KODI Main - en to hr_hr translation catalogue (168 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Estuary skin by phil65. (Kodi's default skin)
hr_hr: Estuary presvlaka autora phil65 i Piersa. (Zadana Kodi presvlaka)

[ctx: Addon Description]
en: Estuary is the default skin for Kodi 17.0 and above. It attempts to be easy for first time Kodi users to understand and use.
hr_hr: Estuary je zadana presvlaka za Kodi 17.0 i novije inačice. To je pokušaj da se novim korisnicima olakša prvo korištenje i kasnija upotreba Kodija.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: Estuary is the default skin for Kodi, removing it may cause issues
hr_hr: Estuary je zadana presvlaka za Kodi, njegovo uklanjanje može uzrokovati poteškoće

[ctx: #31000]
en: Now playing
hr_hr: Trenutno se reproducira

[ctx: #31001]
en: Search...
hr_hr: Pretaži...

[ctx: #31002]
en: Show media fanart as background
hr_hr: Prikaži fanart medija kao pozadinu

[ctx: #31003]
en: Cinema mode
hr_hr: Kino način

[ctx: #31004]
en: Change mode
hr_hr: Promijeni način

[ctx: #31005]
en: Watch as 2D
hr_hr: Gledaj kao 2D

[ctx: #31006]
en: Random movies
hr_hr: Nasumični filmovi

[ctx: #31007]
en: Unwatched movies
hr_hr: Nepogledani filmovi

[ctx: #31008]
en: Enable category widgets
hr_hr: Omogući widget kategorija

[ctx: #31009]
en: Download icons
hr_hr: Preuzmi ikone

[ctx: #31010]
en: In progress movies
hr_hr: Filmovi u tijeku

[ctx: #31011]
en: Most played albums
hr_hr: Najslušaniji albumi

[ctx: #31012]
en: Random albums
hr_hr: Nasumični albumi

[ctx: #31013]
en: Random artists
hr_hr: Nasumični izvođači

[ctx: #31014]
en: Unplayed albums
hr_hr: Neodslušani albumi

[ctx: #31015]
note: home screen recordings widget: recent tv / radio recordings
en: Recent recordings
hr_hr: Nedavne snimke

[ctx: #31016]
note: home screen channel widget: recently played tv channels. (please note that in some non-english languages #31018 and #31016 might not be equal)
en: Recently played channels
hr_hr: Nedavno reproducirani kanali

[ctx: #31017]
en: Rated
hr_hr: Ocijenjeno

[ctx: #31018]
note: home screen channel widget: recently played radio channels. (please note that in some non-english languages #31018 and #31016 might not be equal)
en: Recently played channels
hr_hr: Nedavno reproducirani kanali

[ctx: #31019]
en: Forecast
hr_hr: Prognoza

[ctx: #31020]
en: Actions
hr_hr: Radnje

[ctx: #31021]
en: Misc options
hr_hr: Ostale mogućnosti

[ctx: #31022]
en: Sort by
hr_hr: Razvrstaj po

[ctx: #31023]
en: Viewtype
hr_hr: Vrsta prikaza

[ctx: #31024]
en: Choose rating to display for media items
hr_hr: Odaberi prikaz ocjena za medijske stavke

[ctx: #31025]
en: No favourites found. You can add any item from media views to this list by using the context menu.
hr_hr: Nema pronađenih favorita. Možete dodati bilo koju stavku iz prikaza medija na ovaj popis pomoću kontekstnog izbornika.

