KODI Main - en to uk_ua translation catalogue (90 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Skin for touchscreen devices
uk_ua: Скін для сенсорних пристроїв

[ctx: Addon Description]
en: Skin designed to be used on touchscreen devices like tablets and smartphones
uk_ua: Ця обкладинка призначена для пристроїв із сенсорним екраном, наприклад планшетів чи смартфонів

[ctx: #31002]
en: Audio Settings
uk_ua: Налаштування звука

[ctx: #31005]
en: Visualization Options
uk_ua: Параметри візуалізації

[ctx: #31006]
en: Visualization Presets
uk_ua: Налаштування візуалізації

[ctx: #31007]
en: Context Menu
uk_ua: Контекстне меню

[ctx: #31009]
en: Working...
uk_ua: Зачекайте…

[ctx: #31011]
en: Recent
uk_ua: Нещодавні

[ctx: #31013]
en: Movies
uk_ua: Фільми

[ctx: #31014]
en: Episodes
uk_ua: Серії

[ctx: #31015]
en: Player info
uk_ua: Інформація про гравця

[ctx: #31016]
en: Albums
uk_ua: Альбоми

[ctx: #31018]
note: Label to show player info page
en: Player
uk_ua: Програвач

[ctx: #31019]
note: Label to show video decoder name
en: Video decoder
uk_ua: Декодер відео

[ctx: #31020]
note: Label to show the video pixel format
en: Pixel format
uk_ua: Формат пікселів

[ctx: #31021]
note: Label to show the system memory usage
en: System memory usage
uk_ua: Використання пам'яті

[ctx: #31024]
en: Page
uk_ua: сторінка

[ctx: #31030]
en: Info List
uk_ua: Інфо-список

[ctx: #31038]
en: Login
uk_ua: Вхід

[ctx: #31039]
en: Updated:
uk_ua: Оновлено:

[ctx: #31043]
en: PAUSED
uk_ua: ПАУЗА

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
uk_ua: ПЕРЕМОТКА ВПЕРЕД

[ctx: #31045]
en: REWIND
uk_ua: ПЕРЕМОТКА НАЗАД

[ctx: #31046]
en: Play speed
uk_ua: Швидкість відтворення

[ctx: #31049]
en: End Time
uk_ua: Час закінчення

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
uk_ua: Висхідний

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
uk_ua: Низхідний

[ctx: #31055]
en: Open playlist
uk_ua: Відкрити список відтворення

[ctx: #31056]
en: Save playlist
uk_ua: Зберегти список відтворення

[ctx: #31057]
en: Close playlist
uk_ua: Закрити список відтворення

[ctx: #31058]
en: System music files
uk_ua: Системні аудіофайли

[ctx: #31059]
en: Current playlist
uk_ua: Поточний список відтворення

[ctx: #31200]
en: Back
uk_ua: Назад

[ctx: #31201]
en: Location
uk_ua: Розташування

[ctx: #31202]
en: View
uk_ua: Перегляд

[ctx: #31300]
en: Current Temp
uk_ua: Поточна температура

[ctx: #31301]
en: Last Updated
uk_ua: Останнє оновлення

[ctx: #31303]
en: Data provider
uk_ua: Джерело даних

[ctx: #31309]
en: System Memory Used:
uk_ua: Використана системна пам'ять:

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
uk_ua: Останній вхід

[ctx: #31322]
en: Aired
uk_ua: Прем'єра

[ctx: #31355]
en: Video Menu
uk_ua: Меню відео

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
uk_ua: Завантажити субтитри

[ctx: #31358]
en: Teletext
uk_ua: Телетекст

[ctx: #31390]
en: Skin default
uk_ua: Стандартні

[ctx: #31391]
en: Arial based
uk_ua: Стиль Arial

[ctx: #31400]
en: Change the skin · Set language and region · Change file listing options · Set up a screensaver
uk_ua: Вибір обкладинки · Зміна мови та регіону · Налаштування показу файлів · Вибір заставки

[ctx: #31405]
en: Configure & manage media sharing services · Configure & manage the weather service
uk_ua: Налаштування служб обміну мультимедіа і керування ними · Налаштування служби погоди і керування нею

[ctx: #31406]
en: Configure display · Configure audio · Configure internet access · Configure power saving · Configure logging
uk_ua: Налаштування дисплею · Налаштування звуку · Налаштування доступу до Інтернету · Налаштування енергозбереження · Налаштування ведення журналу

[ctx: #31407]
en: Manage your installed add-ons · Browse for and install add-ons from kodi.tv · Modify add-on settings
uk_ua: Керування встановленими надбудовами • Встановлення надбудов з kodi.tv . Зміна налаштувань надбудов

[ctx: #31408]
en: Configure actions that can be used during playback · Configure how media content is played
uk_ua: Налаштувати дії, які можуть бути використані під час відтворення · Налаштувати як медіа-вміст відтворюватиметься

