KODI Main - en to eu_es translation catalogue (88 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Skin for touchscreen devices
eu_es: Ukipen-pantaila duten gailuentzako azala

[ctx: Addon Description]
en: Skin designed to be used on touchscreen devices like tablets and smartphones
eu_es: Ukipen-pantaila duten gailuetan erabiltzeko diseinatutako azala

[ctx: #31002]
en: Audio Settings
eu_es: Audioaren ezarpenak

[ctx: #31003]
en: IP
eu_es: IPa

[ctx: #31004]
en: Caps[CR]Lock
eu_es: Blok[CR]maius

[ctx: #31005]
en: Visualization Options
eu_es: Bistaratze aukerak

[ctx: #31006]
en: Visualization Presets
eu_es: Bistaratze aurrezarpenak

[ctx: #31007]
en: Context Menu
eu_es: Laster-menua

[ctx: #31009]
en: Working...
eu_es: Lanean...

[ctx: #31011]
en: Recent
eu_es: Duela gutxikoak

[ctx: #31013]
en: Movies
eu_es: Filmak

[ctx: #31014]
en: Episodes
eu_es: Atalak

[ctx: #31016]
en: Albums
eu_es: Albumak

[ctx: #31018]
note: Label to show player info page
en: Player
eu_es: Erreproduzitzailea

[ctx: #31019]
note: Label to show video decoder name
en: Video decoder
eu_es: Bideo deskodetzailea

[ctx: #31020]
note: Label to show the video pixel format
en: Pixel format
eu_es: Pixel formatua

[ctx: #31021]
note: Label to show the system memory usage
en: System memory usage
eu_es: Sistemak erabilitako memoria

[ctx: #31024]
en: Page
eu_es: Orrialdea

[ctx: #31030]
en: Info List
eu_es: Informazio zerrenda

[ctx: #31038]
en: Login
eu_es: Hasi saioa

[ctx: #31039]
en: Updated:
eu_es: Eguneratua:

[ctx: #31043]
en: PAUSED
eu_es: PAUSATUA

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
eu_es: BIZKOR AURRERATU

[ctx: #31045]
en: REWIND
eu_es: BIRBOBINATU

[ctx: #31046]
en: Play speed
eu_es: Erreprodukzio abiadura

[ctx: #31049]
en: End Time
eu_es: Amaiera ordua

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
eu_es: Ordenatu: Gorantz

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
eu_es: Ordenatu: Beherantz

[ctx: #31055]
en: Open playlist
eu_es: Ireki erreprodukzio-zerrenda

[ctx: #31056]
en: Save playlist
eu_es: Gorde erreprodukzio-zerrenda

[ctx: #31057]
en: Close playlist
eu_es: Itxi erreprodukzio-zerrenda

[ctx: #31058]
en: System music files
eu_es: Sistemako musika fitxategiak

[ctx: #31059]
en: Current playlist
eu_es: Uneko erreprodukzio-zerrenda

[ctx: #31200]
en: Back
eu_es: Atzera

[ctx: #31201]
en: Location
eu_es: Kokalekua

[ctx: #31202]
en: View
eu_es: Ikusi

[ctx: #31300]
en: Current Temp
eu_es: Uneko tenperatura

[ctx: #31301]
en: Last Updated
eu_es: Azken eguneraketa

[ctx: #31303]
en: Data provider
eu_es: Datu hornitzailea

[ctx: #31309]
en: System Memory Used:
eu_es: Erabilitako sistemaren memoria:

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
eu_es: Azken saio hasiera:

[ctx: #31322]
en: Aired
eu_es: Aireratua

[ctx: #31355]
en: Video Menu
eu_es: Bideo menua

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
eu_es: Deskargatu azpitituluak

[ctx: #31358]
en: Teletext
eu_es: Teletestua

[ctx: #31390]
en: Skin default
eu_es: Azal lehenetsia

[ctx: #31391]
en: Arial based
eu_es: Arial-en oinarritua

[ctx: #31400]
en: Change the skin · Set language and region · Change file listing options · Set up a screensaver
eu_es: Aldatu azala · Ezarri hizkuntza eta eskualdea · Aldatu fitxategiak zerrendatzeko aukerak · Konfiguratu pantaila-babeslea

[ctx: #31405]
en: Configure & manage media sharing services · Configure & manage the weather service
eu_es: Konfiguratu eta kudeatu multimedia partekatzeko zerbitzuak · Konfiguratu eta kudeatu eguraldi zerbitzua

