KODI Main - en to fa_ir translation catalogue (73 entries)

[ctx: #31002]
en: Audio Settings
fa_ir: تنظیمات صدا

[ctx: #31003]
en: IP
fa_ir: آی‌پی

[ctx: #31004]
en: Caps[CR]Lock
fa_ir: قفل تبدیل

[ctx: #31006]
en: Visualization Presets
fa_ir: پیش تنظیم بصری

[ctx: #31007]
en: Context Menu
fa_ir: فهرست زمینه

[ctx: #31009]
en: Working...
fa_ir: در حال کار...

[ctx: #31011]
en: Recent
fa_ir: به تازگی

[ctx: #31013]
en: Movies
fa_ir: فیلم‌ها

[ctx: #31014]
en: Episodes
fa_ir: قسمت‌ها

[ctx: #31015]
en: Player info
fa_ir: اطّلاعات پخش‌کننده

[ctx: #31016]
en: Albums
fa_ir: آلبوم‌ها

[ctx: #31018]
note: Label to show player info page
en: Player
fa_ir: پخش کننده

[ctx: #31019]
note: Label to show video decoder name
en: Video decoder
fa_ir: رمزگشای ویدیو

[ctx: #31020]
note: Label to show the video pixel format
en: Pixel format
fa_ir: قالب پیکسل

[ctx: #31021]
note: Label to show the system memory usage
en: System memory usage
fa_ir: استفادهٔ حافظهٔ سامانه

[ctx: #31024]
en: Page
fa_ir: صفحه

[ctx: #31030]
en: Info List
fa_ir: فهرست اطّلاعات

[ctx: #31038]
en: Login
fa_ir: ورود

[ctx: #31039]
en: Updated:
fa_ir: به‌روز شده:

[ctx: #31040]
en: Select + X
fa_ir: گزینش + X

[ctx: #31041]
en: Select + B
fa_ir: گزینش + B

[ctx: #31042]
en: Select + Start
fa_ir: گزینش + آغاز

[ctx: #31043]
en: PAUSED
fa_ir: مکث شده

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
fa_ir: حرکت سریع به جلو

[ctx: #31045]
en: REWIND
fa_ir: حرکت سریع به عقب

[ctx: #31046]
en: Play speed
fa_ir: سرعت پخش

[ctx: #31049]
en: End Time
fa_ir: زمان پایان

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
fa_ir: چینش: فرازی

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
fa_ir: چینش: فرودی

[ctx: #31055]
en: Open playlist
fa_ir: گشودن فهرست پخش

[ctx: #31056]
en: Save playlist
fa_ir: ذخیرهٔ فهرست پخش

[ctx: #31057]
en: Close playlist
fa_ir: بستن فهرست پخش

[ctx: #31058]
en: System music files
fa_ir: پرونده‌های آهنگ سامانه

[ctx: #31059]
en: Current playlist
fa_ir: فهرست پخش کنونی

[ctx: #31200]
en: Back
fa_ir: بازگشت

[ctx: #31201]
en: Location
fa_ir: مکان

[ctx: #31202]
en: View
fa_ir: نما

[ctx: #31300]
en: Current Temp
fa_ir: دمای کنونی

[ctx: #31301]
en: Last Updated
fa_ir: واپسین به‌روز شده

[ctx: #31303]
en: Data provider
fa_ir: فراهم‌کنندهٔ داده

[ctx: #31309]
en: System Memory Used:
fa_ir: استفاده از حافظهٔ سامانه:

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
fa_ir: آخرین ورود

[ctx: #31322]
en: Aired
fa_ir: پخش‌شده

[ctx: #31355]
en: Video Menu
fa_ir: فهرست ویدیو

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
fa_ir: بارگیری زیرنویس‌ها

[ctx: #31358]
en: Teletext
fa_ir: دورمتن

[ctx: #31390]
en: Skin default
fa_ir: پیش‌گزیدهٔ پوسته

[ctx: #31391]
en: Arial based
fa_ir: بر پایهٔ Arial

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user Profile[CR]to login and continue
fa_ir: برای ورود و ادامه، نمایهٔ[CR]کاربری کودیتان را برگزینید

[ctx: #31548]
en: Home menu
fa_ir: فهرست خانه

[ctx: #31549]
en: Home Add-ons
fa_ir: افزونه‌های خانه

[ctx: #31550]
en: Backgrounds
fa_ir: پس‌زمینه‌ها

[ctx: #31551]
en: Add-on Shortcut
fa_ir: میان‌بر افزونه

[ctx: #31553]
en: Use Custom Background
fa_ir: استفاده از پس‌زمینهٔ سفارشی

[ctx: #31554]
en: Background:
fa_ir: پس‌زمینه:

[ctx: #31556]
en: Live TV
fa_ir: تلویزیون

[ctx: #31557]
en: Hide video background
fa_ir: نهفتن پس‌زمینهٔ ویدیو

[ctx: #31559]
en: Channel settings
fa_ir: تنظیمات کانال

[ctx: #31560]
en: Available groups
fa_ir: گروه‌های موجود

[ctx: #31561]
en: Add Group
fa_ir: افزودن گروه

[ctx: #31562]
en: Rename Group
fa_ir: تغییر نام گروه

[ctx: #31563]
en: Delete Group
fa_ir: حذف گروه

[ctx: #31564]
en: Show hidden
fa_ir: نمایش نهفته

[ctx: #31565]
en: Show deleted
fa_ir: نمایش حذف‌شده

[ctx: #31607]
note: Label to show the screen resolution
en: Screen resolution
fa_ir: رزولوشن صفحه

[ctx: #31609]
note: Label to show the system CPU usage
en: System CPU usage
fa_ir: مصرف cpu سیتسم

[ctx: #31610]
note: Label to show the media (metadata) info page
en: Media
fa_ir: رسانه

[ctx: #31611]
note: Label to show the system info page
en: System
fa_ir: سیستم

[ctx: #31900]
en: First Run
fa_ir: نخستین اجرا

[ctx: #31901]
en: There are two things to know about navigating Estouchy
fa_ir: باید دو چبز را دربارهٔ ناوش استاچی بدانید

[ctx: #31902]
en: The Kodi logo functions as a 'HOME' button. Whenever you touch it, you will be taken back to the home screen.
fa_ir: نشان کودی به عنوان دکمهٔ «خانه» عمل می‌کند. هرگاه لمسش کنید، به صفحهٔ خانه بازگرداننده خواهید شد.

[ctx: #31903]
en: When you are playing audio or video, the item title will appear at the top of the screen. Touching it will take you to the fullscreen visualization or video window.
fa_ir: هنگامی که در حال پخش صدا یا ویدیو هستید، عنوان مورد در بالای صفحه نقش خواهد بست. لمسش به پنجرهٔ تمام‌صفحهٔ تصویرسازی یا ویدیو خواهد بردتان.

[ctx: #31904]
en: Now Playing Title...
fa_ir: عنوان در حال پخش…
