KODI Main - en to sk_sk translation catalogue (89 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Skin for touchscreen devices
sk_sk: Grafický vzhľad pre zariadenia s dotykovým displejom

[ctx: Addon Description]
en: Skin designed to be used on touchscreen devices like tablets and smartphones
sk_sk: Grafický vzhľad určený pre použitie na dotykových zariadeniach ako sú tablety alebo mobilné telefóny

[ctx: #31002]
en: Audio Settings
sk_sk: Audio nastavenia

[ctx: #31005]
en: Visualization Options
sk_sk: Možnosti vizualizácie

[ctx: #31006]
en: Visualization Presets
sk_sk: Predvoľby vizualizácií

[ctx: #31007]
en: Context Menu
sk_sk: Kontextové menu

[ctx: #31009]
en: Working...
sk_sk: Pracuje sa...

[ctx: #31011]
en: Recent
sk_sk: Nedávne

[ctx: #31013]
en: Movies
sk_sk: Filmy

[ctx: #31014]
en: Episodes
sk_sk: Epizódy

[ctx: #31015]
en: Player info
sk_sk: Informácie o prehrávači

[ctx: #31016]
en: Albums
sk_sk: Albumy

[ctx: #31018]
note: Label to show player info page
en: Player
sk_sk: Prehrávač

[ctx: #31019]
note: Label to show video decoder name
en: Video decoder
sk_sk: Dekodér videa

[ctx: #31020]
note: Label to show the video pixel format
en: Pixel format
sk_sk: Formát pixelu

[ctx: #31021]
note: Label to show the system memory usage
en: System memory usage
sk_sk: Využitie systémovej pamäte

[ctx: #31024]
en: Page
sk_sk: Strana

[ctx: #31030]
en: Info List
sk_sk: Zoznam informácií

[ctx: #31038]
en: Login
sk_sk: Prihlasovavie meno

[ctx: #31039]
en: Updated:
sk_sk: Aktualizované:

[ctx: #31040]
en: Select + X
sk_sk: Vybrať + X

[ctx: #31042]
en: Select + Start
sk_sk: Vybrať + Štart

[ctx: #31043]
en: PAUSED
sk_sk: PAUZA

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
sk_sk: RÝCHLO VPRED

[ctx: #31045]
en: REWIND
sk_sk: SPÄŤ

[ctx: #31046]
en: Play speed
sk_sk: Rýchlosť prehrávania

[ctx: #31049]
en: End Time
sk_sk: Čas konca

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
sk_sk: Triediť: Vzostupne

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
sk_sk: Triediť: Zostupne

[ctx: #31055]
en: Open playlist
sk_sk: Otvoriť playlist

[ctx: #31056]
en: Save playlist
sk_sk: Uložiť playlist

[ctx: #31057]
en: Close playlist
sk_sk: Zatvoriť playlist

[ctx: #31058]
en: System music files
sk_sk: Systémové hudobné súbory

[ctx: #31059]
en: Current playlist
sk_sk: Aktuálny playlist

[ctx: #31200]
en: Back
sk_sk: Späť

[ctx: #31201]
en: Location
sk_sk: Poloha

[ctx: #31202]
en: View
sk_sk: Zobrazenie

[ctx: #31300]
en: Current Temp
sk_sk: Aktuálna teplota

[ctx: #31301]
en: Last Updated
sk_sk: Naposledy aktualizované

[ctx: #31303]
en: Data provider
sk_sk: Poskytovateľ dát

[ctx: #31309]
en: System Memory Used:
sk_sk: Použitá systémová pamäť:

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
sk_sk: Posledný prihlásený

[ctx: #31322]
en: Aired
sk_sk: Vysielané

[ctx: #31355]
en: Video Menu
sk_sk: Video menu

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
sk_sk: Stiahnuť titulky

[ctx: #31390]
en: Skin default
sk_sk: Predvolený vzhľad

[ctx: #31391]
en: Arial based
sk_sk: Arial

[ctx: #31400]
en: Change the skin · Set language and region · Change file listing options · Set up a screensaver
sk_sk: Zmeniť vzhľad · Nastaviť jazyk a región · Zmeniť možnosti výpisu súborov · Nastaviť šetrič obrazovky

[ctx: #31405]
en: Configure & manage media sharing services · Configure & manage the weather service
sk_sk: Konfigurovať a spravovať služby pre zdieľanie médií · Konfigurovať a spravovať službu pre počasie

[ctx: #31406]
en: Configure display · Configure audio · Configure internet access · Configure power saving · Configure logging
sk_sk: Konfigurovať obrazovku · Konfigurovať zvuk · Konfigurovať prístup k internetu · Konfigurovať úsporný režim · Konfigurovať záznam udalostí

[ctx: #31407]
en: Manage your installed add-ons · Browse for and install add-ons from kodi.tv · Modify add-on settings
sk_sk: Správa nainštalovaných doplnkov · Prezeranie a inštalácia doplnkov z kodi.tv · Úprava nastavení doplnkov