[ctx: #31026]
en: Timeshift
hr_hr: Vremensko premotavanje

[ctx: #31027]
en: Next aired
hr_hr: Sljedeće emitiranje

[ctx: #31028]
en: Show fanart
hr_hr: Prikaži Ilustracije

[ctx: #31029]
en: Last logged in
hr_hr: Zadnja prijava

[ctx: #31030]
note: Label to show the system memory usage
en: System memory usage
hr_hr: Upotreba memorije sustava

[ctx: #31031]
en: Version info
hr_hr: Informacije o verziji

[ctx: #31032]
en: Order
hr_hr: Poredaj

[ctx: #31033]
en: Your rating
hr_hr: Vaša ocjena

[ctx: #31034]
en: Extended info
hr_hr: Proširene informacije

[ctx: #31035]
en: Pages
hr_hr: Stranice

[ctx: #31036]
en: items
hr_hr: stavka

[ctx: #31037]
en: Selected track
hr_hr: Odabrani zapis

[ctx: #31038]
en: Rewind
hr_hr: Premotaj

[ctx: #31039]
en: Fast forward
hr_hr: Premotavanje unaprijed

[ctx: #31041]
en: Camera manufacturer
hr_hr: Proizvođač kamere

[ctx: #31042]
en: Playlist options
hr_hr: Opcije popisa za reprodukciju

[ctx: #31043]
en: Set the type and add rules to create a smart playlist. These playlists are dynamic and include all media items from your database which apply to your chosen rules.
hr_hr: Postavite vrstu i dodajte pravila za stvaranje pametnog popisa izvođenja. Ti popisi izvođenja su promjenjivi i sadrže sve medijske stavke iz vaše baze podataka koje odgovaraju odabranim pravilima.

[ctx: #31044]
en: Add group
hr_hr: Dodaj grupu

[ctx: #31045]
en: Rename group
hr_hr: Preimenuj grupu

[ctx: #31046]
en: Delete group
hr_hr: Obriši grupu

[ctx: #31048]
en: Available
hr_hr: Dostupno

[ctx: #31052]
en: filtered
hr_hr: filtrirano

[ctx: #31053]
en: Arial based
hr_hr: Temeljen na Arialu

[ctx: #31054]
en: Press [B]Left[/B] to step back, or [B]Right[/B] to step forward
hr_hr: Pritisnite [B]lijevo[/B] za korak unatrag ili [B]desno[/B] za korak naprijed

[ctx: #31055]
en: Press [B]Right[/B] to frame advance
hr_hr: Pritisnite [B]Desno[/B] za napredovanje kadra

[ctx: #31056]
en: Go to playlist
hr_hr: Idi na popis za reprodukciju

[ctx: #31057]
en: Show login screen on startup
hr_hr: Prikaži zaslon za prijavu pri pokretanju

[ctx: #31058]
en: Automatic Login on startup
hr_hr: Automatska prijava pri pokretanju

[ctx: #31061]
en: Main menu items
hr_hr: Stavke glavnog izbornika

[ctx: #31062]
en: Choose weather fanart pack
hr_hr: Odaberite fanart paket za vrijeme

[ctx: #31063]
en: Sections
hr_hr: Sekcije

[ctx: #31065]
en: Video playlist
hr_hr: Popis za reprodukciju videozapisa

[ctx: #31066]
en: Music playlist
hr_hr: Glazbena lista za reprodukciju

[ctx: #31067]
en: Event log
hr_hr: Dnevnik događaja

[ctx: #31068]
en: Choose presets
hr_hr: Odaberite unaprijed postavljene postavke

[ctx: #31069]
en: Last Updated
hr_hr: Zadnje ažurirano

[ctx: #31071]
en: by
hr_hr: od

[ctx: #31072]
en: Power Options
hr_hr: Mogućnosti napajanja

[ctx: #31073]
en: Total length
hr_hr: Ukupna dužina

[ctx: #31074]
en: Total duration
hr_hr: Ukupno trajanje

[ctx: #31075]
en: Movie sets
hr_hr: Filmski setovi

[ctx: #31079]
en: Cast not available
hr_hr: Glumačka postava nije dostupna

[ctx: #31080]
en: Ends at
hr_hr: Završava u

[ctx: #31082]
en: Lyrics add-on
hr_hr: Dodatak za tekstova pjesama

[ctx: #31083]
en: Lyrics add-on settings
hr_hr: Postavke dodatka tekstova pjesama

