KODI Main - en to gl_es translation catalogue (89 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Skin for touchscreen devices
gl_es: Pel para dispositivos táctiles

[ctx: Addon Description]
en: Skin designed to be used on touchscreen devices like tablets and smartphones
gl_es: Pel deseñada para se empregar en dispositivos táctiles como tabletas e móbiles

[ctx: #31002]
en: Audio Settings
gl_es: Configuracións de audio

[ctx: #31004]
en: Caps[CR]Lock
gl_es: Bloq[CR]Maius

[ctx: #31005]
en: Visualization Options
gl_es: Opcións de visualización

[ctx: #31006]
en: Visualization Presets
gl_es: Preconfiguracións de visualización

[ctx: #31007]
en: Context Menu
gl_es: Menú contextual

[ctx: #31009]
en: Working...
gl_es: Traballando...

[ctx: #31011]
en: Recent
gl_es: Recente

[ctx: #31013]
en: Movies
gl_es: Filmes

[ctx: #31014]
en: Episodes
gl_es: Episodios

[ctx: #31015]
en: Player info
gl_es: Información do xogador

[ctx: #31016]
en: Albums
gl_es: Álbumes

[ctx: #31018]
note: Label to show player info page
en: Player
gl_es: Reprodutor

[ctx: #31019]
note: Label to show video decoder name
en: Video decoder
gl_es: Decodificador de vídeo

[ctx: #31020]
note: Label to show the video pixel format
en: Pixel format
gl_es: Formato de pixel

[ctx: #31021]
note: Label to show the system memory usage
en: System memory usage
gl_es: Memoria empregada

[ctx: #31024]
en: Page
gl_es: Páxina

[ctx: #31030]
en: Info List
gl_es: Información en lista

[ctx: #31038]
en: Login
gl_es: Usuario

[ctx: #31039]
en: Updated:
gl_es: Actualizado:

[ctx: #31042]
en: Select + Start
gl_es: Select + Inicio

[ctx: #31043]
en: PAUSED
gl_es: EN PAUSA

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
gl_es: ADIANTE

[ctx: #31045]
en: REWIND
gl_es: ATRÁS

[ctx: #31046]
en: Play speed
gl_es: Velocidade de reprodución

[ctx: #31049]
en: End Time
gl_es: Tempo final

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
gl_es: Orde: Ascendente

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
gl_es: Orde: Descendente

[ctx: #31055]
en: Open playlist
gl_es: Abrir lista de reprodución

[ctx: #31056]
en: Save playlist
gl_es: Gardar lista de reprodución

[ctx: #31057]
en: Close playlist
gl_es: Pechar lista de reprodución

[ctx: #31058]
en: System music files
gl_es: Ficheiros de música do sistema

[ctx: #31059]
en: Current playlist
gl_es: Lista de reprodución actual

[ctx: #31200]
en: Back
gl_es: Atrás

[ctx: #31201]
en: Location
gl_es: Localización

[ctx: #31202]
en: View
gl_es: Vista

[ctx: #31300]
en: Current Temp
gl_es: Temperatura actual

[ctx: #31301]
en: Last Updated
gl_es: Última actualización

[ctx: #31303]
en: Data provider
gl_es: Provedor de datos

[ctx: #31309]
en: System Memory Used:
gl_es: Memoria empregada:

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
gl_es: Último ingreso

[ctx: #31322]
en: Aired
gl_es: Emitido

[ctx: #31355]
en: Video Menu
gl_es: Menú de vídeo

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
gl_es: Descargar Subtítulos

[ctx: #31358]
en: Teletext
gl_es: Teletexto

[ctx: #31390]
en: Skin default
gl_es: Pel predefinida

[ctx: #31391]
en: Arial based
gl_es: Baseado en Arial

[ctx: #31400]
en: Change the skin · Set language and region · Change file listing options · Set up a screensaver
gl_es: Trocar pel · Definir idioma e rexión · Trocar opcións do listado de ficheiros · Configurar un protector de pantalla

[ctx: #31405]
en: Configure & manage media sharing services · Configure & manage the weather service
gl_es: Configurar e xestionar os servizos de compartición de medios · Configurar e xestionar o servizo metereolóxico

[ctx: #31406]
en: Configure display · Configure audio · Configure internet access · Configure power saving · Configure logging
gl_es: Configurar a pantalla · Configurar o son · Configurar internet · Configurar o aforro de enerxía · Configurar o rexistro de eventos

[ctx: #31407]
en: Manage your installed add-ons · Browse for and install add-ons from kodi.tv · Modify add-on settings
gl_es: Xestiona os teus complementos instalados · Busca e instala complementos de kodi.tv · Modifica os axustes dos complementos