[ctx: #31409]
en: Configure library sources · Show the media lists display content · Configure how library lists are navigated
uk_ua: Налаштувати джерела бібліотеки · Показувати вміст списків медіа · Налаштувати навігації по бібліотеці

[ctx: #31410]
en: Configure skin · Configure region · Configure control · Configure screensaver · Configure master lock
uk_ua: Налаштувати зовнішній вигляд · Налаштувати область · Налаштувати керування · Налаштувати заставку · Налаштувати блокування

[ctx: #31411]
en: Configure your profiles · Set locking options · Enable login screen
uk_ua: Налаштувати ваших облік. записів · Налаштувати опції блокування · Увімкнути екран входу

[ctx: #31412]
en: Display system information · Hardware statistics · Check storage availability · View network configuration
uk_ua: Показ системної інформації · Статистика обладнання · Перевірка доступності сховища · Перегляд конфігурації мережі

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user Profile[CR]to login and continue
uk_ua: Виберіть профіль користувача Kodi,[CR]щоб увійти до системи

[ctx: #31548]
en: Home menu
uk_ua: Домашнє меню

[ctx: #31549]
en: Home Add-ons
uk_ua: Домашні надбудови

[ctx: #31550]
en: Backgrounds
uk_ua: Варіанті тла

[ctx: #31551]
en: Add-on Shortcut
uk_ua: Ярлики надбудов

[ctx: #31553]
en: Use Custom Background
uk_ua: Використати власне тло

[ctx: #31554]
en: Background:
uk_ua: Тло:

[ctx: #31555]
en: Configure TV settings · Change full screen info · Manage EPG data settings
uk_ua: Налаштувати параметри ТВ · Змінити повноекранної інформації · Керувати налаштуваннями програми телепередач

[ctx: #31556]
en: Live TV
uk_ua: ТБ

[ctx: #31557]
en: Hide video background
uk_ua: Приховати тло відео

[ctx: #31558]
en: Hide visualization background
uk_ua: Приховати тло візуалізації

[ctx: #31559]
en: Channel settings
uk_ua: Налаштування каналу

[ctx: #31560]
en: Available groups
uk_ua: Доступні групи

[ctx: #31561]
en: Add Group
uk_ua: Додати групу

[ctx: #31562]
en: Rename Group
uk_ua: Перейменувати групу

[ctx: #31563]
en: Delete Group
uk_ua: Видалити групу

[ctx: #31564]
en: Show hidden
uk_ua: Показати приховані

[ctx: #31565]
en: Show deleted
uk_ua: Відображати видаленні

[ctx: #31600]
note: Label to show the video codec name
en: Video codec
uk_ua: Кодування відео

[ctx: #31601]
note: Label to show the video resolution
en: Video resolution
uk_ua: Роздільна здатність відео

[ctx: #31602]
note: Label to show the video aspect
en: Video aspect
uk_ua: Співвідношення сторін відео

[ctx: #31603]
note: Label to show the video bitrate
en: Video bitrate
uk_ua: Бітрейт відео

[ctx: #31604]
note: Label to show the audio codec name
en: Audio codec
uk_ua: Кодування аудіо

[ctx: #31605]
note: Label to show the number of audio channels
en: Audio channels
uk_ua: Каналів аудіо

[ctx: #31606]
note: Label to show the audio bitrate
en: Audio bitrate
uk_ua: Бітрейт аудіо

[ctx: #31607]
note: Label to show the screen resolution
en: Screen resolution
uk_ua: Роздільна здатність

[ctx: #31608]
note: Label to show the system rendering speed
en: System rendering speed
uk_ua: Швидкість візуалізації системи

[ctx: #31609]
note: Label to show the system CPU usage
en: System CPU usage
uk_ua: Завантаження CPU

[ctx: #31610]
note: Label to show the media (metadata) info page
en: Media
uk_ua: Медіафайли

[ctx: #31611]
note: Label to show the system info page
en: System
uk_ua: Система

[ctx: #31900]
en: First Run
uk_ua: Перший запуск

[ctx: #31901]
en: There are two things to know about navigating Estouchy
uk_ua: Є дві речі, які потрібно знати про навігацію Estouchy

[ctx: #31902]
en: The Kodi logo functions as a 'HOME' button. Whenever you touch it, you will be taken back to the home screen.
uk_ua: Логотип Kodi функціонує як кнопка «Додому». Кожен раз, коли ви його торкаєтесь, ви будете повернені до головного екрану.

[ctx: #31903]
en: When you are playing audio or video, the item title will appear at the top of the screen. Touching it will take you to the fullscreen visualization or video window.
uk_ua: Коли ви відтворюєте аудіо чи відео, заголовок елементу з'явиться зверху екрану. Дотик до нього відправить вас до повноекранного відтворювання чи візуалізації.

[ctx: #31904]
en: Now Playing Title...
uk_ua: Зараз відтворюється ...
