KODI Main - en to sq_al translation catalogue (43 entries)

[ctx: #31002]
en: Audio Settings
sq_al: Cilësime Audio

[ctx: #31004]
en: Caps[CR]Lock
sq_al: Shkronja të Mëdha [Caps Lock]

[ctx: #31005]
en: Visualization Options
sq_al: Zgjedhja e Vizualizimit

[ctx: #31006]
en: Visualization Presets
sq_al: Paracilësime të Vizualizimit

[ctx: #31007]
en: Context Menu
sq_al: Menu Konteksti

[ctx: #31009]
en: Working...
sq_al: Në Funksionim...

[ctx: #31013]
en: Movies
sq_al: Filma

[ctx: #31014]
en: Episodes
sq_al: Episodet

[ctx: #31016]
en: Albums
sq_al: Albumet

[ctx: #31024]
en: Page
sq_al: Faqe

[ctx: #31030]
en: Info List
sq_al: Lista Info

[ctx: #31043]
en: PAUSED
sq_al: PAUZUAR

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
sq_al: PËRSHPEJTO

[ctx: #31045]
en: REWIND
sq_al: RIKTHE

[ctx: #31049]
en: End Time
sq_al: Koha e Përfundimit

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
sq_al: Rendit: Me Ngjitje

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
sq_al: Rendit: Me Zbritje

[ctx: #31055]
en: Open playlist
sq_al: Hape listën dëgjimi

[ctx: #31056]
en: Save playlist
sq_al: Ruaj playlist’ën

[ctx: #31057]
en: Close playlist
sq_al: Mbyll playlist’ën

[ctx: #31058]
en: System music files
sq_al: Skeda muzikore të sistemit

[ctx: #31059]
en: Current playlist
sq_al: Lista dëgjimi aktuale

[ctx: #31200]
en: Back
sq_al: Mbrapa

[ctx: #31201]
en: Location
sq_al: Lokalizimi

[ctx: #31202]
en: View
sq_al: Pamje

[ctx: #31300]
en: Current Temp
sq_al: Temperatura Aktuale

[ctx: #31301]
en: Last Updated
sq_al: Azhornuar së Fundmi

[ctx: #31303]
en: Data provider
sq_al: Pajisës i të Dhënave

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
sq_al: I Loguar së Fundmi

[ctx: #31322]
en: Aired
sq_al: Në Transmetim

[ctx: #31355]
en: Video Menu
sq_al: Menu Vidjo

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
sq_al: Shkarko Titra

[ctx: #31390]
en: Skin default
sq_al: Standarte e Maskës

[ctx: #31391]
en: Arial based
sq_al: Në Arial

[ctx: #31400]
en: Change the skin · Set language and region · Change file listing options · Set up a screensaver
sq_al: Ndrysho maskën - Cakto gjuhen dhe rajonin - Ndrysho opcionet e listës skedeve - Cakto një Ekran-ruajtese

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user Profile[CR]to login and continue
sq_al: Zgjedho Kodi profilin [CR]për të rregjistruar dhe vazhdo

[ctx: #31550]
en: Backgrounds
sq_al: Sfondet

[ctx: #31551]
en: Add-on Shortcut
sq_al: Shkurtore së Shtuesit

[ctx: #31561]
en: Add Group
sq_al: Shto Grup

[ctx: #31562]
en: Rename Group
sq_al: Riemro Grupet

[ctx: #31563]
en: Delete Group
sq_al: Fshij Grupet

[ctx: #31605]
note: Label to show the number of audio channels
en: Audio channels
sq_al: Audio-kanalet

[ctx: #31611]
note: Label to show the system info page
en: System
sq_al: Sistemi
