KODI Main - en to tr_tr translation catalogue (90 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Skin for touchscreen devices
tr_tr: Dokunmatik ekranlı aygıtlar için dış görünüm

[ctx: Addon Description]
en: Skin designed to be used on touchscreen devices like tablets and smartphones
tr_tr: Bu dış görünüm tabletler ve akıllı telefonlar gibi dokunmatik ekranlı aygıtlarda kullanılmak üzere tasarlandı

[ctx: #31002]
en: Audio Settings
tr_tr: Ses Ayarları

[ctx: #31004]
en: Caps[CR]Lock
tr_tr: Büyük Harf[CR]Kilidi

[ctx: #31005]
en: Visualization Options
tr_tr: Görsel Öğe Seçenekleri

[ctx: #31006]
en: Visualization Presets
tr_tr: Görsel Öğe Önayarları

[ctx: #31007]
en: Context Menu
tr_tr: İçerik Menüsü

[ctx: #31009]
en: Working...
tr_tr: Çalışıyor...

[ctx: #31011]
en: Recent
tr_tr: En Son

[ctx: #31013]
en: Movies
tr_tr: Filmler

[ctx: #31014]
en: Episodes
tr_tr: Bölümler

[ctx: #31015]
en: Player info
tr_tr: Yürütücü bilgisi

[ctx: #31016]
en: Albums
tr_tr: Albümler

[ctx: #31018]
note: Label to show player info page
en: Player
tr_tr: Oynatıcı

[ctx: #31019]
note: Label to show video decoder name
en: Video decoder
tr_tr: Video kod çözücü

[ctx: #31020]
note: Label to show the video pixel format
en: Pixel format
tr_tr: Piksel biçimi

[ctx: #31021]
note: Label to show the system memory usage
en: System memory usage
tr_tr: Sistem bellek kullanımı

[ctx: #31024]
en: Page
tr_tr: Sayfa

[ctx: #31030]
en: Info List
tr_tr: Bilgi Listesi

[ctx: #31038]
en: Login
tr_tr: Oturum Aç

[ctx: #31039]
en: Updated:
tr_tr: Güncellendi:

[ctx: #31043]
en: PAUSED
tr_tr: DURAKLATILDI

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
tr_tr: İLERİ SAR

[ctx: #31045]
en: REWIND
tr_tr: GERİ SAR

[ctx: #31046]
en: Play speed
tr_tr: Oynatma hızı

[ctx: #31049]
en: End Time
tr_tr: Bitiş Zamanı

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
tr_tr: Sırala: Artan

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
tr_tr: Sırala: Azalan

[ctx: #31055]
en: Open playlist
tr_tr: Çalma listesini aç

[ctx: #31056]
en: Save playlist
tr_tr: Çalma listesini kaydet

[ctx: #31057]
en: Close playlist
tr_tr: Çalma listesini kapat

[ctx: #31058]
en: System music files
tr_tr: Sistem müzik dosyaları

[ctx: #31059]
en: Current playlist
tr_tr: Geçerli çalma listesi

[ctx: #31200]
en: Back
tr_tr: Geri

[ctx: #31201]
en: Location
tr_tr: Konum

[ctx: #31202]
en: View
tr_tr: Görünüm

[ctx: #31300]
en: Current Temp
tr_tr: Mevcut Sıcaklık

[ctx: #31301]
en: Last Updated
tr_tr: Son Güncelleme

[ctx: #31303]
en: Data provider
tr_tr: Veri sağlayıcı

[ctx: #31309]
en: System Memory Used:
tr_tr: Kullanılan Sistem Belleği:

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
tr_tr: Son Giriş Yapan

[ctx: #31322]
en: Aired
tr_tr: Gösterim

[ctx: #31355]
en: Video Menu
tr_tr: Video Menüsü

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
tr_tr: Altyazıları İndir

[ctx: #31358]
en: Teletext
tr_tr: Teleteks

[ctx: #31390]
en: Skin default
tr_tr: Dış görünüm varsayılanı

[ctx: #31391]
en: Arial based
tr_tr: Arial tabanlı

[ctx: #31400]
en: Change the skin · Set language and region · Change file listing options · Set up a screensaver
tr_tr: Dış görünümü değiştir · Bölge ve dili ayarla · Dosya listeleme ayarlarını değiştir · Bir ekran koruyucu ayarla

[ctx: #31405]
en: Configure & manage media sharing services · Configure & manage the weather service
tr_tr: Medya paylaşımı hizmetlerini yapılandır ve yönet · Hava durumu hizmetini yapılandır ve yönet

[ctx: #31406]
en: Configure display · Configure audio · Configure internet access · Configure power saving · Configure logging
tr_tr: Görüntüyü yapılandırın · Sesi yapılandırın · İnternet erişimini yapılandırın · Güç tasarrufunu yapılandırın · Günlüğü yapılandırın

[ctx: #31407]
en: Manage your installed add-ons · Browse for and install add-ons from kodi.tv · Modify add-on settings
tr_tr: Yüklü eklentilerinizi yönetin · kodi.tv sitesindeki uygulamalara gözatın ve yükleyin · Eklenti ayarlarını değiştirin

[ctx: #31408]
en: Configure actions that can be used during playback · Configure how media content is played
tr_tr: Oynatım sırasında kullanılacak eylemleri yapılandırın · Medya içeriğinin nasıl oynatılacağını yapılandırın

