KODI Main - en to he_il translation catalogue (88 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Skin for touchscreen devices
he_il: מעטפת עבור התקני מסך מגע

[ctx: Addon Description]
en: Skin designed to be used on touchscreen devices like tablets and smartphones
he_il: מעטפת מיועדת לשימוש בהתקני מסך מגע כגון טאבלט וסמארטפון

[ctx: #31002]
en: Audio Settings
he_il: הגדרות שמע

[ctx: #31005]
en: Visualization Options
he_il: אפשרויות ויזואליזציה

[ctx: #31006]
en: Visualization Presets
he_il: קביעוני חיזוי

[ctx: #31007]
en: Context Menu
he_il: תפריט משני

[ctx: #31009]
en: Working...
he_il: עסוק...

[ctx: #31011]
en: Recent
he_il: אחרון

[ctx: #31013]
en: Movies
he_il: סרטים

[ctx: #31014]
en: Episodes
he_il: פרקים

[ctx: #31015]
en: Player info
he_il: פרטי הנגן

[ctx: #31016]
en: Albums
he_il: אלבומים

[ctx: #31018]
note: Label to show player info page
en: Player
he_il: נגן

[ctx: #31019]
note: Label to show video decoder name
en: Video decoder
he_il: מפענח וידאו

[ctx: #31020]
note: Label to show the video pixel format
en: Pixel format
he_il: פורמט פיקסל

[ctx: #31021]
note: Label to show the system memory usage
en: System memory usage
he_il: זיכרון בשימוש ע"י המערכת

[ctx: #31024]
en: Page
he_il: עמוד

[ctx: #31030]
en: Info List
he_il: רשימת מידע

[ctx: #31038]
en: Login
he_il: שם משתמש

[ctx: #31039]
en: Updated:
he_il: :עודכן

[ctx: #31043]
en: PAUSED
he_il: מושהה

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
he_il: הרצה קדימה

[ctx: #31045]
en: REWIND
he_il: הרצה אחורה

[ctx: #31046]
en: Play speed
he_il: מהירות ניגון

[ctx: #31049]
en: End Time
he_il: זמן סיום

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
he_il: סדר מיון: עולה

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
he_il: סדר מיון: יורד

[ctx: #31055]
en: Open playlist
he_il: פתיחת רשימת ניגון

[ctx: #31056]
en: Save playlist
he_il: שמירת רשימת ניגון

[ctx: #31057]
en: Close playlist
he_il: סגירת רשימת ניגון

[ctx: #31058]
en: System music files
he_il: קבצי מוזיקת מערכת

[ctx: #31059]
en: Current playlist
he_il: רשימת ניגון נוכחית

[ctx: #31200]
en: Back
he_il: אחורה

[ctx: #31201]
en: Location
he_il: מיקום

[ctx: #31202]
en: View
he_il: תצוגה

[ctx: #31300]
en: Current Temp
he_il: טמפ' נוכחית

[ctx: #31301]
en: Last Updated
he_il: עודכן לאחרונה

[ctx: #31303]
en: Data provider
he_il: ספק מידע

[ctx: #31309]
en: System Memory Used:
he_il: זיכרון בשימוש ע"י המערכת:

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
he_il: חובר לאחרונה

[ctx: #31322]
en: Aired
he_il: שודר

[ctx: #31355]
en: Video Menu
he_il: תפריט וידאו

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
he_il: הורדת כתוביות

[ctx: #31358]
en: Teletext
he_il: טלטקסט

[ctx: #31390]
en: Skin default
he_il: ברירת מחדל של המעטפת

[ctx: #31391]
en: Arial based
he_il: מבוסס Arial

[ctx: #31400]
en: Change the skin · Set language and region · Change file listing options · Set up a screensaver
he_il: החלפת מעטפת · בחירת שפה ואזור זמן · שינוי אפשרויות תצוגת קבצים · הגדרת שומר מסך

[ctx: #31405]
en: Configure & manage media sharing services · Configure & manage the weather service
he_il: הגדר ונהל את שרות שיתוף המדיה · הגדר ונהל את שרות מזג האוויר

[ctx: #31406]
en: Configure display · Configure audio · Configure internet access · Configure power saving · Configure logging
he_il: הגדר תצוגה · הגדר שמע · הגדרת גישה לאינטרנט · הגדר חסכון בחשמל · הגדר יומן

[ctx: #31407]
en: Manage your installed add-ons · Browse for and install add-ons from kodi.tv · Modify add-on settings
he_il: נהל את התוספים שלך · חפש והתקן תוספים מ kodi.tv · שנה הגדרות תוספים