[ctx: #31084]
en: Visualisation settings
hr_hr: Postavke vizualizacije

[ctx: #31089]
en: Available groups
hr_hr: Dostupne grupe

[ctx: #31092]
en: Video menu
hr_hr: Video izbornik

[ctx: #31093]
en: Show weather info in top bar
hr_hr: Prikaži informacije vremena u gornjoj traci

[ctx: #31095]
en: Use slide animations
hr_hr: Koristi klizne animacije

[ctx: #31096]
en: Local subtitle available
hr_hr: Lokalni podnaslovi dostupni

[ctx: #31097]
en: Channel options
hr_hr: Opcije kanala

[ctx: #31098]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
hr_hr: Odaberite svoj Kodi korisnički profil[CR]za prijavu i nastavak

[ctx: #31099]
note: viewtype name
en: IconWall
hr_hr: Zid ikona

[ctx: #31100]
note: viewtype name
en: Shift
hr_hr: Pomak

[ctx: #31101]
note: viewtype name
en: InfoWall
hr_hr: Info zid

[ctx: #31102]
note: viewtype name
en: Wall
hr_hr: Zid

[ctx: #31103]
en: Enter text here...
hr_hr: Unesite tekst ovdje...

[ctx: #31104]
en: Your library is currently empty. In order to populate it with your personal media, enter "Files" section, add a media source and configure it. After the source has been added and indexed you will be able to browse your library.
hr_hr: Vaša zbirka je trenutno prazna. Kako biste ju popunili s vašim osobnim medijima, uđite u "Datoteke" odjeljak, dodajte izvor medija i prilagodite ga. Nakon što je izvor dodan i popisan biti ćete u mogućnosti pregledavati svoju zbirku.

[ctx: #31105]
en: Add video sources and set the appropriate content type in order to populate your video libraries.
hr_hr: Dodajte video izvor i postavite odgovarajuću vrstu sadržaja kako biste popunili svoju videoteku.

[ctx: #31106]
en: Teletext
hr_hr: Teletekst

[ctx: #31107]
note: viewtype name
en: WideList
hr_hr: Širok popis

[ctx: #31110]
en: Enter files section
hr_hr: Otvori odjeljak datoteka

[ctx: #31111]
en: View your personal pictures or download one of the many image add-ons from the official repository.
hr_hr: Gledajte svoje osobne slike ili preuzmite jedan od mnogih slikovnih dodataka iz službenog repozitorija.

[ctx: #31112]
en: Toggle audio stream
hr_hr: Odaberi zvučni zapis

[ctx: #31113]
en: Search local library
hr_hr: Pretraži lokalnu zbirku

[ctx: #31114]
en: Search YouTube
hr_hr: Pretraži YouTube

[ctx: #31115]
en: Toggle subtitle
hr_hr: Odaberi podnaslov

[ctx: #31116]
en: Remove this main menu item
hr_hr: Ukloni ovu stavku glavnog izbornika

[ctx: #31117]
en: Edit nodes
hr_hr: Uredi čvorišta

[ctx: #31118]
en: Enter add-on browser
hr_hr: Otvori pregled dodataka

[ctx: #31119]
en: You do not have any add-ons installed yet. Visit our add-on browser to browse through our collection and improve your Kodi experience.
hr_hr: Nemate niti jedan dodatak instaliran. Posjetite naš preglednik dodataka kako bi pregledali našu kolekciju i poboljšali svoje iskustvo s Kodijem.

[ctx: #31120]
en: You did not set up a weather provider yet. In order to view weather information, choose a weather provider and set up your location.
hr_hr: Još niste postavili pružatelja vremenske usluge. Kako biste vidjeli informacije o vremenu, odaberite pružatelja usluge i postavite svoju lokaciju.

