KODI Main - en to szl translation catalogue (82 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Skin for touchscreen devices
szl: Skōra dlŏ maszin z tykowym ekranym

[ctx: Addon Description]
en: Skin designed to be used on touchscreen devices like tablets and smartphones
szl: Skōra dlŏ maszin ze tykowym ekranym, jak tablety i smartfōny.

[ctx: #31002]
en: Audio Settings
szl: Sztelōnki klangu

[ctx: #31005]
en: Visualization Options
szl: Ôpcyje wizualizacyje

[ctx: #31006]
en: Visualization Presets
szl: Sdefiniowane szablōny wizualizacyje

[ctx: #31007]
en: Context Menu
szl: Myni kōntekstowe

[ctx: #31009]
en: Working...
szl: Przetwŏrzanie...

[ctx: #31011]
en: Recent
szl: Nŏjnowsze

[ctx: #31013]
en: Movies
szl: Filmy

[ctx: #31014]
en: Episodes
szl: Party

[ctx: #31016]
en: Albums
szl: Albōmy

[ctx: #31018]
note: Label to show player info page
en: Player
szl: Ôdgrowocz

[ctx: #31019]
note: Label to show video decoder name
en: Video decoder
szl: Dekoder wideo

[ctx: #31020]
note: Label to show the video pixel format
en: Pixel format
szl: Format piksela

[ctx: #31024]
en: Page
szl: Zajta

[ctx: #31030]
en: Info List
szl: Wykŏz informacyji

[ctx: #31038]
en: Login
szl: Wloguj

[ctx: #31039]
en: Updated:
szl: Zaktualizowano było:

[ctx: #31043]
en: PAUSED
szl: PAUZA

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
szl: DO PRZODKU

[ctx: #31045]
en: REWIND
szl: NAZŎD

[ctx: #31046]
en: Play speed
szl: Gibkość ôdtwŏrzaniŏ

[ctx: #31049]
en: End Time
szl: Kōniec ô

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
szl: Zortowanie: ôd nŏjmyńszych

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
szl: Zortowanie: ôd nŏjsrogszych

[ctx: #31055]
en: Open playlist
szl: Ôdewrzij playlistã

[ctx: #31056]
en: Save playlist
szl: Spamiyntej playlistã

[ctx: #31057]
en: Close playlist
szl: Zawrzij playlistã

[ctx: #31058]
en: System music files
szl: Dostympne w systymie zbiory muzyczne

[ctx: #31059]
en: Current playlist
szl: Terŏźnŏ playlista

[ctx: #31200]
en: Back
szl: Nazŏd

[ctx: #31201]
en: Location
szl: Plac

[ctx: #31202]
en: View
szl: Przeziyrej

[ctx: #31300]
en: Current Temp
szl: Tymperatura

[ctx: #31301]
en: Last Updated
szl: Ôstatniŏ aktualizacyjŏ

[ctx: #31303]
en: Data provider
szl: Liferant datōw

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
szl: Ôstatnio wlogowany

[ctx: #31322]
en: Aired
szl: Emisyjŏ

[ctx: #31355]
en: Video Menu
szl: Myni wideo

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
szl: Sebier podnapisy

[ctx: #31358]
en: Teletext
szl: Teletekst

[ctx: #31390]
en: Skin default
szl: Wychodne dlŏ skōry

[ctx: #31391]
en: Arial based
szl: Podane na Arial

[ctx: #31400]
en: Change the skin · Set language and region · Change file listing options · Set up a screensaver
szl: Ôbiōr skōry · Sztelōnki regiōnalne · Wykŏzy zbiorōw · Wygŏszŏcz ekranu

[ctx: #31405]
en: Configure & manage media sharing services · Configure & manage the weather service
szl: Kōnfiguracyjŏ i reskyrowanie posugami udostympnianiŏ · Kōnfiguracyjŏ i reskyrowanie posugōm informacyji pogodowych

[ctx: #31406]
en: Configure display · Configure audio · Configure internet access · Configure power saving · Configure logging
szl: Kōnfiguracyjŏ ôbrŏzu · Kōnfiguracyjŏ klangu · Kōnfiguracyjŏ dostympu do Internetu · Kōnfiguracyjŏ szpŏrowaniŏ ynergije · Kōnfiguracyjŏ diagnostyki

[ctx: #31407]
en: Manage your installed add-ons · Browse for and install add-ons from kodi.tv · Modify add-on settings
szl: Reskyrowanie zainstalowanymi przidŏwkami · Przeziyranie i instalowanie przidŏwkōw · Sztelōnki przidŏwkōw

[ctx: #31408]
en: Configure actions that can be used during playback · Configure how media content is played
szl: Kōnfiguracyjŏ dostympnych funkcyji ôdegrowŏcza · Kōnfiguracyjŏ ôdtwŏrzaniŏ mydiōw

