KODI Main - en to lt_lt translation catalogue (91 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Skin for touchscreen devices
lt_lt: Teminė išvaizda liečiamiesiems įrenginiams

[ctx: Addon Description]
en: Skin designed to be used on touchscreen devices like tablets and smartphones
lt_lt: Teminė išvaizda pritaikyta naudojimui įrenginiuose su liečiamaisiais ekranais, tokiuose kaip planšetiniai kompiuteriai ar išmanieji telefonai

[ctx: #31002]
en: Audio Settings
lt_lt: Garso nustatymai

[ctx: #31005]
en: Visualization Options
lt_lt: Vizualizacijos parinktys

[ctx: #31006]
en: Visualization Presets
lt_lt: Vizualizacijos išansktinės parinktys

[ctx: #31007]
en: Context Menu
lt_lt: Kontekstinis meniu

[ctx: #31009]
en: Working...
lt_lt: Dirbama...

[ctx: #31011]
en: Recent
lt_lt: Naujausi

[ctx: #31013]
en: Movies
lt_lt: Filmai

[ctx: #31014]
en: Episodes
lt_lt: Epizodai

[ctx: #31015]
en: Player info
lt_lt: Grotuvo informacija

[ctx: #31016]
en: Albums
lt_lt: Albumai

[ctx: #31018]
note: Label to show player info page
en: Player
lt_lt: Grotuvas

[ctx: #31019]
note: Label to show video decoder name
en: Video decoder
lt_lt: Vaizdo dekoderis

[ctx: #31020]
note: Label to show the video pixel format
en: Pixel format
lt_lt: Pikselio formatas

[ctx: #31021]
note: Label to show the system memory usage
en: System memory usage
lt_lt: Sistemos atminties naudojimas

[ctx: #31024]
en: Page
lt_lt: Puslapis

[ctx: #31030]
en: Info List
lt_lt: Informacijos sąrašas

[ctx: #31038]
en: Login
lt_lt: Prisijungimo vardas

[ctx: #31039]
en: Updated:
lt_lt: Atnaujinta:

[ctx: #31043]
en: PAUSED
lt_lt: PAUZĖ

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
lt_lt: PRASUKTI PIRMYN

[ctx: #31045]
en: REWIND
lt_lt: PRASUKTI ATGAL

[ctx: #31046]
en: Play speed
lt_lt: Atkūrimo greitis

[ctx: #31049]
en: End Time
lt_lt: Pabaigos laikas

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
lt_lt: Rūšiavimas: didėjančiai

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
lt_lt: Rūšiavimas: mažėjančiai

[ctx: #31055]
en: Open playlist
lt_lt: Atidaryti grojaraštį

[ctx: #31056]
en: Save playlist
lt_lt: Išsaugoti grojaraštį

[ctx: #31057]
en: Close playlist
lt_lt: Uždaryti grojaraštį

[ctx: #31058]
en: System music files
lt_lt: Sistemos muzikiniai failai

[ctx: #31059]
en: Current playlist
lt_lt: Aktualus grojaraštis

[ctx: #31200]
en: Back
lt_lt: Atgal

[ctx: #31201]
en: Location
lt_lt: Vieta

[ctx: #31202]
en: View
lt_lt: Rodinys

[ctx: #31300]
en: Current Temp
lt_lt: Dabartinė temperatūra

[ctx: #31301]
en: Last Updated
lt_lt: Paskutinis atnaujinimas

[ctx: #31303]
en: Data provider
lt_lt: Duomenų tiekėjas

[ctx: #31309]
en: System Memory Used:
lt_lt: Naudojama sistemos atminties:

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
lt_lt: Paskutinis prisijungimas

[ctx: #31322]
en: Aired
lt_lt: Rodytas

[ctx: #31355]
en: Video Menu
lt_lt: Video meniu

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
lt_lt: Atsisiųsti subtitrus

[ctx: #31358]
en: Teletext
lt_lt: Teletekstas

[ctx: #31390]
en: Skin default
lt_lt: Kaip yra

[ctx: #31391]
en: Arial based
lt_lt: Arial pagrindu

[ctx: #31400]
en: Change the skin · Set language and region · Change file listing options · Set up a screensaver
lt_lt: Keisti išvaizdą · Nustatyti kalbą ir regioną · Keisti failų sąrašo parinktis · Nustatyti ekrano užsklandą

[ctx: #31405]
en: Configure & manage media sharing services · Configure & manage the weather service
lt_lt: Konfigūruoti ir tvarkyti dalinimosi media įrašais paslaugas · Konfigūruoti ir tvarkyti orų paslaugą

[ctx: #31406]
en: Configure display · Configure audio · Configure internet access · Configure power saving · Configure logging
lt_lt: Konfigūruoti ekraną · Konfigūruoti garsą · Konfigūruoti interneto prieigą · Konfigūruoti energijos taupymą · Konfigūruoti žurnalo rašymą

[ctx: #31407]
en: Manage your installed add-ons · Browse for and install add-ons from kodi.tv · Modify add-on settings
lt_lt: Tvarkyti įdiegtus priedus · Naršyti ir įdiegti priedus iš kodi.tv · Modifikuoti priedų nustatymus

[ctx: #31408]
en: Configure actions that can be used during playback · Configure how media content is played
lt_lt: Konfigūruoti veiksmus, kurie gali būti naudojami atkūrimo metu · Konfigūruoti kaip atkuriamas media turinys

