KODI Main - en to he_il translation catalogue (148 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Estuary skin by phil65. (Kodi's default skin)
he_il: מעטפת Estuary של phil65 (ברירת המחדל של קודי)

[ctx: Addon Description]
en: Estuary is the default skin for Kodi 17.0 and above. It attempts to be easy for first time Kodi users to understand and use.
he_il: Estuary היא מעטפת ברירת המחדל של קודי מגרסאות 17.0 ומעלה. מטרת מעטפת זו היא להיות פשוטה לשימוש ולהכרה ראשונית על ידי משתמשים חדשים.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: Estuary is the default skin for Kodi, removing it may cause issues
he_il: Estuary היא מעטפת ברירת המחדל של קודי, הסרתה עלולה לגרום לתקלות

[ctx: #31000]
en: Now playing
he_il: מנגן כעת

[ctx: #31001]
en: Search...
he_il: חיפוש...

[ctx: #31002]
en: Show media fanart as background
he_il: הראה מדיית פאנארט כרקע

[ctx: #31003]
en: Cinema mode
he_il: מצב קולנוע

[ctx: #31004]
en: Change mode
he_il: שינוי מצב

[ctx: #31005]
en: Watch as 2D
he_il: צפייה כ-2D

[ctx: #31006]
en: Random movies
he_il: ‎סרטים אקראיים

[ctx: #31007]
en: Unwatched movies
he_il: סרטים שלא נצפו

[ctx: #31008]
en: Enable category widgets
he_il: אפשר יישומוני קטגוריה

[ctx: #31009]
en: Download icons
he_il: הורד סמלילים

[ctx: #31010]
en: In progress movies
he_il: סרטים בצפייה

[ctx: #31011]
en: Most played albums
he_il: אלבומים שנוגנו הכי הרבה

[ctx: #31012]
en: Random albums
he_il: ‎אלבומים אקראיים

[ctx: #31013]
en: Random artists
he_il: אמנים אקראיים

[ctx: #31014]
en: Unplayed albums
he_il: אלבומים שלא נוגנו

[ctx: #31015]
note: home screen recordings widget: recent tv / radio recordings
en: Recent recordings
he_il: הקלטות אחרונות

[ctx: #31016]
note: home screen channel widget: recently played tv channels. (please note that in some non-english languages #31018 and #31016 might not be equal)
en: Recently played channels
he_il: ערוצים שהופעלו לאחרונה

[ctx: #31017]
en: Rated
he_il: מדורג

[ctx: #31018]
note: home screen channel widget: recently played radio channels. (please note that in some non-english languages #31018 and #31016 might not be equal)
en: Recently played channels
he_il: ערוצים שהופעלו לאחרונה

[ctx: #31019]
en: Forecast
he_il: תחזית

[ctx: #31020]
en: Actions
he_il: פעולות

[ctx: #31021]
en: Misc options
he_il: אפשרויות שונות

[ctx: #31022]
en: Sort by
he_il: מיון לפי

[ctx: #31023]
en: Viewtype
he_il: מצב תצוגה

[ctx: #31024]
en: Choose rating to display for media items
he_il: בחר דירוג להצגה עבור פריטי מדיה

[ctx: #31025]
en: No favourites found. You can add any item from media views to this list by using the context menu.
he_il: לא נמצאו מועדפים. ניתן להוסיף כל פריט מדיה לרשימה זו ע"י שימוש בתפריט הקישור.

[ctx: #31026]
en: Timeshift
he_il: הסט זמן

[ctx: #31027]
en: Next aired
he_il: השידור הבא

[ctx: #31028]
en: Show fanart
he_il: הצג פאנארט

[ctx: #31029]
en: Last logged in
he_il: התחברות לאחרונה ב-

[ctx: #31030]
note: Label to show the system memory usage
en: System memory usage
he_il: שימוש בזיכרון המערכת