[ctx: #31121]
en: Set weather provider
hr_hr: Postavi pružatelja vremenske usluge

[ctx: #31122]
en: Unwatched TV Shows
hr_hr: Nepogledane TV serije

[ctx: #31123]
en: Same director
hr_hr: Isti redatelj

[ctx: #31125]
en: Press up for actor info
hr_hr: Pritisnite gore za informacije o glumcu

[ctx: #31126]
en: Press OK to read plot
hr_hr: Pritisni 'U redu' za čitanje kratkog sadržaja

[ctx: #31127]
en: Show icons
hr_hr: Prikaži ikone

[ctx: #31128]
en: Contributors
hr_hr: Suradnici

[ctx: #31129]
en: General settings applying to all areas of the skin.
hr_hr: Opće postavke koje se primjenjuju na sva područja presvlake.

[ctx: #31130]
en: Main menu-related settings: Configure the home screen to your likings.
hr_hr: Postavke glavnog izbornika: Prilagodite početni zaslon svojim potrebama.

[ctx: #31131]
en: Choose skin fanart pack
hr_hr: Odaberite fanart paket za skin

[ctx: #31132]
en: Select Program
hr_hr: Odaberi program

[ctx: #31133]
en: Select Resolution
hr_hr: Odaberi razlučivost

[ctx: #31134]
en: Remaining
hr_hr: Preostalo

[ctx: #31135]
en: Binary
hr_hr: Binarni

[ctx: #31136]
en: Click here to see latest changes...
hr_hr: Pritisnite ovdje kako bi vidjeli najnovije promjene...

[ctx: #31138]
note: Label to show player info page
en: Player
hr_hr: Reproduktor

[ctx: #31139]
note: Label to show video decoder name
en: Video decoder
hr_hr: Video dekôder

[ctx: #31140]
note: Label to show the video pixel format
en: Pixel format
hr_hr: Format piksela

[ctx: #31141]
en: Changes for version
hr_hr: Promjene u inačici

[ctx: #31142]
en: Play speed
hr_hr: Brzina reprodukcije

[ctx: #31143]
en: You did not set up PVR yet. In order to use PVR, choose a PVR client addon and configure it. Please visit http://kodi.wiki/view/PVR to learn more.
hr_hr: Još niste postavili PVR. Kako biste koristili PVR, odaberite dodatak PVR klijenta i prilagodite ga. Posjetite http://kodi.wiki/view/PVR kako bi saznali više.

[ctx: #31144]
en: Enter add-on browser
hr_hr: Otvori pregled dodataka

[ctx: #31145]
en: Search add-ons
hr_hr: Pretraži dodatke

[ctx: #31146]
en: In cinemas
hr_hr: U kinima

[ctx: #31147]
en: In cinemas soon
hr_hr: Uskoro u kinima

[ctx: #31148]
en: Categories
hr_hr: Kategorije

[ctx: #31149]
en: Select genre fanart pack
hr_hr: Odaberite fanart paket za žanrove

[ctx: #31150]
en: Origin
hr_hr: Podrijetlo

[ctx: #31151]
en: Unwatched music videos
hr_hr: Nepogledani glazbeni spotovi

[ctx: #31152]
en: Random music videos
hr_hr: Nasumični glazbeni spotovi

[ctx: #31153]
en: You do not have any add-ons of this type installed. Enter the add-on browser to download add-ons created by our community.
hr_hr: Nemate niti jedan dodatak ove vrste instaliran. Otvorite preglednik dodataka kako biste preuzeli dodatke stvorene od strane naše zajednice.

[ctx: #31154]
en: Press OK to switch between locations
hr_hr: Pritisni 'U redu' za prebacivanje između lokacija

[ctx: #31155]
en: No bookmarks created yet.
hr_hr: Još nema stvorenih zabilješka.