[ctx: #31409]
en: Configure library sources · Show the media lists display content · Configure how library lists are navigated
lt_lt: Konfigūruoti bibliotekos šaltinius · Parodyti media sąrašų atvaizduojamą turinį · Konfigūruoti bibliotekos sąrašų naršymą

[ctx: #31410]
en: Configure skin · Configure region · Configure control · Configure screensaver · Configure master lock
lt_lt: Konfigūruoti teminę išvaizdą · Konfigūruoti regioną · Konfigūruoti valdymą · Konfigūruoti ekrano užsklandą · Konfigūruoti valdytojo užraktą

[ctx: #31411]
en: Configure your profiles · Set locking options · Enable login screen
lt_lt: Konfigūruoti profilius · Nustatyti užrakinimo parinktis · Įjungti prisijungimo langą

[ctx: #31412]
en: Display system information · Hardware statistics · Check storage availability · View network configuration
lt_lt: Atvaizduoti sistemos informaciją · Aparatinės įrangos statistika · Patikrinti saugyklos prieinamumą · Peržiūrėti tinklo konfigūraciją

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user Profile[CR]to login and continue
lt_lt: Pasirinkite Kodi vartotojo profilį[CR]prisijungimui ir tęskite

[ctx: #31548]
en: Home menu
lt_lt: Pagrindinis meniu

[ctx: #31549]
en: Home Add-ons
lt_lt: Pradinio ekrano priedai

[ctx: #31550]
en: Backgrounds
lt_lt: Fonai

[ctx: #31551]
en: Add-on Shortcut
lt_lt: Priedo nuoroda

[ctx: #31552]
en: SYNC
lt_lt: SINCHRONIZUOTI

[ctx: #31553]
en: Use Custom Background
lt_lt: Naudoti savą foną

[ctx: #31554]
en: Background:
lt_lt: Fonas:

[ctx: #31555]
en: Configure TV settings · Change full screen info · Manage EPG data settings
lt_lt: Konfigūruoti TV nustatymus · Pakeisti viso ekrano informaciją · Tvarkyti EPG duomenų nustatymus

[ctx: #31556]
en: Live TV
lt_lt: Televizija

[ctx: #31557]
en: Hide video background
lt_lt: Slėpti vaizdo įrašo foną

[ctx: #31558]
en: Hide visualization background
lt_lt: Slėpti vizualizacijos foną

[ctx: #31559]
en: Channel settings
lt_lt: Kanalo nustatymai

[ctx: #31560]
en: Available groups
lt_lt: Galimos grupės

[ctx: #31561]
en: Add Group
lt_lt: Pridėti grupę

[ctx: #31562]
en: Rename Group
lt_lt: Pervadinti grupę

[ctx: #31563]
en: Delete Group
lt_lt: Pašalinti grupę

[ctx: #31564]
en: Show hidden
lt_lt: Rodyti paslėptus

[ctx: #31565]
en: Show deleted
lt_lt: Rodyti pašalintus

[ctx: #31600]
note: Label to show the video codec name
en: Video codec
lt_lt: Vaizdo kodekas

[ctx: #31601]
note: Label to show the video resolution
en: Video resolution
lt_lt: Vaizdo raiška

[ctx: #31602]
note: Label to show the video aspect
en: Video aspect
lt_lt: Vaizdo įrašo formato santykis

[ctx: #31603]
note: Label to show the video bitrate
en: Video bitrate
lt_lt: Vaizdo įrašo pralaidumas

[ctx: #31604]
note: Label to show the audio codec name
en: Audio codec
lt_lt: Garso kodekas

[ctx: #31605]
note: Label to show the number of audio channels
en: Audio channels
lt_lt: Garso kanalai

[ctx: #31606]
note: Label to show the audio bitrate
en: Audio bitrate
lt_lt: Garso įrašo pralaidumas

[ctx: #31607]
note: Label to show the screen resolution
en: Screen resolution
lt_lt: Ekrano skiriamoji geba

[ctx: #31608]
note: Label to show the system rendering speed
en: System rendering speed
lt_lt: Sistemos atvaizdavimo greitis

[ctx: #31609]
note: Label to show the system CPU usage
en: System CPU usage
lt_lt: Sistemos procesoriaus naudojimas

[ctx: #31610]
note: Label to show the media (metadata) info page
en: Media
lt_lt: Medija

[ctx: #31611]
note: Label to show the system info page
en: System
lt_lt: Sistema

[ctx: #31900]
en: First Run
lt_lt: Pirmas paleidimas

[ctx: #31901]
en: There are two things to know about navigating Estouchy
lt_lt: Yra du dalykai, kuriuos reikia žinoti naviguojant Estouchy

[ctx: #31902]
en: The Kodi logo functions as a 'HOME' button. Whenever you touch it, you will be taken back to the home screen.
lt_lt: Kodi logotipas funkcionuoja kaip 'PRADŽIOS' mygtukas. Kas kartą jį palietus, jūs būsite grąžinti į pradinį ekraną.

[ctx: #31903]
en: When you are playing audio or video, the item title will appear at the top of the screen. Touching it will take you to the fullscreen visualization or video window.
lt_lt: Atkuriant garso ar vaizdo įrašą, jo pavadinimas atsiras ekrano viršuje. Jį palietus, vizualizacija ar vaizdo įrašas bus atidarytas visame ekrane.

[ctx: #31904]
en: Now Playing Title...
lt_lt: Dabar atkuriamas įrašas...
