KODI Main - en to hr_hr translation catalogue (92 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Skin for touchscreen devices
hr_hr: Presvlaka za uređaje s dodirom na zaslon

[ctx: Addon Description]
en: Skin designed to be used on touchscreen devices like tablets and smartphones
hr_hr: Presvlaka dizajnirana za korištenje na uređajima s dodirom na zaslon poput tableta i pametnih telefona

[ctx: #31002]
en: Audio Settings
hr_hr: Zvučne postavke

[ctx: #31004]
en: Caps[CR]Lock
hr_hr: Velika[CR]slova

[ctx: #31005]
en: Visualization Options
hr_hr: Mogućnosti vizualizacije

[ctx: #31006]
en: Visualization Presets
hr_hr: Predlošci vizualizacije

[ctx: #31007]
en: Context Menu
hr_hr: Izbornik sadržaja

[ctx: #31009]
en: Working...
hr_hr: Obrađivanje...

[ctx: #31011]
en: Recent
hr_hr: Nedavno

[ctx: #31013]
en: Movies
hr_hr: Filmovi

[ctx: #31014]
en: Episodes
hr_hr: Epizode

[ctx: #31015]
en: Player info
hr_hr: Informacije reproduktora

[ctx: #31016]
en: Albums
hr_hr: Albumi

[ctx: #31018]
note: Label to show player info page
en: Player
hr_hr: Reproduktor

[ctx: #31019]
note: Label to show video decoder name
en: Video decoder
hr_hr: Video dekôder

[ctx: #31020]
note: Label to show the video pixel format
en: Pixel format
hr_hr: Format piksela

[ctx: #31021]
note: Label to show the system memory usage
en: System memory usage
hr_hr: Korištenje memorije

[ctx: #31024]
en: Page
hr_hr: Stranica

[ctx: #31030]
en: Info List
hr_hr: Popis informacija

[ctx: #31038]
en: Login
hr_hr: Prijava

[ctx: #31039]
en: Updated:
hr_hr: Nadopunjeno:

[ctx: #31043]
en: PAUSED
hr_hr: PAUZIRANO

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
hr_hr: PREMOTAVANJE UNAPRIJED

[ctx: #31045]
en: REWIND
hr_hr: PREMOTAVANJE UNAZAD

[ctx: #31046]
en: Play speed
hr_hr: Brzina reprodukcije

[ctx: #31049]
en: End Time
hr_hr: Vrijeme završetka

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
hr_hr: Sortiraj: Uzlazno

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
hr_hr: Sortiraj: Silazno

[ctx: #31055]
en: Open playlist
hr_hr: Otvori popis izvođenja

[ctx: #31056]
en: Save playlist
hr_hr: Spremi popis izvođenja

[ctx: #31057]
en: Close playlist
hr_hr: Zatvori popis izvođenja

[ctx: #31058]
en: System music files
hr_hr: Zvučne datoteke sustava

[ctx: #31059]
en: Current playlist
hr_hr: Trenutni popis izvođenja

[ctx: #31200]
en: Back
hr_hr: Nazad

[ctx: #31201]
en: Location
hr_hr: Lokacija

[ctx: #31202]
en: View
hr_hr: Pogled

[ctx: #31300]
en: Current Temp
hr_hr: Trenutna temp.

[ctx: #31301]
en: Last Updated
hr_hr: Posljednja nadopuna

[ctx: #31303]
en: Data provider
hr_hr: Pružatelj podataka

[ctx: #31309]
en: System Memory Used:
hr_hr: Korištenje memorije:

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
hr_hr: Posljednji put prijavljeni

[ctx: #31322]
en: Aired
hr_hr: Emitirano

[ctx: #31355]
en: Video Menu
hr_hr: Video izbornik

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
hr_hr: Preuzmanje podnaslova

[ctx: #31358]
en: Teletext
hr_hr: Teletekst

[ctx: #31390]
en: Skin default
hr_hr: Zadana presvlaka

[ctx: #31391]
en: Arial based
hr_hr: Temeljeno na Arialu

[ctx: #31400]
en: Change the skin · Set language and region · Change file listing options · Set up a screensaver
hr_hr: Promijenite presvlaku · Postavite jezik i regiju · Izmijenite mogućnosti popisa datoteka · Postavite čuvara zaslona

[ctx: #31405]
en: Configure & manage media sharing services · Configure & manage the weather service
hr_hr: Prilagodite i upravljajte uslugama dijeljenja medija · Prilagodite i upravljajte uslugama vremenske prognoze

[ctx: #31406]
en: Configure display · Configure audio · Configure internet access · Configure power saving · Configure logging
hr_hr: Prilagodite zaslon · Prilagodite zvuk · Prilagodite pristup internetu · Prilagodite štednju energije · Prilagodite zapisivanje

[ctx: #31407]
en: Manage your installed add-ons · Browse for and install add-ons from kodi.tv · Modify add-on settings
hr_hr: Prilagodite vaše instalirane dodatke · Pregledavajte i instalirajte dodatke s kodi.tv · Prilagodite postavke dodatka

[ctx: #31408]
en: Configure actions that can be used during playback · Configure how media content is played
hr_hr: Prilagodite radnje koje se koriste tijekom reprodukcije · Prilagodite način reprodukcije medijskog sadržaja

