KODI Main - en to nl_nl translation catalogue (156 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Estuary skin by phil65. (Kodi's default skin)
nl_nl: Estuary skin door phil65 en Piers. (Kodi's standaardskin)

[ctx: Addon Description]
en: Estuary is the default skin for Kodi 17.0 and above. It attempts to be easy for first time Kodi users to understand and use.
nl_nl: Estuary is de standaardskin voor Kodi 17.0 en hoger. Het tracht eenvoudig te begrijpen en te gebruiken te zijn voor beginnende Kodi-gebruikers.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: Estuary is the default skin for Kodi, removing it may cause issues
nl_nl: Estuary is de standaardskin voor Kodi, het verwijderen van Estuary kan leiden tot problemen.

[ctx: #31000]
en: Now playing
nl_nl: Nu afspelend

[ctx: #31001]
en: Search...
nl_nl: Zoeken...

[ctx: #31002]
en: Show media fanart as background
nl_nl: Toon mediafanart als achtergrond

[ctx: #31003]
en: Cinema mode
nl_nl: Bioscoopmodus

[ctx: #31004]
en: Change mode
nl_nl: Verander modus

[ctx: #31005]
en: Watch as 2D
nl_nl: Bekijk als 2D

[ctx: #31006]
en: Random movies
nl_nl: Willekeurige films

[ctx: #31007]
en: Unwatched movies
nl_nl: Niet-bekeken films

[ctx: #31008]
en: Enable category widgets
nl_nl: Activeer categoriewidgets

[ctx: #31009]
en: Download icons
nl_nl: Download pictogrammen

[ctx: #31010]
en: In progress movies
nl_nl: Gedeeltelijk bekeken films

[ctx: #31011]
en: Most played albums
nl_nl: Meest afgespeelde albums

[ctx: #31012]
en: Random albums
nl_nl: Willekeurige albums

[ctx: #31013]
en: Random artists
nl_nl: Willekeurige artiesten

[ctx: #31014]
en: Unplayed albums
nl_nl: Niet-afgespeelde albums

[ctx: #31015]
note: home screen recordings widget: recent tv / radio recordings
en: Recent recordings
nl_nl: Recente opnames

[ctx: #31016]
note: home screen channel widget: recently played tv channels. (please note that in some non-english languages #31018 and #31016 might not be equal)
en: Recently played channels
nl_nl: Onlangs afgespeelde kanalen

[ctx: #31017]
en: Rated
nl_nl: Waardering

[ctx: #31018]
note: home screen channel widget: recently played radio channels. (please note that in some non-english languages #31018 and #31016 might not be equal)
en: Recently played channels
nl_nl: Onlangs afgespeelde kanalen

[ctx: #31019]
en: Forecast
nl_nl: Voorspelling

[ctx: #31020]
en: Actions
nl_nl: Acties

[ctx: #31021]
en: Misc options
nl_nl: Overige opties

[ctx: #31022]
en: Sort by
nl_nl: Sorteer op

[ctx: #31024]
en: Choose rating to display for media items
nl_nl: Kies waardering voor mediabestanden

[ctx: #31025]
en: No favourites found. You can add any item from media views to this list by using the context menu.
nl_nl: Geen favorieten gevonden. U kunt elk item uit media-weergaven toevoegen aan deze lijst met het contextmenu.

[ctx: #31027]
en: Next aired
nl_nl: Volgende uitzending

[ctx: #31028]
en: Show fanart
nl_nl: Toon fanart

[ctx: #31029]
en: Last logged in
nl_nl: Laatst ingelogd op

[ctx: #31030]
note: Label to show the system memory usage
en: System memory usage
nl_nl: Systeemgeheugengebruik

[ctx: #31031]
en: Version info
nl_nl: Versie-info

[ctx: #31032]
en: Order
nl_nl: Volgorde

[ctx: #31033]
en: Your rating
nl_nl: Uw waardering

[ctx: #31034]
en: Extended info
nl_nl: Uitgebreide info

[ctx: #31035]
en: Pages
nl_nl: Pagina's

[ctx: #31037]
en: Selected track
nl_nl: Geselecteerde track

[ctx: #31038]
en: Rewind
nl_nl: Terugspoelen

[ctx: #31039]
en: Fast forward
nl_nl: Vooruitspoelen

[ctx: #31041]
en: Camera manufacturer
nl_nl: Camerafabrikant

[ctx: #31042]
en: Playlist options
nl_nl: Afspeellijstopties

[ctx: #31043]
en: Set the type and add rules to create a smart playlist. These playlists are dynamic and include all media items from your database which apply to your chosen rules.
nl_nl: Stel het type in en voeg regels toe om een slimme afspeellijst te maken. Deze afspeellijsten zijn dynamisch en bevatten alle media-items in je database die voldoen aan jouw gekozen regels.

