KODI Main - en to sr_rs@latin translation catalogue (87 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Skin for touchscreen devices
sr_rs@latin: Maska za uređaje sa ekranom osetljivim na dodir

[ctx: Addon Description]
en: Skin designed to be used on touchscreen devices like tablets and smartphones
sr_rs@latin: Maska dizajnirana da bi bila korišćena na uređajima sa ekranima osetljivim na dodir kao što su tableti i pametni telefoni

[ctx: #31002]
en: Audio Settings
sr_rs@latin: Audio Podešavanja

[ctx: #31004]
en: Caps[CR]Lock
sr_rs@latin: Veličina[CR]Slova

[ctx: #31005]
en: Visualization Options
sr_rs@latin: Opcije Vizuelizacije

[ctx: #31006]
en: Visualization Presets
sr_rs@latin: Unapred Zadate Vizualizacije

[ctx: #31007]
en: Context Menu
sr_rs@latin: Meni Opcija

[ctx: #31009]
en: Working...
sr_rs@latin: Obrada...

[ctx: #31011]
en: Recent
sr_rs@latin: Skorašnje

[ctx: #31013]
en: Movies
sr_rs@latin: Filmovi

[ctx: #31014]
en: Episodes
sr_rs@latin: Epizode

[ctx: #31016]
en: Albums
sr_rs@latin: Albumi

[ctx: #31018]
note: Label to show player info page
en: Player
sr_rs@latin: Uređaj za reprodukciju

[ctx: #31019]
note: Label to show video decoder name
en: Video decoder
sr_rs@latin: Video dekoder

[ctx: #31020]
note: Label to show the video pixel format
en: Pixel format
sr_rs@latin: Oblik prikaza piksela

[ctx: #31021]
note: Label to show the system memory usage
en: System memory usage
sr_rs@latin: Korišćenje memorije sistema

[ctx: #31024]
en: Page
sr_rs@latin: Strana

[ctx: #31030]
en: Info List
sr_rs@latin: Lista Informacija

[ctx: #31038]
en: Login
sr_rs@latin: Prijava

[ctx: #31039]
en: Updated:
sr_rs@latin: Ažurirano:

[ctx: #31043]
en: PAUSED
sr_rs@latin: PAUZIRANO

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
sr_rs@latin: PREMOTAVANjE UNAPRED

[ctx: #31045]
en: REWIND
sr_rs@latin: PREMOTAVANjE UNAZAD

[ctx: #31046]
en: Play speed
sr_rs@latin: Brzina reprodukcije

[ctx: #31049]
en: End Time
sr_rs@latin: Vreme završetka

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
sr_rs@latin: Složi: Uzlazno

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
sr_rs@latin: Složi: Silazno

[ctx: #31055]
en: Open playlist
sr_rs@latin: Otvori listu za reprodukciju

[ctx: #31056]
en: Save playlist
sr_rs@latin: Sačuvaj listu za reprodukciju

[ctx: #31057]
en: Close playlist
sr_rs@latin: Zatvori listu za reprodukciju

[ctx: #31058]
en: System music files
sr_rs@latin: Sistemske muzičke datoteke

[ctx: #31059]
en: Current playlist
sr_rs@latin: Trenutna lista za reprodukciju

[ctx: #31200]
en: Back
sr_rs@latin: Nazad

[ctx: #31201]
en: Location
sr_rs@latin: Lokacija

[ctx: #31202]
en: View
sr_rs@latin: Prikaz

[ctx: #31300]
en: Current Temp
sr_rs@latin: Trenutna temperatura

[ctx: #31301]
en: Last Updated
sr_rs@latin: Poslednje ažuriranje

[ctx: #31303]
en: Data provider
sr_rs@latin: Provajder podataka

[ctx: #31309]
en: System Memory Used:
sr_rs@latin: Iskorišćenost memorije sistema:

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
sr_rs@latin: Poslednja prijava

[ctx: #31322]
en: Aired
sr_rs@latin: Emitovano

[ctx: #31355]
en: Video Menu
sr_rs@latin: Video Meni

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
sr_rs@latin: Preuzmi titlove

[ctx: #31358]
en: Teletext
sr_rs@latin: Teletekst

[ctx: #31390]
en: Skin default
sr_rs@latin: Podrazumevana maska

[ctx: #31391]
en: Arial based
sr_rs@latin: Zasnovano na Arialu

[ctx: #31400]
en: Change the skin · Set language and region · Change file listing options · Set up a screensaver
sr_rs@latin: Promenite masku · Postavite jezik i regiju - Promenite opcije izlistavanja datoteka - Postavite čuvara ekrana

[ctx: #31405]
en: Configure & manage media sharing services · Configure & manage the weather service
sr_rs@latin: Podesite & upravljajte servisima deljenja medija · Podesite & upravljajte servisom vremenske prognoze

[ctx: #31406]
en: Configure display · Configure audio · Configure internet access · Configure power saving · Configure logging
sr_rs@latin: Podesite prikaz · Podesite audio · Podesite pristup internetu · Podesite uštedu energije · Podesite evidentiranje

[ctx: #31407]
en: Manage your installed add-ons · Browse for and install add-ons from kodi.tv · Modify add-on settings
sr_rs@latin: Upravljajte vašim instaliranim dodatnim programima · Potražite i instalirajte dodatne programe sa kodi.tv - Promenite podešavanja dodatnih programa