[ctx: #31409]
en: Configure library sources · Show the media lists display content · Configure how library lists are navigated
szl: Kōnfiguracyjŏ źrōdeł bibliŏtyki · Kōnfiguracyjŏ pokozŏwaniŏ zawartości · Kōnfiguracyjŏ przeziyraniŏ multimydiōw

[ctx: #31410]
en: Configure skin · Configure region · Configure control · Configure screensaver · Configure master lock
szl: Kōnfiguracyjŏ skōry · Kōnfiguracyjŏ regiōnu · Kōnfiguracyjŏ sterowaniŏ · Kōnfiguracyjŏ wygŏszŏcza · Kōnfiguracyjŏ dostympu

[ctx: #31411]
en: Configure your profiles · Set locking options · Enable login screen
szl: Kōnfiguracyjŏ profilōw · Sztelōnki dostympu · Aktywacyjŏ ekranu logowaniŏ

[ctx: #31412]
en: Display system information · Hardware statistics · Check storage availability · View network configuration
szl: Informacyje ô systymie · Statystyki masziny · Dostympne przestrzyństwo dyskowe · Pokŏzanie necowyj kōnfiguracyje

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user Profile[CR]to login and continue
szl: Ôbier profil używŏcza[CR]do wlogowaniŏ, coby kōntynuować

[ctx: #31550]
en: Backgrounds
szl: Tła

[ctx: #31551]
en: Add-on Shortcut
szl: Przima do przidŏwka

[ctx: #31552]
en: SYNC
szl: SYNCHRŌNIZACYJŎ

[ctx: #31553]
en: Use Custom Background
szl: Używej niystandardowygo zadku

[ctx: #31554]
en: Background:
szl: Zadek:

[ctx: #31555]
en: Configure TV settings · Change full screen info · Manage EPG data settings
szl: Kōnfiguracyjŏ telewizyje · Myni ekranowe · Ôkludzŏcz programōw · Nagrowanie

[ctx: #31556]
en: Live TV
szl: Telewizyjŏ

[ctx: #31557]
en: Hide video background
szl: Chrōniej ôdtwŏrzane wideo na zadku interfejsu

[ctx: #31558]
en: Hide visualization background
szl: Chrōniej zadek wizualizacyje

[ctx: #31559]
en: Channel settings
szl: Sztelōnki kanałōw

[ctx: #31560]
en: Available groups
szl: Dostympne skupiny

[ctx: #31561]
en: Add Group
szl: Przidej skupinã

[ctx: #31562]
en: Rename Group
szl: Przemianuj skupinã

[ctx: #31563]
en: Delete Group
szl: Uchrōń skupinã

[ctx: #31564]
en: Show hidden
szl: Ukŏzuj skryte

[ctx: #31565]
en: Show deleted
szl: Ukŏzuj uchrōniōne

[ctx: #31600]
note: Label to show the video codec name
en: Video codec
szl: Kodek wideo

[ctx: #31601]
note: Label to show the video resolution
en: Video resolution
szl: Ôzdzielczość wideo

[ctx: #31602]
note: Label to show the video aspect
en: Video aspect
szl: Proporcyje ôbrazu

[ctx: #31604]
note: Label to show the audio codec name
en: Audio codec
szl: Kodek audio

[ctx: #31605]
note: Label to show the number of audio channels
en: Audio channels
szl: Kanały audio

[ctx: #31607]
note: Label to show the screen resolution
en: Screen resolution
szl: Ôzdzielczość ekranu

[ctx: #31610]
note: Label to show the media (metadata) info page
en: Media
szl: Mydia

[ctx: #31611]
note: Label to show the system info page
en: System
szl: Systym

[ctx: #31900]
en: First Run
szl: Piyrsze sztartniyńcie

[ctx: #31901]
en: There are two things to know about navigating Estouchy
szl: Musisz wiydzieć dwie rzeczy ô nawigacyji we Estouchy

[ctx: #31902]
en: The Kodi logo functions as a 'HOME' button. Whenever you touch it, you will be taken back to the home screen.
szl: Logo Kodi funkcjōniyruje za knefel 'Sztart'. Kej ino go naciśniesz, przejdziesz do przodnigo ekranu.

[ctx: #31903]
en: When you are playing audio or video, the item title will appear at the top of the screen. Touching it will take you to the fullscreen visualization or video window.
szl: Przi ôdtwŏrzaniu muzyki lebo wideo, tytuł pozycyje bydzie pokŏzowany na gōrze ekranu. Jeźli go tykniesz, bydziesz przejdziesz połnoekranowyj wizualizacyje lebo ôkna wideo.

[ctx: #31904]
en: Now Playing Title...
szl: Terŏz ôdtwŏrzane...
