KODI Main - en to mi translation catalogue (9 entries)

[ctx: #31013]
en: Movies
mi: Kiriata

[ctx: #31014]
en: Episodes
mi: Whakaaturanga

[ctx: #31016]
en: Albums
mi: Ngā pukaemi

[ctx: #31059]
en: Current playlist
mi: Rārangi ō naianei

[ctx: #31201]
en: Location
mi: Tauwāhi

[ctx: #31390]
en: Skin default
mi: Kiri taunoa

[ctx: #31550]
en: Backgrounds
mi: Ngā

[ctx: #31556]
en: Live TV
mi: TV

[ctx: #31611]
note: Label to show the system info page
en: System
mi: Pūnaha
