KODI Main - en to uz_uz translation catalogue (8 entries)

[ctx: #31013]
en: Movies
uz_uz: Filmlar

[ctx: #31016]
en: Albums
uz_uz: Albomlar

[ctx: #31038]
en: Login
uz_uz: Kirish

[ctx: #31556]
en: Live TV
uz_uz: TV

[ctx: #31561]
en: Add Group
uz_uz: Guruhni qo'shish

[ctx: #31562]
en: Rename Group
uz_uz: Guruh nomini o'zgartirish

[ctx: #31563]
en: Delete Group
uz_uz: Guruhni o'chirish

[ctx: #31611]
note: Label to show the system info page
en: System
uz_uz: Tizim
