]Doprava[/B] posuniete dopredu

[ctx: #31056]
en: Go to playlist
sk_sk: Prejsť na zoznam skladieb

[ctx: #31057]
en: Show login screen on startup
sk_sk: Zobraziť prihlasovaciu obrazovku pri spustení

[ctx: #31058]
en: Automatic Login on startup
sk_sk: Automatické prihlásenie pri spustení

[ctx: #31059]
en: Select + X
sk_sk: Vybrať + X

[ctx: #31060]
en: Select + Start
sk_sk: Vybrať + Štart

[ctx: #31061]
en: Main menu items
sk_sk: Položky hlavnej ponuky

[ctx: #31062]
en: Choose weather fanart pack
sk_sk: Vyberte fanart balík pre počasie

[ctx: #31063]
en: Sections
sk_sk: Sekcie

[ctx: #31065]
en: Video playlist
sk_sk: Zoznam videí

[ctx: #31066]
en: Music playlist
sk_sk: Hudobný zoznam skladieb

[ctx: #31067]
en: Event log
sk_sk: Denník udalostí

[ctx: #31068]
en: Choose presets
sk_sk: Vybrať predvoľby

[ctx: #31069]
en: Last Updated
sk_sk: Naposledy aktualizované

[ctx: #31071]
en: by
sk_sk: od

[ctx: #31072]
en: Power Options
sk_sk: Možnosti napájania

[ctx: #31073]
en: Total length
sk_sk: Celková dĺžka

[ctx: #31074]
en: Total duration
sk_sk: Celkové trvanie

[ctx: #31075]
en: Movie sets
sk_sk: Filmové kolekcie

[ctx: #31079]
en: Cast not available
sk_sk: Obsadenie nie je k dispozícii

[ctx: #31080]
en: Ends at
sk_sk: Končí o

[ctx: #31082]
en: Lyrics add-on
sk_sk: Doplnok textov skladieb

[ctx: #31083]
en: Lyrics add-on settings
sk_sk: Nastavenia doplnku textov skladieb

[ctx: #31084]
en: Visualisation settings
sk_sk: Nastavenia vizualizácií

[ctx: #31089]
en: Available groups
sk_sk: Dostupné skupiny

[ctx: #31092]
en: Video menu
sk_sk: Ponuka videa

[ctx: #31093]
en: Show weather info in top bar
sk_sk: Zobraziť počasie v hornej lište

[ctx: #31095]
en: Use slide animations
sk_sk: Použiť animácie kĺzania

[ctx: #31096]
en: Local subtitle available
sk_sk: Miestne titulky sú k dispozícii

[ctx: #31097]
en: Channel options
sk_sk: Možnosti kanálu

[ctx: #31098]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
sk_sk: Zvoľte si profil používateľa Kodi[CR]pre prihlásenie a pokračovanie

[ctx: #31099]
note: viewtype name
en: IconWall
sk_sk: Stena ikôn

[ctx: #31101]
note: viewtype name
en: InfoWall
sk_sk: Info nástenka

[ctx: #31102]
note: viewtype name
en: Wall
sk_sk: Nástenka

[ctx: #31103]
en: Enter text here...
sk_sk: Sem zadajte text...

[ctx: #31104]
en: Your library is currently empty. In order to populate it with your personal media, enter "Files" section, add a media source and configure it. After the source has been added and indexed you will be able to browse your library.
sk_sk: Vaša knižnica je v tejto chvíli prázdna. Aby ste ju zaplnili vašimi osobnými médiami, vstúpte to sekcie "Súbory", pridajte zdroj médií a nakonfigurujte ho. Po pridaní zdroja a jeho zindexovaní budete môcť prehľadávať vašu knižnicu.

[ctx: #31105]
en: Add video sources and set the appropriate content type in order to populate your video libraries.
sk_sk: Pridajte zdroje videí a nastavte správny typ obsahu pre naplnenie vašich knižníc videí.