[ctx: #31044]
en: Add group
nl_nl: Voeg groep toe

[ctx: #31045]
en: Rename group
nl_nl: Hernoem groep

[ctx: #31046]
en: Delete group
nl_nl: Verwijder groep

[ctx: #31048]
en: Available
nl_nl: Beschikbaar

[ctx: #31052]
en: filtered
nl_nl: gefilterd

[ctx: #31053]
en: Arial based
nl_nl: Gebaseerd op Arial

[ctx: #31054]
en: Press [B]Left[/B] to step back, or [B]Right[/B] to step forward
nl_nl: Druk [B]Links[/B] voor een stap terug, of [B]Rechts[/B] voor een stap vooruit

[ctx: #31055]
en: Press [B]Right[/B] to frame advance
nl_nl: Druk [B]Rechts[/B] om een frame op te schuiven

[ctx: #31056]
en: Go to playlist
nl_nl: Ga naar afspeellijst

[ctx: #31057]
en: Show login screen on startup
nl_nl: Toon inlogscherm bij opstarten

[ctx: #31058]
en: Automatic Login on startup
nl_nl: Automatisch inloggen tijdens opstarten

[ctx: #31061]
en: Main menu items
nl_nl: Hoofdmenu-items

[ctx: #31062]
en: Choose weather fanart pack
nl_nl: Kies weer fanartpakket

[ctx: #31063]
en: Sections
nl_nl: Secties

[ctx: #31065]
en: Video playlist
nl_nl: Videoafspeellijst

[ctx: #31066]
en: Music playlist
nl_nl: Muziekafspeellijst

[ctx: #31067]
en: Event log
nl_nl: Gebeurtenisregistratie

[ctx: #31068]
en: Choose presets
nl_nl: Kies voorinstellingen

[ctx: #31069]
en: Last Updated
nl_nl: Laatst bijgewerkt

[ctx: #31071]
en: by
nl_nl: door

[ctx: #31072]
en: Power Options
nl_nl: Energiebeheer

[ctx: #31073]
en: Total length
nl_nl: Totale lengte

[ctx: #31074]
en: Total duration
nl_nl: Totale duur

[ctx: #31075]
en: Movie sets
nl_nl: Filmsets

[ctx: #31079]
en: Cast not available
nl_nl: Acteurs niet beschikbaar

[ctx: #31080]
en: Ends at
nl_nl: Eindigt om

[ctx: #31082]
en: Lyrics add-on
nl_nl: Songtekst add-on

[ctx: #31083]
en: Lyrics add-on settings
nl_nl: Songtekst add-on instellingen

[ctx: #31084]
en: Visualisation settings
nl_nl: Visualisatie-instellingen

[ctx: #31089]
en: Available groups
nl_nl: Beschikbare groepen

[ctx: #31092]
en: Video menu
nl_nl: Videomenu

[ctx: #31093]
en: Show weather info in top bar
nl_nl: Toon weerbericht in bovenbalk

[ctx: #31095]
en: Use slide animations
nl_nl: Gebruik schuifanimaties

[ctx: #31096]
en: Local subtitle available
nl_nl: Lokale ondertitel aanwezig

[ctx: #31097]
en: Channel options
nl_nl: Kanaalopties

[ctx: #31098]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
nl_nl: Selecteer je Kodi-gebruikersprofiel[CR]om in te loggen en door te gaan

[ctx: #31099]
note: viewtype name
en: IconWall
nl_nl: iconenmuur

[ctx: #31100]
note: viewtype name
en: Shift
nl_nl: Scheiden

[ctx: #31101]
note: viewtype name
en: InfoWall
nl_nl: Infomuur

[ctx: #31102]
note: viewtype name
en: Wall
nl_nl: Muur

[ctx: #31103]
en: Enter text here...
nl_nl: Voor hier tekst in...

