KODI Main - en to cs_cz translation catalogue (157 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Estuary skin by phil65. (Kodi's default skin)
cs_cz: Vzhled Estuary od autora phil65. (Výchozí vzhled Kodi)

[ctx: Addon Description]
en: Estuary is the default skin for Kodi 17.0 and above. It attempts to be easy for first time Kodi users to understand and use.
cs_cz: Estuary je výchozí vzhled pro Kodi 17.0 a vyšší. Snaží se být jednoduše pochopitelný a použitelný pro nové uživatele Kodi.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: Estuary is the default skin for Kodi, removing it may cause issues
cs_cz: Estuary je výchozí vzhled pro Kodi, jeho odebrání může způsobit problémy

[ctx: #31000]
en: Now playing
cs_cz: Přehrává se

[ctx: #31001]
en: Search...
cs_cz: Hledat…

[ctx: #31002]
en: Show media fanart as background
cs_cz: Zobrazit fanart médií jako pozadí

[ctx: #31003]
en: Cinema mode
cs_cz: Režim kino

[ctx: #31004]
en: Change mode
cs_cz: Změnit režim

[ctx: #31005]
en: Watch as 2D
cs_cz: Sledovat jako 2D

[ctx: #31006]
en: Random movies
cs_cz: Náhodné filmy

[ctx: #31007]
en: Unwatched movies
cs_cz: Nezhlédnuté filmy

[ctx: #31008]
en: Enable category widgets
cs_cz: Povolit widgety kategorií

[ctx: #31009]
en: Download icons
cs_cz: Stáhnout ikony

[ctx: #31010]
en: In progress movies
cs_cz: Nedokoukané filmy

[ctx: #31011]
en: Most played albums
cs_cz: Nejpřehrávanější alba

[ctx: #31012]
en: Random albums
cs_cz: Náhodná alba

[ctx: #31013]
en: Random artists
cs_cz: Náhodní interpreti

[ctx: #31014]
en: Unplayed albums
cs_cz: Nepřehraná alba

[ctx: #31015]
note: home screen recordings widget: recent tv / radio recordings
en: Recent recordings
cs_cz: Nedávné nahrávky

[ctx: #31016]
note: home screen channel widget: recently played tv channels. (please note that in some non-english languages #31018 and #31016 might not be equal)
en: Recently played channels
cs_cz: Nedávno sledované kanály

[ctx: #31017]
en: Rated
cs_cz: Certifikace

[ctx: #31018]
note: home screen channel widget: recently played radio channels. (please note that in some non-english languages #31018 and #31016 might not be equal)
en: Recently played channels
cs_cz: Nedávno sledované programy

[ctx: #31019]
en: Forecast
cs_cz: Předpověď

[ctx: #31020]
en: Actions
cs_cz: Akce

[ctx: #31021]
en: Misc options
cs_cz: Různé možnosti

[ctx: #31022]
en: Sort by
cs_cz: Řadit podle

[ctx: #31023]
en: Viewtype
cs_cz: Typ zobrazení

[ctx: #31024]
en: Choose rating to display for media items
cs_cz: Zvolte hodnocení zobrazené pro položky médií

[ctx: #31025]
en: No favourites found. You can add any item from media views to this list by using the context menu.
cs_cz: Nenalezeny žádné oblíbené. Pomocí místní nabídky můžete na tento seznam přidat jakoukoliv položku ze zobrazení médií.

[ctx: #31026]
en: Timeshift
cs_cz: Časový posun

[ctx: #31027]
en: Next aired
cs_cz: Další vysílané

[ctx: #31028]
en: Show fanart
cs_cz: Zobrazit fanart

[ctx: #31029]
en: Last logged in
cs_cz: Naposledy přihlášen

[ctx: #31030]
note: Label to show the system memory usage
en: System memory usage
cs_cz: Využití systémové paměti

[ctx: #31031]
en: Version info
cs_cz: Informace o verzi

[ctx: #31032]
en: Order
cs_cz: Pořadí

[ctx: #31033]
en: Your rating
cs_cz: Vaše hodnocení

[ctx: #31034]
en: Extended info
cs_cz: Rozšířené informace

[ctx: #31035]
en: Pages
cs_cz: Stránky

[ctx: #31036]
en: items
cs_cz: položky

[ctx: #31037]
en: Selected track
cs_cz: Vybraná stopa

[ctx: #31038]
en: Rewind
cs_cz: Přetočit zpět

[ctx: #31039]
en: Fast forward
cs_cz: Přetočit vpřed

[ctx: #31041]
en: Camera manufacturer
cs_cz: Výrobce fotoaparátu

[ctx: #31042]
en: Playlist options
cs_cz: Možnosti seznamu stop

[ctx: #31043]
en: Set the type and add rules to create a smart playlist. These playlists are dynamic and include all media items from your database which apply to your chosen rules.
cs_cz: Nastavte typ a přidejte pravidla pro vytvoření chytrého seznamu stop. Tyto seznamy stop jsou dynamické a zahrnují všechny položky médií z vaší databáze, které odpovídají vámi zvoleným pravidlům.