[ctx: #31107]
note: viewtype name
en: WideList
sk_sk: Široký zoznam

[ctx: #31110]
en: Enter files section
sk_sk: Vstúpiť do sekcie súborov

[ctx: #31111]
en: View your personal pictures or download one of the many image add-ons from the official repository.
sk_sk: Zobrazte vaše osobné obrázky alebo si prevezmite jeden z mnohých obrázkových doplnkov z oficiálneho repozitára.

[ctx: #31112]
en: Toggle audio stream
sk_sk: Prepnúť audio stopu

[ctx: #31113]
en: Search local library
sk_sk: Hľadať v miestnej knižnici

[ctx: #31114]
en: Search YouTube
sk_sk: Hľadať na YouTube

[ctx: #31116]
en: Remove this main menu item
sk_sk: Odobrať túto položku hlavnej ponuky

[ctx: #31117]
en: Edit nodes
sk_sk: Upraviť uzly

[ctx: #31118]
en: Enter add-on browser
sk_sk: Vstúpiť do prehliadača doplnkov

[ctx: #31119]
en: You do not have any add-ons installed yet. Visit our add-on browser to browse through our collection and improve your Kodi experience.
sk_sk: Zatiaľ nemáte nainštalované žiadne doplnky. Navštívte náš prehliadač doplnkov, preskúmajte našu kolekciu a vylepšite si váš zážitok s Kodi.

[ctx: #31120]
en: You did not set up a weather provider yet. In order to view weather information, choose a weather provider and set up your location.
sk_sk: Zatiaľ ste nenastavili poskytovateľa dát o počasí. Aby bolo možné zobraziť informácie o počasí, zvoľte si poskytovateľa a vašu polohu.

[ctx: #31121]
en: Set weather provider
sk_sk: Nastaviť poskytovateľa počasia

[ctx: #31122]
en: Unwatched TV Shows
sk_sk: Nepozreté TV seriály

[ctx: #31123]
en: Same director
sk_sk: Rovnaký režisér

[ctx: #31125]
en: Press up for actor info
sk_sk: Stlačte nahor pre zobrazenie informácií o hercovi

[ctx: #31126]
en: Press OK to read plot
sk_sk: Stlačte OK pre zobrazenie deja

[ctx: #31127]
en: Show icons
sk_sk: Zobraziť ikony

[ctx: #31128]
en: Contributors
sk_sk: Prispievatelia

[ctx: #31129]
en: General settings applying to all areas of the skin.
sk_sk: Všeobecné nastavenia týkajúce sa všetkých oblastí vzhľadu.

[ctx: #31130]
en: Main menu-related settings: Configure the home screen to your likings.
sk_sk: Nastavenia týkajúce sa hlavnej ponuky: Nastavte si domovskú obrazovku podľa vašich predstáv.

[ctx: #31131]
en: Choose skin fanart pack
sk_sk: Vyberte fanart balík pre vzhľad

[ctx: #31132]
en: Select Program
sk_sk: Vybrať program

[ctx: #31133]
en: Select Resolution
sk_sk: Vyberte rozlíšenie

[ctx: #31134]
en: Remaining
sk_sk: Zostáva

[ctx: #31136]
en: Click here to see latest changes...
sk_sk: Kliknite sem, aby ste videli najnovšie zmeny...

[ctx: #31138]
note: Label to show player info page
en: Player
sk_sk: Prehrávač

[ctx: #31139]
note: Label to show video decoder name
en: Video decoder
sk_sk: Dekodér videa

[ctx: #31140]
note: Label to show the video pixel format
en: Pixel format
sk_sk: Formát pixelu

[ctx: #31141]
en: Changes for version
sk_sk: Zmeny pre verziu

[ctx: #31142]
en: Play speed
sk_sk: Rýchlosť prehrávania

[ctx: #31143]
en: You did not set up PVR yet. In order to use PVR, choose a PVR client addon and configure it. Please visit http://kodi.wiki/view/PVR to learn more.
sk_sk: Nenastavili ste PVR. Aby ste mohli používať PVR, vyberte si doplnok PVR klienta a nakonfigurujte ho. Navštívte http://kodi.wiki/view/PVR pre viac informácií.