[ctx: #31031]
en: Version info
he_il: מידע גרסה

[ctx: #31032]
en: Order
he_il: הזמנה

[ctx: #31033]
en: Your rating
he_il: הדירוג שלך

[ctx: #31034]
en: Extended info
he_il: מידע מורחב

[ctx: #31035]
en: Pages
he_il: ‎דפים

[ctx: #31036]
en: items
he_il: פריטים

[ctx: #31038]
en: Rewind
he_il: הרצה אחורה

[ctx: #31039]
en: Fast forward
he_il: הרצה קדימה

[ctx: #31041]
en: Camera manufacturer
he_il: יצרן מצלמה

[ctx: #31042]
en: Playlist options
he_il: אפשרויות רשימת ניגון

[ctx: #31043]
en: Set the type and add rules to create a smart playlist. These playlists are dynamic and include all media items from your database which apply to your chosen rules.
he_il: הגדר את הסוג והוסף כללים ליצירת רשימת השמעה חכמה. רשימות השמעה אלו דינמיות וכוללות את כל פריטי המדיה ממסד הנתונים שלך, החלים בכללים שבחרת.

[ctx: #31044]
en: Add group
he_il: הוסף קבוצה

[ctx: #31045]
en: Rename group
he_il: שנה שם קבוצה

[ctx: #31046]
en: Delete group
he_il: מחק קבוצה

[ctx: #31048]
en: Available
he_il: זמין

[ctx: #31052]
en: filtered
he_il: מסונן

[ctx: #31053]
en: Arial based
he_il: מבוסס אריאל

[ctx: #31056]
en: Go to playlist
he_il: מעבר לרשימת ניגון

[ctx: #31057]
en: Show login screen on startup
he_il: הצג מסך כניסה בעת ההפעלה

[ctx: #31058]
en: Automatic Login on startup
he_il: התחברות אוטומטית באיתחול

[ctx: #31061]
en: Main menu items
he_il: פריטי תפריט ראשי

[ctx: #31062]
en: Choose weather fanart pack
he_il: בחר חבילת פאנארט למזג האוויר

[ctx: #31063]
en: Sections
he_il: מקטעים

[ctx: #31065]
en: Video playlist
he_il: רשימות ניגון וידאו

[ctx: #31066]
en: Music playlist
he_il: רשימות ניגון מוזיקה

[ctx: #31067]
en: Event log
he_il: יומן אירועים

[ctx: #31068]
en: Choose presets
he_il: בחר הגדרות קבועות מראש

[ctx: #31069]
en: Last Updated
he_il: עודכן לאחרונה

[ctx: #31071]
en: by
he_il: על ידי

[ctx: #31072]
en: Power Options
he_il: אפשרויות כיבוי

[ctx: #31074]
en: Total duration
he_il: אורך כולל

[ctx: #31075]
en: Movie sets
he_il: מארז סרטים

[ctx: #31079]
en: Cast not available
he_il: שידור אינו זמין

[ctx: #31080]
en: Ends at
he_il: שעת סיום

[ctx: #31082]
en: Lyrics add-on
he_il: הרחבת מילים לשירים

[ctx: #31083]
en: Lyrics add-on settings
he_il: הגדרות הרחבת מילים

[ctx: #31084]
en: Visualisation settings
he_il: הגדרות הדמיה

[ctx: #31089]
en: Available groups
he_il: קבוצות זמינות

[ctx: #31092]
en: Video menu
he_il: תפריט ווידאו

[ctx: #31093]
en: Show weather info in top bar
he_il: הצג פרטי מזג אוויר בסרגל העליון

[ctx: #31095]
en: Use slide animations
he_il: אפשר הנפשות החלקה

[ctx: #31096]
en: Local subtitle available
he_il: כתובית מקומית זמינה

[ctx: #31097]
en: Channel options
he_il: אפשרויות ערוץ

[ctx: #31098]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
he_il: יש לבחור את חשבון המשתמש שלך[CR]בקודי להתחברות והמשך

[ctx: #31099]
note: viewtype name
en: IconWall
he_il: קיר סמלילים

[ctx: #31100]
note: viewtype name
en: Shift
he_il: הזזה

[ctx: #31101]
note: viewtype name
en: InfoWall
he_il: קיר מידע

[ctx: #31102]
note: viewtype name
en: Wall
he_il: קיר

[ctx: #31103]
en: Enter text here...
he_il: הכנס את הטקסט כאן...