[ctx: #31044]
en: Add group
cs_cz: Přidat skupinu

[ctx: #31045]
en: Rename group
cs_cz: Přejmenovat skupinu

[ctx: #31046]
en: Delete group
cs_cz: Odstranit skupinu

[ctx: #31048]
en: Available
cs_cz: Dostupné

[ctx: #31052]
en: filtered
cs_cz: filtrováno

[ctx: #31053]
en: Arial based
cs_cz: Založeno na Arial

[ctx: #31056]
en: Go to playlist
cs_cz: Přejít na seznam stop

[ctx: #31057]
en: Show login screen on startup
cs_cz: Zobrazit přihlašovací obrazovku při spuštění

[ctx: #31058]
en: Automatic Login on startup
cs_cz: Automatické přihlášení po spuštění

[ctx: #31061]
en: Main menu items
cs_cz: Položky hlavní nabídky

[ctx: #31062]
en: Choose weather fanart pack
cs_cz: Zvolte balíček fanartů počasí

[ctx: #31063]
en: Sections
cs_cz: Sekce

[ctx: #31065]
en: Video playlist
cs_cz: Seznam stop videí

[ctx: #31066]
en: Music playlist
cs_cz: Seznam stop hudby

[ctx: #31067]
en: Event log
cs_cz: Protokol událostí

[ctx: #31068]
en: Choose presets
cs_cz: Zvolte předvolby

[ctx: #31069]
en: Last Updated
cs_cz: Naposledy aktualizováno

[ctx: #31071]
en: by
cs_cz: od

[ctx: #31072]
en: Power Options
cs_cz: Možnosti napájení

[ctx: #31073]
en: Total length
cs_cz: Celková délka

[ctx: #31074]
en: Total duration
cs_cz: Celková doba trvání

[ctx: #31075]
en: Movie sets
cs_cz: Sbírky filmů

[ctx: #31079]
en: Cast not available
cs_cz: Obsazení není dostupné

[ctx: #31080]
en: Ends at
cs_cz: Končí v

[ctx: #31082]
en: Lyrics add-on
cs_cz: Doplněk textů skladeb

[ctx: #31083]
en: Lyrics add-on settings
cs_cz: Nastavení doplňku textů skladeb

[ctx: #31084]
en: Visualisation settings
cs_cz: Nastavení vizualizací

[ctx: #31089]
en: Available groups
cs_cz: Dostupné skupiny

[ctx: #31092]
en: Video menu
cs_cz: Nabídka videa

[ctx: #31093]
en: Show weather info in top bar
cs_cz: Zobrazit informace o počasí v horním panelu

[ctx: #31095]
en: Use slide animations
cs_cz: Aktivovat animaci snímků

[ctx: #31096]
en: Local subtitle available
cs_cz: Dostupné místní titulky

[ctx: #31097]
en: Channel options
cs_cz: Možnosti kanálů

[ctx: #31098]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
cs_cz: Vyberte svůj uživatelský profil Kodi[CR]pro přihlášení a pokračování

[ctx: #31099]
note: viewtype name
en: IconWall
cs_cz: Stěna ikon

[ctx: #31100]
note: viewtype name
en: Shift
cs_cz: Posun

[ctx: #31101]
note: viewtype name
en: InfoWall
cs_cz: Infostěna

[ctx: #31102]
note: viewtype name
en: Wall
cs_cz: Zeď

[ctx: #31103]
en: Enter text here...
cs_cz: Sem zadejte text…

[ctx: #31104]
en: Your library is currently empty. In order to populate it with your personal media, enter "Files" section, add a media source and configure it. After the source has been added and indexed you will be able to browse your library.
cs_cz: Vaše knihovna je aktuálně prázdná. Abyste ji naplnili svými médii, vstupte do sekce „Soubory“, přidejte zdroj medií a nakonfigurujte ho. Poté, co bude zdroj přidán a zaindexován, budete moci procházet svou knihovnu.