[ctx: #31104]
en: Your library is currently empty. In order to populate it with your personal media, enter "Files" section, add a media source and configure it. After the source has been added and indexed you will be able to browse your library.
nl_nl: Je bibliotheek is momenteel leeg. Om deze te vullen met je eigen media, ga naar de "Bestanden" sectie, voeg een medialocatie toe en configureer deze. Nadat de bron is toegevoegd en geïndexeerd, kun je de bibliotheek bekijken.

[ctx: #31105]
en: Add video sources and set the appropriate content type in order to populate your video libraries.
nl_nl: Voeg video bronnen toe en stel het juiste contenttype in om je videobibliotheken te vullen.

[ctx: #31106]
en: Teletext
nl_nl: Teletekst

[ctx: #31107]
note: viewtype name
en: WideList
nl_nl: Brede lijst

[ctx: #31110]
en: Enter files section
nl_nl: Ga naar bestandensectie

[ctx: #31111]
en: View your personal pictures or download one of the many image add-ons from the official repository.
nl_nl: Toon je persoonlijke afbeeldingen of download één van de vele afbeeldingsadd-ons uit de officiële repository.

[ctx: #31112]
en: Toggle audio stream
nl_nl: Verander audiostream

[ctx: #31113]
en: Search local library
nl_nl: Zoek in lokale bibliotheek

[ctx: #31114]
en: Search YouTube
nl_nl: Zoek in YouTube

[ctx: #31115]
en: Toggle subtitle
nl_nl: Schakel ondertitel

[ctx: #31116]
en: Remove this main menu item
nl_nl: Verwijder dit hoofdmenu-item

[ctx: #31117]
en: Edit nodes
nl_nl: Wijzig nodes

[ctx: #31118]
en: Enter add-on browser
nl_nl: Ga naar add-on verkenner

[ctx: #31119]
en: You do not have any add-ons installed yet. Visit our add-on browser to browse through our collection and improve your Kodi experience.
nl_nl: Je hebt nog geen add-ons geïnstalleerd. Bezoek onze add-on verkenner om door onze collectie te browsen en je Kodi-beleving te verbeteren.

[ctx: #31120]
en: You did not set up a weather provider yet. In order to view weather information, choose a weather provider and set up your location.
nl_nl: Je hebt nog geen weerprovider ingesteld. Om weerberichten te zien, kies een weerprovider en stel je locatie in.

[ctx: #31121]
en: Set weather provider
nl_nl: Stel weerprovider in

[ctx: #31122]
en: Unwatched TV Shows
nl_nl: Niet-bekeken TV-series

[ctx: #31123]
en: Same director
nl_nl: Zelfde regisseur

[ctx: #31125]
en: Press up for actor info
nl_nl: Kies 'Omhoog' voor acteursinformatie

[ctx: #31126]
en: Press OK to read plot
nl_nl: Kies 'OK' om het plot te lezen

[ctx: #31127]
en: Show icons
nl_nl: Toon pictogrammen

[ctx: #31128]
en: Contributors
nl_nl: Bijdragers

[ctx: #31129]
en: General settings applying to all areas of the skin.
nl_nl: Algemene instellingen die van toepassing zijn op alle onderdelen van de skin.

[ctx: #31130]
en: Main menu-related settings: Configure the home screen to your likings.
nl_nl: Hoofdmenu gerelateerde instellingen: Configureer het homescreen naar wens.

[ctx: #31131]
en: Choose skin fanart pack
nl_nl: Kies skinfanartpakket

[ctx: #31132]
en: Select Program
nl_nl: Selecteer programma

[ctx: #31133]
en: Select Resolution
nl_nl: Kies resolutie

[ctx: #31134]
en: Remaining
nl_nl: Resterend

[ctx: #31135]
en: Binary
nl_nl: Binair

[ctx: #31136]
en: Click here to see latest changes...
nl_nl: Klik hier om de laatste veranderingen te zien...

[ctx: #31138]
note: Label to show player info page
en: Player
nl_nl: Speler

[ctx: #31139]
note: Label to show video decoder name
en: Video decoder
nl_nl: Videodecoder

[ctx: #31140]
note: Label to show the video pixel format
en: Pixel format
nl_nl: Pixelformaat

[ctx: #31141]
en: Changes for version
nl_nl: Veranderingen in versie

[ctx: #31142]
en: Play speed
nl_nl: Afspeelsnelheid

[ctx: #31143]
en: You did not set up PVR yet. In order to use PVR, choose a PVR client addon and configure it. Please visit http://kodi.wiki/view/PVR to learn more.
nl_nl: U heeft nog geen PVR ingesteld. Om gebruikt te kinen maken van PVR, kieze een PVR cliënt addon en configureer deze. Bezoek http://kodi.wiki/view/PVR om meer te weten tekomen.