[ctx: #31104]
en: Your library is currently empty. In order to populate it with your personal media, enter "Files" section, add a media source and configure it. After the source has been added and indexed you will be able to browse your library.
he_il: הספרייה שלך ריקה כרגע. על מנת להוסיף את התכנים שלך, יש להוסיף מקורות מדיה דרך מסך 'קבצים'. לאחר שהמקור נוסף ונסרק, הוא יהיה זמין בספרייה.

[ctx: #31105]
en: Add video sources and set the appropriate content type in order to populate your video libraries.
he_il: הוסף מקורות וידאו והגדר את סוג התוכן המתאים כדי לאכלס את ספריות הווידאו שלך.

[ctx: #31106]
en: Teletext
he_il: טלטקסט

[ctx: #31107]
note: viewtype name
en: WideList
he_il: רשימה רחבה

[ctx: #31110]
en: Enter files section
he_il: הזן מקטע קבצים

[ctx: #31111]
en: View your personal pictures or download one of the many image add-ons from the official repository.
he_il: הצג את התמונות האישיות שלך או הורד אחת מהרחבות התמונה הרבות מהמאגר הרשמי.

[ctx: #31112]
en: Toggle audio stream
he_il: החלף זרם שמע

[ctx: #31113]
en: Search local library
he_il: חפש ספרייה מקומית

[ctx: #31114]
en: Search YouTube
he_il: חפש ביו-טיוב

[ctx: #31116]
en: Remove this main menu item
he_il: מחק את פריט התפריט הראשי הזה

[ctx: #31117]
en: Edit nodes
he_il: עריכת צמתים

[ctx: #31118]
en: Enter add-on browser
he_il: הפעל דפדפן הרחבות

[ctx: #31119]
en: You do not have any add-ons installed yet. Visit our add-on browser to browse through our collection and improve your Kodi experience.
he_il: עדיין לא מותקנות הרחבות. בקר בדפדפן ההרחבות שלנו, כדי לעיין באוסף שלנו ולשפר את חווית הקודי שלך.

[ctx: #31120]
en: You did not set up a weather provider yet. In order to view weather information, choose a weather provider and set up your location.
he_il: עדיין לא הגדרת ספק מזג אוויר. כדי להציג מידע על מזג האוויר, בחר ספק מזג אוויר והגדר את המיקום שלך.

[ctx: #31121]
en: Set weather provider
he_il: הגדר ספק מזג האוויר

[ctx: #31122]
en: Unwatched TV Shows
he_il: סדרות טלוויזיה שלא נצפו

[ctx: #31123]
en: Same director
he_il: אותו במאי

[ctx: #31125]
en: Press up for actor info
he_il: לחץ על למעלה לקבלת מידע על השחקן

[ctx: #31126]
en: Press OK to read plot
he_il: לחץ על אישור לקריאת העלילה

[ctx: #31127]
en: Show icons
he_il: הראה סמלילים

[ctx: #31128]
en: Contributors
he_il: תורמים

[ctx: #31129]
en: General settings applying to all areas of the skin.
he_il: הגדרות כלליות החלות על כל האזורים של המעטפת.

[ctx: #31130]
en: Main menu-related settings: Configure the home screen to your likings.
he_il: הגדרות הקשורות לתפריט הראשי: הגדר את מסך הבית בהתאם להעדפותיך.

[ctx: #31131]
en: Choose skin fanart pack
he_il: בחר חבילת פאנארט למעטפת

[ctx: #31132]
en: Select Program
he_il: בחר תוכנית

[ctx: #31133]
en: Select Resolution
he_il: בחירת רזולוציה

[ctx: #31134]
en: Remaining
he_il: נותר

[ctx: #31136]
en: Click here to see latest changes...
he_il: לחץ כאן לראות את השינויים האחרונים...