[ctx: #31156]
en: Choose background pattern
hr_hr: Odaberi uzorak pozadine

[ctx: #31157]
en: Edit categories
hr_hr: Uredi kategorije

[ctx: #31158]
en: Touch mode
hr_hr: Način rada na dodir

[ctx: #31159]
en: Artwork
hr_hr: Ilustracije

[ctx: #31160]
en: Show media flags
hr_hr: Prikaži medijske oznake

[ctx: #31161]
en: Numeric pad
hr_hr: Brojčana tipkovnica

[ctx: #31162]
en: Play your personal games or download one of the many game add-ons from the official repository.
hr_hr: Igrajte svoje igre ili preuzmite jedan od mnogih dodataka za igre iz službenog repozitorija.

[ctx: #31163]
en: Show Fanart background
hr_hr: Prikaži fanart kao pozadinu

[ctx: #31164]
note: Choose profile identifier
en: Choose kind of profile identification
hr_hr: Odaberi način identifikacije profila

[ctx: #31165]
note: Label for the kind of profile identification
en: Profile name
hr_hr: Naziv profila

[ctx: #31166]
note: Label for the kind of profile identification
en: Profile avatar
hr_hr: Avatar profila

[ctx: #31167]
note: Label of a setting
en: Animate background
hr_hr: Animiraj pozadinu

[ctx: #31168]
note: Label of a setting
en: Show posters instead of thumbs for musicvideos
hr_hr: Pokaži postere umjesto sličica za videospotove

[ctx: #31169]
note: Description label for skin settings area
en: Artwork related settings.
hr_hr: Postavke vezane za Ilustracije.

[ctx: #31170]
note: Label for OSD settings category
en: On screen display
hr_hr: Prikaz na ekranu

[ctx: #31171]
note: Helper text for the label of OSD settings category
en: On screen display (OSD) related settings
hr_hr: Postavke povezane s prikazom na zaslonu (OSD)

[ctx: #31172]
note: Setting Automatically close video OSD
en: Automatically close video OSD
hr_hr: Automatski zatvori video OSD

[ctx: #31173]
note: Setting auto close time for video osd
en: Video OSD autoclose time (seconds)
hr_hr: Vrijeme automatskog zatvaranja video OSD-a (sekunde)

[ctx: #31174]
note: Setting to control what happens when clicking a music album on the home screen
en: Default select action for albums on the home screen
hr_hr: Zadana radnja odabira za albume na početnom zaslonu

[ctx: #31175]
note: Setting to control what happens when clicking a TV show on the home screen
en: Default select action for TV shows on the home screen
hr_hr: Zadani odabir radnje za TV emisije na početnom zaslonu

[ctx: #31176]
note: Setting to control what happens when clicking a movie set on the home screen
en: Default select action for movie sets on the home screen
hr_hr: Zadana radnja odabira za setove filmova na početnom zaslonu

[ctx: #31600]
note: Label to show the video codec name
en: Video codec
hr_hr: Video kôdek

[ctx: #31601]
note: Label to show the video resolution
en: Video resolution
hr_hr: Video razlučivost

[ctx: #31602]
note: Label to show the video aspect
en: Video aspect
hr_hr: Omjer slike

[ctx: #31603]
note: Label to show the video bitrate
en: Video bitrate
hr_hr: Bitrate videozapisa

[ctx: #31604]
note: Label to show the audio codec name
en: Audio codec
hr_hr: Zvučni kôdek

[ctx: #31605]
note: Label to show the number of audio channels
en: Audio channels
hr_hr: Broj zvučnih kanala

[ctx: #31606]
note: Label to show the audio bitrate
en: Audio bitrate
hr_hr: Birate zvuka

[ctx: #31607]
note: Label to show the screen resolution
en: Screen resolution
hr_hr: Razlučivost zaslona

[ctx: #31608]
note: Label to show the system rendering speed
en: System rendering speed
hr_hr: Brzina renderiranja sustava

[ctx: #31609]
note: Label to show the system CPU usage
en: System CPU usage
hr_hr: Korištenje procesora

[ctx: #31610]
note: Label to show the media (metadata) info page
en: Media
hr_hr: Mediji

[ctx: #31611]
note: Label to show the system info page
en: System
hr_hr: Sustav