[ctx: #31105]
en: Add video sources and set the appropriate content type in order to populate your video libraries.
cs_cz: Přidejte zdroje videí a nastavte vhodný typ obsahu pro naplnění vašich knihoven videí.

[ctx: #31107]
note: viewtype name
en: WideList
cs_cz: Široký seznam

[ctx: #31110]
en: Enter files section
cs_cz: Vstoupit do sekce souborů

[ctx: #31111]
en: View your personal pictures or download one of the many image add-ons from the official repository.
cs_cz: Zobrazte vlastní obrázky nebo si stáhněte jeden z mnoha doplňků obrázků z oficiálního repozitáře.

[ctx: #31112]
en: Toggle audio stream
cs_cz: Přepnout zvukovou stopu

[ctx: #31113]
en: Search local library
cs_cz: Vyhledat v místní knihovně

[ctx: #31114]
en: Search YouTube
cs_cz: Vyhledat na YouTube

[ctx: #31115]
en: Toggle subtitle
cs_cz: Přepnout titulky

[ctx: #31116]
en: Remove this main menu item
cs_cz: Odebrat tuto položku hlavní nabídky

[ctx: #31117]
en: Edit nodes
cs_cz: Upravit uzly

[ctx: #31118]
en: Enter add-on browser
cs_cz: Vstoupit do prohlížeče doplňků

[ctx: #31119]
en: You do not have any add-ons installed yet. Visit our add-on browser to browse through our collection and improve your Kodi experience.
cs_cz: Zatím nemáte nainstalovány žádné doplňky. Použijte náš prohlížeč doplňků pro procházení naší kolekce a vylepšení vašeho Kodi.

[ctx: #31120]
en: You did not set up a weather provider yet. In order to view weather information, choose a weather provider and set up your location.
cs_cz: Zatím jste nenastavili poskytovatele informací o počasí. Aby bylo možné zobrazit informace o počasí, zvolte poskytovatele a nastavte svou polohu.

[ctx: #31121]
en: Set weather provider
cs_cz: Nastavte poskytovatele počasí

[ctx: #31122]
en: Unwatched TV Shows
cs_cz: Nezhlédnuté seriály

[ctx: #31123]
en: Same director
cs_cz: Stejný režisér

[ctx: #31125]
en: Press up for actor info
cs_cz: Stiskněte nahoru pro zobrazení informací o herci

[ctx: #31126]
en: Press OK to read plot
cs_cz: Stisknutím OK si přečtete zápletku

[ctx: #31127]
en: Show icons
cs_cz: Zobrazit ikony

[ctx: #31128]
en: Contributors
cs_cz: Přispěvatelé

[ctx: #31129]
en: General settings applying to all areas of the skin.
cs_cz: Obecná nastavení použitá na všechny oblasti vzhledu.

[ctx: #31130]
en: Main menu-related settings: Configure the home screen to your likings.
cs_cz: Nastavení související s hlavní nabídkou: Konfigurujte domovskou obrazovku podle svých představ.

[ctx: #31131]
en: Choose skin fanart pack
cs_cz: Zvolte balíček fanartů vzhledu

[ctx: #31132]
en: Select Program
cs_cz: Vybrat program

[ctx: #31133]
en: Select Resolution
cs_cz: Vyberte rozlišení

[ctx: #31134]
en: Remaining
cs_cz: Zbývá

[ctx: #31136]
en: Click here to see latest changes...
cs_cz: Klikněte sem pro zobrazení posledních změn…

[ctx: #31138]
note: Label to show player info page
en: Player
cs_cz: Přehrávač

[ctx: #31139]
note: Label to show video decoder name
en: Video decoder
cs_cz: Dekodér videa

[ctx: #31140]
note: Label to show the video pixel format
en: Pixel format
cs_cz: Formát obrazového bodu

[ctx: #31141]
en: Changes for version
cs_cz: Změny pro verzi

[ctx: #31142]
en: Play speed
cs_cz: Rychlost přehrávání

[ctx: #31143]
en: You did not set up PVR yet. In order to use PVR, choose a PVR client addon and configure it. Please visit http://kodi.wiki/view/PVR to learn more.
cs_cz: Zatím jste nenastavili PVR. Abyste mohli používat PVR, zvolte doplněk klienta PVR a nakonfigurujte jej. Pokud chcete zjistit více, navštivte http://kodi.wiki/view/PVR.