[ctx: #31138]
note: Label to show player info page
en: Player
he_il: נגן

[ctx: #31139]
note: Label to show video decoder name
en: Video decoder
he_il: מפענח וידאו

[ctx: #31140]
note: Label to show the video pixel format
en: Pixel format
he_il: פורמט פיקסל

[ctx: #31141]
en: Changes for version
he_il: שינויים עבור הגרסה

[ctx: #31142]
en: Play speed
he_il: מהירות ניגון

[ctx: #31143]
en: You did not set up PVR yet. In order to use PVR, choose a PVR client addon and configure it. Please visit http://kodi.wiki/view/PVR to learn more.
he_il: אתה עדיין לא הגדרת לקוח PVR. כדי להשתמש ב-PVR, בחר בהרחבת לקוח PVR והגדר אותה. בקר בכתובת: http://kodi.wiki/view/PVR למידע נוסף.

[ctx: #31144]
en: Enter add-on browser
he_il: הפעל דפדפן הרחבות

[ctx: #31145]
en: Search add-ons
he_il: חפש הרחבות

[ctx: #31146]
en: In cinemas
he_il: בקולנוע

[ctx: #31148]
en: Categories
he_il: קטגוריות

[ctx: #31149]
en: Select genre fanart pack
he_il: בחר חבילת סגנונות פאנארט

[ctx: #31151]
en: Unwatched music videos
he_il: סרטוני מוזיקה שטרם נצפו

[ctx: #31152]
en: Random music videos
he_il: סרטוני מוזיקה אקראיים

[ctx: #31153]
en: You do not have any add-ons of this type installed. Enter the add-on browser to download add-ons created by our community.
he_il: לא מותקנות הרחבות מהסוג זה. אנא כנס לדפדפן ההרחבות כדי להוריד הרחבות שנוצרו על ידי הקהילה שלנו.

[ctx: #31154]
en: Press OK to switch between locations
he_il: לחץ על אישור כדי לעבור בין מיקומים

[ctx: #31155]
en: No bookmarks created yet.
he_il: עדיין לא נוצרו סימניות.

[ctx: #31156]
en: Choose background pattern
he_il: בחר תבנית רקע

[ctx: #31157]
en: Edit categories
he_il: עריכת קטגוריות

[ctx: #31158]
en: Touch mode
he_il: מצב לחיצה

[ctx: #31159]
en: Artwork
he_il: גרפיקה

[ctx: #31160]
en: Show media flags
he_il: הצג דגלי מידע על הסרט

[ctx: #31161]
en: Numeric pad
he_il: לוח ספרות

[ctx: #31162]
en: Play your personal games or download one of the many game add-ons from the official repository.
he_il: שחק את המשחקים האישיים שלך או הורד אחד מהמשחקים הרבים מהמאגר הרשמי.

[ctx: #31163]
en: Show Fanart background
he_il: הצג רקע פאנארט

[ctx: #31164]
note: Choose profile identifier
en: Choose kind of profile identification
he_il: לבחור סוג של זיהוי פרופיל

[ctx: #31165]
note: Label for the kind of profile identification
en: Profile name
he_il: שם משתמש

[ctx: #31166]
note: Label for the kind of profile identification
en: Profile avatar
he_il: דמות מייצגת לפרופיל

[ctx: #31167]
note: Label of a setting
en: Animate background
he_il: הנפשת הרקע

[ctx: #31600]
note: Label to show the video codec name
en: Video codec
he_il: מקודד וידאו

[ctx: #31601]
note: Label to show the video resolution
en: Video resolution
he_il: אבחנת וידאו

[ctx: #31602]
note: Label to show the video aspect
en: Video aspect
he_il: יחס וידאו

[ctx: #31604]
note: Label to show the audio codec name
en: Audio codec
he_il: מקודד שמע

[ctx: #31605]
note: Label to show the number of audio channels
en: Audio channels
he_il: ערוצי אודיו

[ctx: #31607]
note: Label to show the screen resolution
en: Screen resolution
he_il: אבחנת מסך

[ctx: #31609]
note: Label to show the system CPU usage
en: System CPU usage
he_il: שימוש המערכת במעבד

[ctx: #31610]
note: Label to show the media (metadata) info page
en: Media
he_il: מידה

[ctx: #31611]
note: Label to show the system info page
en: System
he_il: מערכת
