KODI Main - en to sr_rs translation catalogue (87 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Skin for touchscreen devices
sr_rs: Маска за уређаје са екраном осетљивим на додир

[ctx: Addon Description]
en: Skin designed to be used on touchscreen devices like tablets and smartphones
sr_rs: Маска дизајнирана да би била коришћена на уређајима са екранима осетљивим на додир као што су таблети и паметни телефони

[ctx: #31002]
en: Audio Settings
sr_rs: Аудио Подешавања

[ctx: #31004]
en: Caps[CR]Lock
sr_rs: Величина[CR]Слова

[ctx: #31005]
en: Visualization Options
sr_rs: Опције Визуелизације

[ctx: #31006]
en: Visualization Presets
sr_rs: Унапред Задате Визуализације

[ctx: #31007]
en: Context Menu
sr_rs: Мени Опција

[ctx: #31009]
en: Working...
sr_rs: Обрада...

[ctx: #31011]
en: Recent
sr_rs: Скорашње

[ctx: #31013]
en: Movies
sr_rs: Филмови

[ctx: #31014]
en: Episodes
sr_rs: Епизоде

[ctx: #31016]
en: Albums
sr_rs: Албуми

[ctx: #31018]
note: Label to show player info page
en: Player
sr_rs: Уређај за репродукцију

[ctx: #31019]
note: Label to show video decoder name
en: Video decoder
sr_rs: Видео декодер

[ctx: #31020]
note: Label to show the video pixel format
en: Pixel format
sr_rs: Облик приказа пиксела

[ctx: #31021]
note: Label to show the system memory usage
en: System memory usage
sr_rs: Коришћење меморије система

[ctx: #31024]
en: Page
sr_rs: Страна

[ctx: #31030]
en: Info List
sr_rs: Листа Информација

[ctx: #31038]
en: Login
sr_rs: Пријава

[ctx: #31039]
en: Updated:
sr_rs: Ажурирано:

[ctx: #31043]
en: PAUSED
sr_rs: ПАУЗИРАНО

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
sr_rs: ПРЕМОТАВАЊЕ УНАПРЕД

[ctx: #31045]
en: REWIND
sr_rs: ПРЕМОТАВАЊЕ УНАЗАД

[ctx: #31046]
en: Play speed
sr_rs: Брзина репродукције

[ctx: #31049]
en: End Time
sr_rs: Време Завршетка

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
sr_rs: Сортирај Растуће

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
sr_rs: Сортирај Опадајуће

[ctx: #31055]
en: Open playlist
sr_rs: Отвори листу за репродукцију

[ctx: #31056]
en: Save playlist
sr_rs: Сачувај листу за репродукцију

[ctx: #31057]
en: Close playlist
sr_rs: Затвори листу за репродукцију

[ctx: #31058]
en: System music files
sr_rs: Системске музичке датотеке

[ctx: #31059]
en: Current playlist
sr_rs: Тренутна листа за репродукцију

[ctx: #31200]
en: Back
sr_rs: Назад

[ctx: #31201]
en: Location
sr_rs: Локација

[ctx: #31202]
en: View
sr_rs: Приказ

[ctx: #31300]
en: Current Temp
sr_rs: Тренутна Tемпература

[ctx: #31301]
en: Last Updated
sr_rs: Последње Aжурирање

[ctx: #31303]
en: Data provider
sr_rs: Провајдер података

[ctx: #31309]
en: System Memory Used:
sr_rs: Искоришћеност меморије система:

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
sr_rs: Последња Пријава

[ctx: #31322]
en: Aired
sr_rs: Емитовано

[ctx: #31355]
en: Video Menu
sr_rs: Видео Мени

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
sr_rs: Преузми титлове

[ctx: #31358]
en: Teletext
sr_rs: Телетекст

[ctx: #31390]
en: Skin default
sr_rs: Подразумевана маска

[ctx: #31391]
en: Arial based
sr_rs: Засновано на Arial-у

[ctx: #31400]
en: Change the skin · Set language and region · Change file listing options · Set up a screensaver
sr_rs: Промените маску · Поставите језик и регију - Промените опције излиставања датотека - Поставите чувара екрана

[ctx: #31405]
en: Configure & manage media sharing services · Configure & manage the weather service
sr_rs: Подесите & управљајте сервисима дељења медија · Подесите & управљајте сервисом временске прогнозе

[ctx: #31406]
en: Configure display · Configure audio · Configure internet access · Configure power saving · Configure logging
sr_rs: Подесите приказ · Подесите аудио · Подесите приступ интернету · Подесите уштеду енергије · Подесите евидентирање

[ctx: #31407]
en: Manage your installed add-ons · Browse for and install add-ons from kodi.tv · Modify add-on settings
sr_rs: Управљајте вашим инсталираним додатним програмима · Потражите и инсталирајте додатне програме са kodi.tv - Промените подешавања додатних програма