[ctx: #31144]
en: Enter add-on browser
cs_cz: Vstoupit do prohlížeče doplňků

[ctx: #31145]
en: Search add-ons
cs_cz: Hledat doplňky

[ctx: #31146]
en: In cinemas
cs_cz: V kinech

[ctx: #31147]
en: In cinemas soon
cs_cz: Brzy v kinech

[ctx: #31148]
en: Categories
cs_cz: Kategorie

[ctx: #31149]
en: Select genre fanart pack
cs_cz: Zvolte balíček fanartů žánru

[ctx: #31150]
en: Origin
cs_cz: Původ

[ctx: #31151]
en: Unwatched music videos
cs_cz: Nezhlédnuté hudební videoklipy

[ctx: #31152]
en: Random music videos
cs_cz: Náhodné hudební videoklipy

[ctx: #31153]
en: You do not have any add-ons of this type installed. Enter the add-on browser to download add-ons created by our community.
cs_cz: Nemáte nainstalovány žádné doplňky tohoto typu. Vstupte do prohlížeče doplňků pro stažení doplňků vytvořených naší komunitou.

[ctx: #31154]
en: Press OK to switch between locations
cs_cz: Stiskněte OK pro přepnutí mezi umístěními

[ctx: #31155]
en: No bookmarks created yet.
cs_cz: Zatím nebyly vytvořeny žádné záložky.

[ctx: #31156]
en: Choose background pattern
cs_cz: Zvolte vzor pozadí

[ctx: #31157]
en: Edit categories
cs_cz: Upravit kategorie

[ctx: #31158]
en: Touch mode
cs_cz: Dotykový režim

[ctx: #31159]
en: Artwork
cs_cz: Obrázek

[ctx: #31160]
en: Show media flags
cs_cz: Zobrazit příznaky médií

[ctx: #31161]
en: Numeric pad
cs_cz: Číselná klávesnice

[ctx: #31162]
en: Play your personal games or download one of the many game add-ons from the official repository.
cs_cz: Hrajte své vlastní hry nebo si stáhněte jeden z mnoha doplňků her z oficiálního repozitáře.

[ctx: #31163]
en: Show Fanart background
cs_cz: Zobrazit fanart na pozadí

[ctx: #31164]
note: Choose profile identifier
en: Choose kind of profile identification
cs_cz: Zvolte typ identifikace profilu

[ctx: #31165]
note: Label for the kind of profile identification
en: Profile name
cs_cz: Název profilu

[ctx: #31166]
note: Label for the kind of profile identification
en: Profile avatar
cs_cz: Avatar profilu

[ctx: #31167]
note: Label of a setting
en: Animate background
cs_cz: Animovat pozadí

[ctx: #31168]
note: Label of a setting
en: Show posters instead of thumbs for musicvideos
cs_cz: Zobrazit plakáty místo miniatur pro hudební videa

[ctx: #31169]
note: Description label for skin settings area
en: Artwork related settings.
cs_cz: Nastavení související s grafikou alb.

[ctx: #31600]
note: Label to show the video codec name
en: Video codec
cs_cz: Kodek videa

[ctx: #31601]
note: Label to show the video resolution
en: Video resolution
cs_cz: Rozlišení videa

[ctx: #31602]
note: Label to show the video aspect
en: Video aspect
cs_cz: Poměr stran videa

[ctx: #31603]
note: Label to show the video bitrate
en: Video bitrate
cs_cz: Přenosová rychlost videa

[ctx: #31604]
note: Label to show the audio codec name
en: Audio codec
cs_cz: Kodek zvuku

[ctx: #31605]
note: Label to show the number of audio channels
en: Audio channels
cs_cz: Zvukové kanály

[ctx: #31606]
note: Label to show the audio bitrate
en: Audio bitrate
cs_cz: Přenosová rychlost zvuku

[ctx: #31607]
note: Label to show the screen resolution
en: Screen resolution
cs_cz: Rozlišení obrazovky

[ctx: #31608]
note: Label to show the system rendering speed
en: System rendering speed
cs_cz: Rychlost vykreslování systému

[ctx: #31609]
note: Label to show the system CPU usage
en: System CPU usage
cs_cz: Využití procesoru systémem

[ctx: #31610]
note: Label to show the media (metadata) info page
en: Media
cs_cz: Média

[ctx: #31611]
note: Label to show the system info page
en: System
cs_cz: Systém