[ctx: #31408]
en: Configure actions that can be used during playback · Configure how media content is played
sk_sk: Konfigurovať akcie, ktoré je možné použiť počas prehrávania · Konfigurovať ako sa má prehrávať mediálny obsah

[ctx: #31409]
en: Configure library sources · Show the media lists display content · Configure how library lists are navigated
sk_sk: Konfigurovať zdroje knižnice · Zobraziť obsah zobrazenia zoznamov médií · Konfigurovať spôsob navigácie v zoznamoch knižnice

[ctx: #31410]
en: Configure skin · Configure region · Configure control · Configure screensaver · Configure master lock
sk_sk: Konfigurovať vzhľad · Konfigurovať región · Konfigurovať ovládanie · Konfigurovať šetrič obrazovky · Konfigurovať hlavný zámok

[ctx: #31411]
en: Configure your profiles · Set locking options · Enable login screen
sk_sk: Konfigurovať vaše profily · Nastaviť možnosti uzamknutia · Zapnúť prihlasovaciu obrazovku

[ctx: #31412]
en: Display system information · Hardware statistics · Check storage availability · View network configuration
sk_sk: Zobraziť systémové informácie · Štatistika hardvéru · Kontrolovať dostupnosť úložného priestoru · Zobraziť konfiguráciu siete

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user Profile[CR]to login and continue
sk_sk: Prihlásenie užívateľa[CR]Pokračujte výberom profilu

[ctx: #31548]
en: Home menu
sk_sk: Domovské menu

[ctx: #31549]
en: Home Add-ons
sk_sk: Domovské doplnky

[ctx: #31550]
en: Backgrounds
sk_sk: Pozadia

[ctx: #31551]
en: Add-on Shortcut
sk_sk: Odkaz Rozšírení

[ctx: #31552]
en: SYNC
sk_sk: SYNCHRONIZOVAŤ

[ctx: #31553]
en: Use Custom Background
sk_sk: Použiť vlastné pozadie

[ctx: #31554]
en: Background:
sk_sk: Pozadie:

[ctx: #31555]
en: Configure TV settings · Change full screen info · Manage EPG data settings
sk_sk: Upraviť nastavenia TV · Zmeniť informácie na celej obrazovke · Spravovať nastavenia údajov EPG

[ctx: #31556]
en: Live TV
sk_sk: Živé TV vysielanie

[ctx: #31557]
en: Hide video background
sk_sk: Skyť video v pozadí

[ctx: #31558]
en: Hide visualization background
sk_sk: Skryť vizualizačné pozadie

[ctx: #31559]
en: Channel settings
sk_sk: Nastavenia kanálov

[ctx: #31560]
en: Available groups
sk_sk: Dostupné skupiny

[ctx: #31561]
en: Add Group
sk_sk: Pridať skupinu

[ctx: #31562]
en: Rename Group
sk_sk: Premenovať skupinu

[ctx: #31563]
en: Delete Group
sk_sk: Odstrániť skupinu

[ctx: #31564]
en: Show hidden
sk_sk: Ukázať skryté

[ctx: #31565]
en: Show deleted
sk_sk: Ukázať vymazané

[ctx: #31600]
note: Label to show the video codec name
en: Video codec
sk_sk: Kodek videa

[ctx: #31601]
note: Label to show the video resolution
en: Video resolution
sk_sk: Rozlíšenie videa

[ctx: #31602]
note: Label to show the video aspect
en: Video aspect
sk_sk: Video aspekt

[ctx: #31604]
note: Label to show the audio codec name
en: Audio codec
sk_sk: Kodek audia

[ctx: #31605]
note: Label to show the number of audio channels
en: Audio channels
sk_sk: Audio kanály

[ctx: #31607]
note: Label to show the screen resolution
en: Screen resolution
sk_sk: Rozlíšenie obrazovky

[ctx: #31609]
note: Label to show the system CPU usage
en: System CPU usage
sk_sk: Vyťaženie systémového procesora

[ctx: #31610]
note: Label to show the media (metadata) info page
en: Media
sk_sk: Média

[ctx: #31611]
note: Label to show the system info page
en: System
sk_sk: Systém

[ctx: #31900]
en: First Run
sk_sk: Prvé spustenie

[ctx: #31901]
en: There are two things to know about navigating Estouchy
sk_sk: O navigácii v Estouchy musíte vedieť dve veci

[ctx: #31902]
en: The Kodi logo functions as a 'HOME' button. Whenever you touch it, you will be taken back to the home screen.
sk_sk: Logo Kodi funguje ako tlačidlo „DOMOV“. Kedykoľvek sa ho dotknete, zobrazí sa domovská obrazovka.

[ctx: #31903]
en: When you are playing audio or video, the item title will appear at the top of the screen. Touching it will take you to the fullscreen visualization or video window.
sk_sk: Počas prehrávania zvuku alebo videa sa v hornej časti obrazovky zobrazí názov prehrávaného prvku. Ak sa ho dotknete, aktivujete vizualizáciu na celej obrazovke alebo okno s prehrávaním videa.

[ctx: #31904]
en: Now Playing Title...
sk_sk: Práve sa prehráva titul...