[ctx: #31408]
en: Configure actions that can be used during playback · Configure how media content is played
sr_rs: Подесите акције које се могу користити током репродукције · Подесите како се медијски садржаји репродукују

[ctx: #31409]
en: Configure library sources · Show the media lists display content · Configure how library lists are navigated
sr_rs: Подесите изворе библиотеке · Прикажи садржај приказивања медијских листи · Подесите како се врши навигација листа библиотеке

[ctx: #31410]
en: Configure skin · Configure region · Configure control · Configure screensaver · Configure master lock
sr_rs: Подесите маску · Подесите регион · Подесите контролу · Подесите чувара екрана · Подесите главно закључавање

[ctx: #31411]
en: Configure your profiles · Set locking options · Enable login screen
sr_rs: Подесите ваше профиле · Поставите опције закључавања · Активирајте екран за пријаву

[ctx: #31412]
en: Display system information · Hardware statistics · Check storage availability · View network configuration
sr_rs: Прикажи системске информације · Хардверска статистика · Провери доступност складишта · Погледај конфигурацију мреже

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user Profile[CR]to login and continue
sr_rs: Одаберите ваш Kodi кориснички Профил[CR]за пријаву, а потом наставите даље

[ctx: #31548]
en: Home menu
sr_rs: Главни мени

[ctx: #31549]
en: Home Add-ons
sr_rs: Додатни програми главног екрана

[ctx: #31550]
en: Backgrounds
sr_rs: Позадине

[ctx: #31551]
en: Add-on Shortcut
sr_rs: Пречица Додатног Програма

[ctx: #31553]
en: Use Custom Background
sr_rs: Користи Прилагоћену Позадину

[ctx: #31554]
en: Background:
sr_rs: Позадина:

[ctx: #31555]
en: Configure TV settings · Change full screen info · Manage EPG data settings
sr_rs: Подесите ТВ подешавања - Промените информације целог екрана · Управљајте подешавањима ЕПГ података

[ctx: #31556]
en: Live TV
sr_rs: ТВ уживо

[ctx: #31557]
en: Hide video background
sr_rs: Сакриј видео позадину

[ctx: #31558]
en: Hide visualization background
sr_rs: Сакриј визуелизацију у позадини

[ctx: #31559]
en: Channel settings
sr_rs: Подешавања канала

[ctx: #31560]
en: Available groups
sr_rs: Доступне групе

[ctx: #31561]
en: Add Group
sr_rs: Додај Групу

[ctx: #31562]
en: Rename Group
sr_rs: Преименуј Групу

[ctx: #31563]
en: Delete Group
sr_rs: Обриши Групу

[ctx: #31564]
en: Show hidden
sr_rs: Прикажи скривено

[ctx: #31565]
en: Show deleted
sr_rs: Прикажи избрисано

[ctx: #31600]
note: Label to show the video codec name
en: Video codec
sr_rs: Видео кодек

[ctx: #31601]
note: Label to show the video resolution
en: Video resolution
sr_rs: Резолуција видеа

[ctx: #31602]
note: Label to show the video aspect
en: Video aspect
sr_rs: Формат слике видеа

[ctx: #31604]
note: Label to show the audio codec name
en: Audio codec
sr_rs: Аудио кодек

[ctx: #31605]
note: Label to show the number of audio channels
en: Audio channels
sr_rs: Аудио канали

[ctx: #31607]
note: Label to show the screen resolution
en: Screen resolution
sr_rs: Резолуција екрана

[ctx: #31609]
note: Label to show the system CPU usage
en: System CPU usage
sr_rs: Системско коришћење CPU

[ctx: #31610]
note: Label to show the media (metadata) info page
en: Media
sr_rs: Медији

[ctx: #31611]
note: Label to show the system info page
en: System
sr_rs: Систем

[ctx: #31900]
en: First Run
sr_rs: Прво покретање

[ctx: #31901]
en: There are two things to know about navigating Estouchy
sr_rs: Постоје две ствари које треба знати о навигацији у Estouchy

[ctx: #31902]
en: The Kodi logo functions as a 'HOME' button. Whenever you touch it, you will be taken back to the home screen.
sr_rs: Kodi лого функционише као 'ГЛАВНИ' тастер. Кад год га додирнете, бићете одведени на главни екран.

[ctx: #31903]
en: When you are playing audio or video, the item title will appear at the top of the screen. Touching it will take you to the fullscreen visualization or video window.
sr_rs: Када пуштате аудио или видео, назив ставке ће се појавити на врху екрана. Ако га додирнете одвешће вас до визуелизације преко целог екрана или видео прозора.

[ctx: #31904]
en: Now Playing Title...
sr_rs: Назив Сада Пуштено...