[ctx: #31408]
en: Configure actions that can be used during playback · Configure how media content is played
sr_rs@latin: Podesite akcije koje se mogu koristiti tokom reprodukcije · Podesite kako se medijski sadržaji reprodukuju

[ctx: #31409]
en: Configure library sources · Show the media lists display content · Configure how library lists are navigated
sr_rs@latin: Podesite izvore biblioteke · Prikaži sadržaj prikazivanja medijskih listi · Podesite kako se vrši navigacija lista biblioteke

[ctx: #31410]
en: Configure skin · Configure region · Configure control · Configure screensaver · Configure master lock
sr_rs@latin: Podesite masku · Podesite region · Podesite kontrolu · Podesite čuvara ekrana · Podesite glavno zaključavanje

[ctx: #31411]
en: Configure your profiles · Set locking options · Enable login screen
sr_rs@latin: Podesite vaše profile · Postavite opcije zaključavanja · Aktivirajte ekran za prijavu

[ctx: #31412]
en: Display system information · Hardware statistics · Check storage availability · View network configuration
sr_rs@latin: Prikaži sistemske informacije · Hardverska statistika · Proveri dostupnost skladišta · Pogledaj konfiguraciju mreže

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user Profile[CR]to login and continue
sr_rs@latin: Odaberite vaš Kodi korisnički Profil[CR]za prijavu, a potom nastavite dalje

[ctx: #31548]
en: Home menu
sr_rs@latin: Glavni meni

[ctx: #31549]
en: Home Add-ons
sr_rs@latin: Dodatni programi glavnog ekrana

[ctx: #31550]
en: Backgrounds
sr_rs@latin: Pozadine

[ctx: #31551]
en: Add-on Shortcut
sr_rs@latin: Prečica Dodatnog Programa

[ctx: #31553]
en: Use Custom Background
sr_rs@latin: Koristi Prilagoćenu Pozadinu

[ctx: #31554]
en: Background:
sr_rs@latin: Pozadina:

[ctx: #31555]
en: Configure TV settings · Change full screen info · Manage EPG data settings
sr_rs@latin: Podesite TV podešavanja - Promenite informacije celog ekrana · Upravljajte podešavanjima EPG podataka

[ctx: #31556]
en: Live TV
sr_rs@latin: Телевизија уживо

[ctx: #31557]
en: Hide video background
sr_rs@latin: Sakrij video pozadinu

[ctx: #31558]
en: Hide visualization background
sr_rs@latin: Sakrij vizuelizaciju u pozadini

[ctx: #31559]
en: Channel settings
sr_rs@latin: Podešavanja kanala

[ctx: #31560]
en: Available groups
sr_rs@latin: Dostupne grupe

[ctx: #31561]
en: Add Group
sr_rs@latin: Dodaj grupu

[ctx: #31562]
en: Rename Group
sr_rs@latin: Preimenuj Grupu

[ctx: #31563]
en: Delete Group
sr_rs@latin: Obriši Grupu

[ctx: #31564]
en: Show hidden
sr_rs@latin: Prikaži skriveno

[ctx: #31565]
en: Show deleted
sr_rs@latin: Prikaži izbrisano

[ctx: #31600]
note: Label to show the video codec name
en: Video codec
sr_rs@latin: Video kodek

[ctx: #31601]
note: Label to show the video resolution
en: Video resolution
sr_rs@latin: Rezolucija videa

[ctx: #31602]
note: Label to show the video aspect
en: Video aspect
sr_rs@latin: Format slike videa

[ctx: #31604]
note: Label to show the audio codec name
en: Audio codec
sr_rs@latin: Audio kodek

[ctx: #31605]
note: Label to show the number of audio channels
en: Audio channels
sr_rs@latin: Audio kanali

[ctx: #31607]
note: Label to show the screen resolution
en: Screen resolution
sr_rs@latin: Rezolucija ekrana

[ctx: #31609]
note: Label to show the system CPU usage
en: System CPU usage
sr_rs@latin: Sistemsko korišćenje CPU

[ctx: #31610]
note: Label to show the media (metadata) info page
en: Media
sr_rs@latin: Mediji

[ctx: #31611]
note: Label to show the system info page
en: System
sr_rs@latin: Sistem

[ctx: #31900]
en: First Run
sr_rs@latin: Prvo pokretanje

[ctx: #31901]
en: There are two things to know about navigating Estouchy
sr_rs@latin: Postoje dve stvari koje treba znati o navigaciji u Estouchy

[ctx: #31902]
en: The Kodi logo functions as a 'HOME' button. Whenever you touch it, you will be taken back to the home screen.
sr_rs@latin: Kodi logo funkcioniše kao 'GLAVNI' taster. Kad god ga dodirnete, bićete odvedeni na glavni ekran.

[ctx: #31903]
en: When you are playing audio or video, the item title will appear at the top of the screen. Touching it will take you to the fullscreen visualization or video window.
sr_rs@latin: Kada puštate audio ili video, naziv stavke će se pojaviti na vrhu ekrana. Ako ga dodirnete odvešće vas do vizuelizacije preko celog ekrana ili video prozora.

[ctx: #31904]
en: Now Playing Title...
sr_rs@latin: Naziv Sada Pušteno...