[ctx: #31144]
en: Enter add-on browser
sk_sk: Vstúpiť do prehliadača doplnkov

[ctx: #31145]
en: Search add-ons
sk_sk: Prehľadávať doplnky

[ctx: #31146]
en: In cinemas
sk_sk: V kinách

[ctx: #31147]
en: In cinemas soon
sk_sk: Čoskoro v kinách

[ctx: #31148]
en: Categories
sk_sk: Kategórie

[ctx: #31149]
en: Select genre fanart pack
sk_sk: Vyberte fanart balík pre žánre

[ctx: #31150]
en: Origin
sk_sk: Pôvod

[ctx: #31151]
en: Unwatched music videos
sk_sk: Nepozreté hudobné videá

[ctx: #31152]
en: Random music videos
sk_sk: Náhodné hudobné videá

[ctx: #31153]
en: You do not have any add-ons of this type installed. Enter the add-on browser to download add-ons created by our community.
sk_sk: Nemáte nainštalované žiadne doplnky tohoto typu. Vstúpte do prehliadača doplnkov a nainštalujte si doplnky vytvorené našou komunitou.

[ctx: #31154]
en: Press OK to switch between locations
sk_sk: Stlačte OK pre prepnutie medzi lokáciami

[ctx: #31155]
en: No bookmarks created yet.
sk_sk: Neboli vytvorené žiadne záložky.

[ctx: #31156]
en: Choose background pattern
sk_sk: Vyberte vzor pozadia

[ctx: #31157]
en: Edit categories
sk_sk: Upraviť kategórie

[ctx: #31158]
en: Touch mode
sk_sk: Dotykový mód

[ctx: #31160]
en: Show media flags
sk_sk: Zobraziť indikátory medií

[ctx: #31161]
en: Numeric pad
sk_sk: Numerická klávesnica

[ctx: #31162]
en: Play your personal games or download one of the many game add-ons from the official repository.
sk_sk: Zahrajte si hry alebo si prevezmite jeden z mnohých herných doplnkov z oficiálneho repozitára.

[ctx: #31163]
en: Show Fanart background
sk_sk: Zobraziť Fanart pozadie

[ctx: #31164]
note: Choose profile identifier
en: Choose kind of profile identification
sk_sk: Vyberte si spôsob identifikácie profilu

[ctx: #31165]
note: Label for the kind of profile identification
en: Profile name
sk_sk: Názov profilu

[ctx: #31166]
note: Label for the kind of profile identification
en: Profile avatar
sk_sk: Profilový avatar

[ctx: #31167]
note: Label of a setting
en: Animate background
sk_sk: Animovať pozadie

[ctx: #31168]
note: Label of a setting
en: Show posters instead of thumbs for musicvideos
sk_sk: Pre hudobné videá namiesto miniatúr zobrazovať plagáty

[ctx: #31169]
note: Description label for skin settings area
en: Artwork related settings.
sk_sk: Nastavenia súvisiace s Artwork

[ctx: #31600]
note: Label to show the video codec name
en: Video codec
sk_sk: Kodek videa

[ctx: #31601]
note: Label to show the video resolution
en: Video resolution
sk_sk: Rozlíšenie videa

[ctx: #31602]
note: Label to show the video aspect
en: Video aspect
sk_sk: Video aspekt

[ctx: #31604]
note: Label to show the audio codec name
en: Audio codec
sk_sk: Kodek audia

[ctx: #31605]
note: Label to show the number of audio channels
en: Audio channels
sk_sk: Audio kanály

[ctx: #31607]
note: Label to show the screen resolution
en: Screen resolution
sk_sk: Rozlíšenie obrazovky

[ctx: #31609]
note: Label to show the system CPU usage
en: System CPU usage
sk_sk: Vyťaženie systémového procesora

[ctx: #31610]
note: Label to show the media (metadata) info page
en: Media
sk_sk: Média

[ctx: #31611]
note: Label to show the system info page
en: System
sk_sk: Systém