[ctx: #31144]
en: Enter add-on browser
nl_nl: Ga naar add-on verkenner

[ctx: #31145]
en: Search add-ons
nl_nl: Zoek add-ons

[ctx: #31146]
en: In cinemas
nl_nl: In de bioscoop

[ctx: #31147]
en: In cinemas soon
nl_nl: Binnenkort in de bioscoop

[ctx: #31148]
en: Categories
nl_nl: Categoriëen

[ctx: #31149]
en: Select genre fanart pack
nl_nl: Selecteer genre fanartpakket

[ctx: #31150]
en: Origin
nl_nl: Bron

[ctx: #31151]
en: Unwatched music videos
nl_nl: Niet bekeken muziekvideo`s

[ctx: #31152]
en: Random music videos
nl_nl: Willekeurige muziekvideo`s

[ctx: #31153]
en: You do not have any add-ons of this type installed. Enter the add-on browser to download add-ons created by our community.
nl_nl: U heeft nog geen enkele add-on van dit type geïnstalleerd. Bezoek de add-onverkenner om add-ons te downloaden gecreëerd door onze community.

[ctx: #31154]
en: Press OK to switch between locations
nl_nl: Druk OK om de schakelen tussen locaties

[ctx: #31155]
en: No bookmarks created yet.
nl_nl: Nog geen bladwijzer gecreëerd.

[ctx: #31156]
en: Choose background pattern
nl_nl: Kies achtergrondpatroon

[ctx: #31157]
en: Edit categories
nl_nl: Aanpassen categoriëen

[ctx: #31158]
en: Touch mode
nl_nl: Aanraakmodus

[ctx: #31160]
en: Show media flags
nl_nl: Toon media-informatie

[ctx: #31161]
en: Numeric pad
nl_nl: Numeriek pad

[ctx: #31162]
en: Play your personal games or download one of the many game add-ons from the official repository.
nl_nl: Speel je eigen spellen, of download één van de vele spellen uit de officiële repository.

[ctx: #31163]
en: Show Fanart background
nl_nl: Toon fanartachtergrond

[ctx: #31164]
note: Choose profile identifier
en: Choose kind of profile identification
nl_nl: Kies het type profielidentificatie

[ctx: #31165]
note: Label for the kind of profile identification
en: Profile name
nl_nl: Profielnaam

[ctx: #31166]
note: Label for the kind of profile identification
en: Profile avatar
nl_nl: Profielafbeelding

[ctx: #31167]
note: Label of a setting
en: Animate background
nl_nl: Achtergrondanimatie

[ctx: #31168]
note: Label of a setting
en: Show posters instead of thumbs for musicvideos
nl_nl: Laat posters zien in plaats van miniatuur voor muziekvideo's

[ctx: #31170]
note: Label for OSD settings category
en: On screen display
nl_nl: Schermweergave

[ctx: #31171]
note: Helper text for the label of OSD settings category
en: On screen display (OSD) related settings
nl_nl: On-screen display (OSD) gerelateerde instellingen

[ctx: #31172]
note: Setting Automatically close video OSD
en: Automatically close video OSD
nl_nl: Video OSD automatisch sluiten

[ctx: #31600]
note: Label to show the video codec name
en: Video codec
nl_nl: Videocodec

[ctx: #31601]
note: Label to show the video resolution
en: Video resolution
nl_nl: Videoresolutie

[ctx: #31602]
note: Label to show the video aspect
en: Video aspect
nl_nl: Beeldverhouding

[ctx: #31604]
note: Label to show the audio codec name
en: Audio codec
nl_nl: Audiocodec

[ctx: #31605]
note: Label to show the number of audio channels
en: Audio channels
nl_nl: Audiokanalen

[ctx: #31607]
note: Label to show the screen resolution
en: Screen resolution
nl_nl: Schermresolutie

[ctx: #31608]
note: Label to show the system rendering speed
en: System rendering speed
nl_nl: Rendersnelheid van het systeem

[ctx: #31609]
note: Label to show the system CPU usage
en: System CPU usage
nl_nl: Systeem-CPU gebruik

[ctx: #31611]
note: Label to show the system info page
en: System
nl_nl: Systeem