[ctx: #31409]
en: Configure library sources · Show the media lists display content · Configure how library lists are navigated
hr_hr: Prilagodite izvore zbirke · Prilagodite kako zbirka prikazuje medijski sadržaj · Prilagodite kako se upravlja prikazom zbirke

[ctx: #31410]
en: Configure skin · Configure region · Configure control · Configure screensaver · Configure master lock
hr_hr: Prilagodite presvlaku · Prilagodite lokalizaciju · Prilagodite upravljanje · Prilagodite čuvar zaslona · Prilagodite glavno zaključavanje

[ctx: #31411]
en: Configure your profiles · Set locking options · Enable login screen
hr_hr: Prilagodite svoje profile · Postavite mogućnosti zaključavanja · Omogućite zaslon prijave

[ctx: #31412]
en: Display system information · Hardware statistics · Check storage availability · View network configuration
hr_hr: Prikaz informacija sustava · Statistika hardvera · Provjera uređaja pohrane · Prikaz postavka mreže

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user Profile[CR]to login and continue
hr_hr: Odaberite svoj Kodi korisnički profil[CR]za prijavu i nastavite

[ctx: #31548]
en: Home menu
hr_hr: Početni izbornik

[ctx: #31549]
en: Home Add-ons
hr_hr: Početni dodaci

[ctx: #31550]
en: Backgrounds
hr_hr: Pozadine

[ctx: #31551]
en: Add-on Shortcut
hr_hr: Prečac dodataka

[ctx: #31552]
en: SYNC
hr_hr: USKLADI

[ctx: #31553]
en: Use Custom Background
hr_hr: Koristi prilagođenu pozadinu

[ctx: #31554]
en: Background:
hr_hr: Pozadina:

[ctx: #31555]
en: Configure TV settings · Change full screen info · Manage EPG data settings
hr_hr: Prilagodite postavke televizije · Prilagodite cijelozaslonske informacije · Upravljajte postavkama EPG vodiča

[ctx: #31556]
en: Live TV
hr_hr: Televizija

[ctx: #31557]
en: Hide video background
hr_hr: Sakrij video pozadinu

[ctx: #31558]
en: Hide visualization background
hr_hr: Sakrij vizualizacije pozadine

[ctx: #31559]
en: Channel settings
hr_hr: Postavke programa

[ctx: #31560]
en: Available groups
hr_hr: Dostupne grupe

[ctx: #31561]
en: Add Group
hr_hr: Dodaj grupu

[ctx: #31562]
en: Rename Group
hr_hr: Preimenuj grupu

[ctx: #31563]
en: Delete Group
hr_hr: Obriši grupu

[ctx: #31564]
en: Show hidden
hr_hr: Prikaži skriveno

[ctx: #31565]
en: Show deleted
hr_hr: Prikaži obrisano

[ctx: #31600]
note: Label to show the video codec name
en: Video codec
hr_hr: Video kôdek

[ctx: #31601]
note: Label to show the video resolution
en: Video resolution
hr_hr: Video razlučivost

[ctx: #31602]
note: Label to show the video aspect
en: Video aspect
hr_hr: Omjer slike

[ctx: #31603]
note: Label to show the video bitrate
en: Video bitrate
hr_hr: Bitrate videozapisa

[ctx: #31604]
note: Label to show the audio codec name
en: Audio codec
hr_hr: Zvučni kôdek

[ctx: #31605]
note: Label to show the number of audio channels
en: Audio channels
hr_hr: Broj zvučnih kanala

[ctx: #31606]
note: Label to show the audio bitrate
en: Audio bitrate
hr_hr: Birate zvuka

[ctx: #31607]
note: Label to show the screen resolution
en: Screen resolution
hr_hr: Razlučivost zaslona

[ctx: #31608]
note: Label to show the system rendering speed
en: System rendering speed
hr_hr: Brzina renderiranja sustava

[ctx: #31609]
note: Label to show the system CPU usage
en: System CPU usage
hr_hr: Korištenje procesora

[ctx: #31610]
note: Label to show the media (metadata) info page
en: Media
hr_hr: Mediji

[ctx: #31611]
note: Label to show the system info page
en: System
hr_hr: Sustav

[ctx: #31900]
en: First Run
hr_hr: Prvo pokretanje

[ctx: #31901]
en: There are two things to know about navigating Estouchy
hr_hr: Postoje dvije stvari koje morate znati o upravljanju s Estouchyem

[ctx: #31902]
en: The Kodi logo functions as a 'HOME' button. Whenever you touch it, you will be taken back to the home screen.
hr_hr: Funkcija Kodi logotipa je poput 'HOME' tipke. Kada ju dodirnete, vratit ćete se natrag na početni zaslon.

[ctx: #31903]
en: When you are playing audio or video, the item title will appear at the top of the screen. Touching it will take you to the fullscreen visualization or video window.
hr_hr: Kada reproducirate glazbu ili video snimku, naslov stavke će se pojaviti na vrhu zaslona. Dodir naslova će vas odvesti u prozor vizualizacije glazbe ili cijelozaslonski prikaz video snimke.

[ctx: #31904]
en: Now Playing Title...
hr_hr: Trenutno reproducirana stavka...