[ctx: #31408]
en: Configure actions that can be used during playback · Configure how media content is played
gl_es: Configurar as accións permitidas durante a reprodución · Configurar como se reproduce o contido multimedia

[ctx: #31409]
en: Configure library sources · Show the media lists display content · Configure how library lists are navigated
gl_es: Axustes das fontes da biblioteca · Amosar o contido das listas de medios · Axustes de como navegar as listas da biblioteca

[ctx: #31410]
en: Configure skin · Configure region · Configure control · Configure screensaver · Configure master lock
gl_es: Configurar o tema · Configurar a rexión · Configurar o control · Configurar o protector de pantalla · Configurar o bloqueo maestro

[ctx: #31411]
en: Configure your profiles · Set locking options · Enable login screen
gl_es: Configurar os teus perfís · Definir as opción de bloqueo · Activar a pantalla de inicio de sesión

[ctx: #31412]
en: Display system information · Hardware statistics · Check storage availability · View network configuration
gl_es: Amosar información do sistema · Estatísticas do Hardware · Verificar o almacenamento · Ver a configuración de rede

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user Profile[CR]to login and continue
gl_es: Selecione o seu perfíl de usuario de Kodi[CR]para ingresar e continuar

[ctx: #31548]
en: Home menu
gl_es: Menú principal

[ctx: #31549]
en: Home Add-ons
gl_es: Complementos da pantalla principal

[ctx: #31550]
en: Backgrounds
gl_es: Fondos

[ctx: #31551]
en: Add-on Shortcut
gl_es: Atallo a complemento

[ctx: #31553]
en: Use Custom Background
gl_es: Usar fondo personalizado

[ctx: #31554]
en: Background:
gl_es: Fondo:

[ctx: #31555]
en: Configure TV settings · Change full screen info · Manage EPG data settings
gl_es: Configurar os axustes da TV · Mudar a configuración da pantalla completa · Xestionar os axustes dos datos da Guía

[ctx: #31556]
en: Live TV
gl_es: TV en Directo

[ctx: #31557]
en: Hide video background
gl_es: Agochar os fondos de vídeo

[ctx: #31558]
en: Hide visualization background
gl_es: Agochar o findo de visualización

[ctx: #31559]
en: Channel settings
gl_es: Axustes da canle

[ctx: #31560]
en: Available groups
gl_es: Grupos dispoñíbeis

[ctx: #31561]
en: Add Group
gl_es: Engadir Grupo

[ctx: #31562]
en: Rename Group
gl_es: Renomear Grupo

[ctx: #31563]
en: Delete Group
gl_es: Eliminar Grupo

[ctx: #31564]
en: Show hidden
gl_es: Amosar ocultos

[ctx: #31565]
en: Show deleted
gl_es: Amosar eliminados

[ctx: #31600]
note: Label to show the video codec name
en: Video codec
gl_es: Códec de vídeo

[ctx: #31601]
note: Label to show the video resolution
en: Video resolution
gl_es: Resolución de vídeo

[ctx: #31602]
note: Label to show the video aspect
en: Video aspect
gl_es: Aspecto do vídeo

[ctx: #31604]
note: Label to show the audio codec name
en: Audio codec
gl_es: Códec de son

[ctx: #31605]
note: Label to show the number of audio channels
en: Audio channels
gl_es: Canles de son

[ctx: #31607]
note: Label to show the screen resolution
en: Screen resolution
gl_es: Resolución da pantalla

[ctx: #31609]
note: Label to show the system CPU usage
en: System CPU usage
gl_es: Uso da CPU

[ctx: #31610]
note: Label to show the media (metadata) info page
en: Media
gl_es: Medios

[ctx: #31611]
note: Label to show the system info page
en: System
gl_es: Sistema

[ctx: #31900]
en: First Run
gl_es: Primeira execución

[ctx: #31901]
en: There are two things to know about navigating Estouchy
gl_es: Hai dúas cousas que tes que saber canto a navegación en Estouchy

[ctx: #31902]
en: The Kodi logo functions as a 'HOME' button. Whenever you touch it, you will be taken back to the home screen.
gl_es: O logo de Kodi funciona coma un botón 'Inicio'. Cando o premes, voltarás á pantalla principal.

[ctx: #31903]
en: When you are playing audio or video, the item title will appear at the top of the screen. Touching it will take you to the fullscreen visualization or video window.
gl_es: Cando estás a reproducir audio ou vídeo, o título do item aparecerá na parte superior da pantalla. Premelo levarache á visualización a pantalla completa ou xanela de vídeo.

[ctx: #31904]
en: Now Playing Title...
gl_es: Reproducindo