[ctx: #31408]
en: Configure actions that can be used during playback · Configure how media content is played
he_il: הגדר פעולות שניתנות לשימוש במהלך ההקרנה · הגדר איך תוכן המדיה מנוגן

[ctx: #31409]
en: Configure library sources · Show the media lists display content · Configure how library lists are navigated
he_il: הגדרת מקורות הספריה · הצגת תוכן רשימה המדיה · הגדרת ניווט ברשימות הספריה

[ctx: #31410]
en: Configure skin · Configure region · Configure control · Configure screensaver · Configure master lock
he_il: הגדרת מעטפת · הגדרת אזור · הגדרת שליטה · הגדרת שומר מסך · הגדרת נעילה מרכזית

[ctx: #31411]
en: Configure your profiles · Set locking options · Enable login screen
he_il: הגדרת פרופילים · קבע אפשרויות נעילה · אפשר מסך התחברות

[ctx: #31412]
en: Display system information · Hardware statistics · Check storage availability · View network configuration
he_il: הצג מידע מערכת · סטטיסטיקות חומרה · בדוק אחסון זמין · הצג הגדרות רשת

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user Profile[CR]to login and continue
he_il: יש לבחור חשבון משתמש Kodi[CR]להתחברות והמשך

[ctx: #31548]
en: Home menu
he_il: מסך הבית

[ctx: #31549]
en: Home Add-ons
he_il: הרחבות ביתיות

[ctx: #31550]
en: Backgrounds
he_il: רקעים

[ctx: #31551]
en: Add-on Shortcut
he_il: קיצור דרך להרחבה

[ctx: #31552]
en: SYNC
he_il: סנכרון

[ctx: #31553]
en: Use Custom Background
he_il: השתמש ברקע מותאם אישית

[ctx: #31554]
en: Background:
he_il: רקע:

[ctx: #31555]
en: Configure TV settings · Change full screen info · Manage EPG data settings
he_il: שינוי הגדרות טלוויזיה · שינוי המידע המוצג במסך מלא · ניהול הגדרות נתוני לוח השידורים

[ctx: #31556]
en: Live TV
he_il: טלוויזיה חיה

[ctx: #31557]
en: Hide video background
he_il: אל תציג וידאו ברקע

[ctx: #31558]
en: Hide visualization background
he_il: אל תציג חיזוי ברקע

[ctx: #31559]
en: Channel settings
he_il: הגדרות ערוץ

[ctx: #31560]
en: Available groups
he_il: קבוצות זמינות

[ctx: #31561]
en: Add Group
he_il: הוספת קבוצה

[ctx: #31562]
en: Rename Group
he_il: שינוי שם קבוצה

[ctx: #31563]
en: Delete Group
he_il: מחיקת קבוצה

[ctx: #31564]
en: Show hidden
he_il: הראה מוסתר

[ctx: #31565]
en: Show deleted
he_il: הראה מחוק

[ctx: #31600]
note: Label to show the video codec name
en: Video codec
he_il: מקודד וידאו

[ctx: #31601]
note: Label to show the video resolution
en: Video resolution
he_il: אבחנת וידאו

[ctx: #31602]
note: Label to show the video aspect
en: Video aspect
he_il: יחס וידאו

[ctx: #31604]
note: Label to show the audio codec name
en: Audio codec
he_il: מקודד שמע

[ctx: #31605]
note: Label to show the number of audio channels
en: Audio channels
he_il: ערוצי אודיו

[ctx: #31607]
note: Label to show the screen resolution
en: Screen resolution
he_il: אבחנת מסך

[ctx: #31609]
note: Label to show the system CPU usage
en: System CPU usage
he_il: שימוש המערכת במעבד

[ctx: #31610]
note: Label to show the media (metadata) info page
en: Media
he_il: מידה

[ctx: #31611]
note: Label to show the system info page
en: System
he_il: מערכת

[ctx: #31900]
en: First Run
he_il: הפעלה ראשונית

[ctx: #31901]
en: There are two things to know about navigating Estouchy
he_il: ישנם שני דברים לדעת על ניווט ב Estouchy

[ctx: #31902]
en: The Kodi logo functions as a 'HOME' button. Whenever you touch it, you will be taken back to the home screen.
he_il: הצלמית של קודי משמשת ככפתור 'בית'. בלחיצה עליו תועבר למסך הבית.

[ctx: #31903]
en: When you are playing audio or video, the item title will appear at the top of the screen. Touching it will take you to the fullscreen visualization or video window.
he_il: בזמן ניגון שמע או וידאו, כותרת הפריט מופיעה בחלקו העליון של המסך. לחיצה עליה תעביר אותך לתצוגת חלון מלא.

[ctx: #31904]
en: Now Playing Title...
he_il: מנגן כעת...
