KODI Main - en to sl_si translation catalogue (69 entries)

[ctx: #31002]
en: Audio Settings
sl_si: Nastavitve zvoka

[ctx: #31005]
en: Visualization Options
sl_si: Nastavitve vizualizacije

[ctx: #31006]
en: Visualization Presets
sl_si: Privzete vizualizacije

[ctx: #31007]
en: Context Menu
sl_si: Meni

[ctx: #31009]
en: Working...
sl_si: Prosim, po?akajte...

[ctx: #31011]
en: Recent
sl_si: Nedavno

[ctx: #31013]
en: Movies
sl_si: Filmi

[ctx: #31014]
en: Episodes
sl_si: Epizod

[ctx: #31016]
en: Albums
sl_si: Albumi

[ctx: #31018]
note: Label to show player info page
en: Player
sl_si: Predvajalnik

[ctx: #31019]
note: Label to show video decoder name
en: Video decoder
sl_si: Odkodirnik slike

[ctx: #31020]
note: Label to show the video pixel format
en: Pixel format
sl_si: Oblika točke

[ctx: #31030]
en: Info List
sl_si: Seznam

[ctx: #31038]
en: Login
sl_si: Prijava

[ctx: #31043]
en: PAUSED
sl_si: PREKINITEV

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
sl_si: PREVIJANJE NAPREJ

[ctx: #31045]
en: REWIND
sl_si: NAZAJ

[ctx: #31046]
en: Play speed
sl_si: Hitrost predvajanja

[ctx: #31049]
en: End Time
sl_si: ?as zaklju?ka

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
sl_si: Razvrsti: Naraščajoče

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
sl_si: Razvrsti: Padajoče

[ctx: #31055]
en: Open playlist
sl_si: Odpri predvajalni seznam

[ctx: #31056]
en: Save playlist
sl_si: Shrani predvajalni seznam

[ctx: #31057]
en: Close playlist
sl_si: Zapri predvajalni seznam

[ctx: #31058]
en: System music files
sl_si: Sistemske glasbene datoteke

[ctx: #31059]
en: Current playlist
sl_si: Trenutni predvajalni seznam

[ctx: #31200]
en: Back
sl_si: Nazaj

[ctx: #31201]
en: Location
sl_si: Lokacija

[ctx: #31202]
en: View
sl_si: Pogled

[ctx: #31300]
en: Current Temp
sl_si: Trenutna temp.

[ctx: #31301]
en: Last Updated
sl_si: Zadnji? posodobljeno

[ctx: #31303]
en: Data provider
sl_si: Ponudnik

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
sl_si: Zadnja prijava

[ctx: #31322]
en: Aired
sl_si: Predvajano

[ctx: #31355]
en: Video Menu
sl_si: Filmski menu

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
sl_si: Prenesi podnapise

[ctx: #31358]
en: Teletext
sl_si: Teletekst

[ctx: #31390]
en: Skin default
sl_si: Privzeto

[ctx: #31391]
en: Arial based
sl_si: Arial

[ctx: #31400]
en: Change the skin · Set language and region · Change file listing options · Set up a screensaver
sl_si: Zamenjajte preobleko ? Dolo?ite jezik in regijo ? Spremenite mo?nosti seznamov ? Nastavite ohranjevalnik zaslona

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user Profile[CR]to login and continue
sl_si: Izberite va? Kodi uporabni?ki profil[CR]za prijavo in nadaljujte

[ctx: #31550]
en: Backgrounds
sl_si: Ozadja

[ctx: #31551]
en: Add-on Shortcut
sl_si: Bli?njica dodatka

[ctx: #31552]
en: SYNC
sl_si: USKLADI

[ctx: #31553]
en: Use Custom Background
sl_si: Uporabi ozadje po meri

[ctx: #31554]
en: Background:
sl_si: Ozadje:

[ctx: #31555]
en: Configure TV settings · Change full screen info · Manage EPG data settings
sl_si: Prilagodi nastavitve TV · Spremeni celozaslonske info. · Upravljaj podatk. nastavitve EPG

[ctx: #31556]
en: Live TV
sl_si: TV v živo

[ctx: #31557]
en: Hide video background
sl_si: Skrij ozadje videa

[ctx: #31558]
en: Hide visualization background
sl_si: Skrij ozadje vizualizacije

[ctx: #31559]
en: Channel settings
sl_si: Nastavitve programa

[ctx: #31560]
en: Available groups
sl_si: Skupine na voljo

[ctx: #31561]
en: Add Group
sl_si: Dodaj skupino

[ctx: #31562]
en: Rename Group
sl_si: Preimenuj skupino

[ctx: #31563]
en: Delete Group
sl_si: Izbriši skupino

[ctx: #31564]
en: Show hidden
sl_si: Pokaži skrito

[ctx: #31565]
en: Show deleted
sl_si: Pokaži izbrisano

[ctx: #31600]
note: Label to show the video codec name
en: Video codec
sl_si: Slikovni kodek

[ctx: #31601]
note: Label to show the video resolution
en: Video resolution
sl_si: Ločljivost slike

[ctx: #31602]
note: Label to show the video aspect
en: Video aspect
sl_si: Razmerje slike

[ctx: #31603]
note: Label to show the video bitrate
en: Video bitrate
sl_si: Bitna hitrost slike

[ctx: #31604]
note: Label to show the audio codec name
en: Audio codec
sl_si: Zvočni kodek

[ctx: #31605]
note: Label to show the number of audio channels
en: Audio channels
sl_si: Zvočni kanali

[ctx: #31606]
note: Label to show the audio bitrate
en: Audio bitrate
sl_si: Bitna hitrost zvoka

[ctx: #31607]
note: Label to show the screen resolution
en: Screen resolution
sl_si: Ločljivost zaslona

[ctx: #31608]
note: Label to show the system rendering speed
en: System rendering speed
sl_si: Hitrost sistemskega izrisovanja

[ctx: #31609]
note: Label to show the system CPU usage
en: System CPU usage
sl_si: Raba sistemske CPE

[ctx: #31610]
note: Label to show the media (metadata) info page
en: Media
sl_si: Predstavne vsebine

[ctx: #31611]
note: Label to show the system info page
en: System
sl_si: Sistem