[ctx: #31409]
en: Configure library sources · Show the media lists display content · Configure how library lists are navigated
tr_tr: Kitaplık kaynaklarını yapılandırın · Medya listeleri içeriklerinin nasıl göstereceğini yapılandırın · Kitaplık listelerine nasıl gidileceğini yapılandırın

[ctx: #31410]
en: Configure skin · Configure region · Configure control · Configure screensaver · Configure master lock
tr_tr: Dış görünümü yapılandırın · Bölge ayarlarını yapılandırın · Denetim ayarlarını yapılandırın · Ekran koruyucuyu yapılandırın · Yönetici kilidini yapılandırın

[ctx: #31411]
en: Configure your profiles · Set locking options · Enable login screen
tr_tr: Profillerini yapılandır · Kilit seçeneklerini ayarla · Oturum açma ekranını etkinleştir

[ctx: #31412]
en: Display system information · Hardware statistics · Check storage availability · View network configuration
tr_tr: Sistem bilgisini görüntüle · Donanım istatistikleri · Depolama kullanılabilirliğini kontrol edin · Ağ yapılandırmasını görüntüleyin

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user Profile[CR]to login and continue
tr_tr: Oturum açıp devam etmek için[CR]Kodi kullanıcı profilinizi seçin

[ctx: #31548]
en: Home menu
tr_tr: Ana menü

[ctx: #31549]
en: Home Add-ons
tr_tr: Ana Eklentiler

[ctx: #31550]
en: Backgrounds
tr_tr: Arka Planlar

[ctx: #31551]
en: Add-on Shortcut
tr_tr: Eklenti Kısayolu

[ctx: #31553]
en: Use Custom Background
tr_tr: Özel Arka Plan Kullan

[ctx: #31554]
en: Background:
tr_tr: Arka plan:

[ctx: #31555]
en: Configure TV settings · Change full screen info · Manage EPG data settings
tr_tr: TV ayarlarını yapılandır · Tam ekran bilgisini değiştir · EPG veri ayarlarını yönet

[ctx: #31556]
en: Live TV
tr_tr: Canlı TV

[ctx: #31557]
en: Hide video background
tr_tr: Arka plan videoyu gizle

[ctx: #31558]
en: Hide visualization background
tr_tr: Arka plan görselleştirmesini gizle

[ctx: #31559]
en: Channel settings
tr_tr: Kanal ayarları

[ctx: #31560]
en: Available groups
tr_tr: Kullanılabilir gruplar

[ctx: #31561]
en: Add Group
tr_tr: Grup Ekle

[ctx: #31562]
en: Rename Group
tr_tr: Grubu Yeniden Adlandır

[ctx: #31563]
en: Delete Group
tr_tr: Grubu Sil

[ctx: #31564]
en: Show hidden
tr_tr: Gizlileri göster

[ctx: #31565]
en: Show deleted
tr_tr: Silinenleri göster

[ctx: #31601]
note: Label to show the video resolution
en: Video resolution
tr_tr: Video çözünürlüğü

[ctx: #31602]
note: Label to show the video aspect
en: Video aspect
tr_tr: Video en boy oranı

[ctx: #31603]
note: Label to show the video bitrate
en: Video bitrate
tr_tr: Video bit oranı

[ctx: #31604]
note: Label to show the audio codec name
en: Audio codec
tr_tr: Ses codec

[ctx: #31605]
note: Label to show the number of audio channels
en: Audio channels
tr_tr: Ses kanalları

[ctx: #31606]
note: Label to show the audio bitrate
en: Audio bitrate
tr_tr: Ses bit oranı

[ctx: #31607]
note: Label to show the screen resolution
en: Screen resolution
tr_tr: Ekran çözünürlüğü

[ctx: #31608]
note: Label to show the system rendering speed
en: System rendering speed
tr_tr: Sistem işleme hızı

[ctx: #31609]
note: Label to show the system CPU usage
en: System CPU usage
tr_tr: Sistem CPU kullanımı

[ctx: #31610]
note: Label to show the media (metadata) info page
en: Media
tr_tr: Medya

[ctx: #31611]
note: Label to show the system info page
en: System
tr_tr: Sistem

[ctx: #31900]
en: First Run
tr_tr: İlk Çalıştırma

[ctx: #31901]
en: There are two things to know about navigating Estouchy
tr_tr: Estouchy'de gezinme hakkında bilmeniz gereken iki şey vardır

[ctx: #31902]
en: The Kodi logo functions as a 'HOME' button. Whenever you touch it, you will be taken back to the home screen.
tr_tr: Kodi logosu 'Giriş Sayfası' düğmesi olarak işlev görür. Logoya dokunduğunuz zaman giriş ekranına geri gidersiniz.

[ctx: #31903]
en: When you are playing audio or video, the item title will appear at the top of the screen. Touching it will take you to the fullscreen visualization or video window.
tr_tr: Ses veya video oynatılırken, oynatılan öğenin başlığı ekranın üst kısmında görünür. Buna dokunmak sizi tam ekran görsel öğeye veya video penceresine götürecektir.

[ctx: #31904]
en: Now Playing Title...
tr_tr: Şimdi Oynatılan Öğenin Başlığı...