[ctx: #31406]
en: Configure display · Configure audio · Configure internet access · Configure power saving · Configure logging
eu_es: Konfiguratu bistaratzea · Konfiguratu audioa · Konfiguratu interneteko sarbidea · Konfiguratu energia aurreztea · Konfiguratu erregistroa

[ctx: #31407]
en: Manage your installed add-ons · Browse for and install add-ons from kodi.tv · Modify add-on settings
eu_es: Kudeatu instalatutako gehigarriak · Arakatu eta instalatu gehigarriak kodi.tv-tik · Aldatu gehigarrien ezarpenak

[ctx: #31408]
en: Configure actions that can be used during playback · Configure how media content is played
eu_es: Konfiguratu erreproduzitu bitartean erabili daitezkeen ekintzak · Konfiguratu multimedia edukia nola erreproduzitzen den

[ctx: #31409]
en: Configure library sources · Show the media lists display content · Configure how library lists are navigated
eu_es: Konfiguratu liburutegien iturburuak · Erakutsi multimedia zerrenden bistaratze edukia · Konfiguratu liburutegi zerrendak nola nabigatzen diren

[ctx: #31410]
en: Configure skin · Configure region · Configure control · Configure screensaver · Configure master lock
eu_es: Konfiguratu azala · Konfiguratu eskualdea · Konfiguratu kontrola · Konfiguratu pantaila-babeslea · Konfiguratu blokeatze nagusia

[ctx: #31411]
en: Configure your profiles · Set locking options · Enable login screen
eu_es: Konfiguratu zure profilak · Ezarri blokeatze aukerak · Gaitu saio hasteko pantaila

[ctx: #31412]
en: Display system information · Hardware statistics · Check storage availability · View network configuration
eu_es: Bistaratu sistemaren informazioa · Hardware estatistikak · Egiaztatu biltegiratzearen erabilgarritasuna · Ikusi sareko konfigurazioa

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user Profile[CR]to login and continue
eu_es: Hautatu zure Kodi profila[CR] saioa hasi eta jarraitzeko

[ctx: #31548]
en: Home menu
eu_es: Menu nagusia

[ctx: #31549]
en: Home Add-ons
eu_es: Hasierako gehigarriak

[ctx: #31550]
en: Backgrounds
eu_es: Atzeko planoak

[ctx: #31551]
en: Add-on Shortcut
eu_es: Gehigarriaren lasterbidea

[ctx: #31552]
en: SYNC
eu_es: SINK

[ctx: #31553]
en: Use Custom Background
eu_es: Erabili atzeko plano pertsonalizatua

[ctx: #31554]
en: Background:
eu_es: Atzeko planoa:

[ctx: #31555]
en: Configure TV settings · Change full screen info · Manage EPG data settings
eu_es: Konfiguratu TBaren ezarpenak · Aldatu pantaila osoko informazioa · Kudeatu EPG datuen ezarpenak

[ctx: #31556]
en: Live TV
eu_es: Zuzeneko TB

[ctx: #31557]
en: Hide video background
eu_es: Ezkutatu bideoaren atzeko planoa

[ctx: #31558]
en: Hide visualization background
eu_es: Ezkutatu bisualizazioaren atzeko planoa

[ctx: #31559]
en: Channel settings
eu_es: Kanalaren ezarpenak

[ctx: #31560]
en: Available groups
eu_es: Eskuragarri dauden taldeak

[ctx: #31561]
en: Add Group
eu_es: Gehitu taldea

[ctx: #31562]
en: Rename Group
eu_es: Berrizendatu taldea

[ctx: #31563]
en: Delete Group
eu_es: Ezabatu taldea

[ctx: #31564]
en: Show hidden
eu_es: Erakutsi ezkutukoak

[ctx: #31565]
en: Show deleted
eu_es: Erakutsi ezabatutakoak

[ctx: #31600]
note: Label to show the video codec name
en: Video codec
eu_es: Bideo codec-a

[ctx: #31601]
note: Label to show the video resolution
en: Video resolution
eu_es: Bideoaren erresoluzioa

[ctx: #31602]
note: Label to show the video aspect
en: Video aspect
eu_es: Bideo aspektua

[ctx: #31604]
note: Label to show the audio codec name
en: Audio codec
eu_es: Audio codec-a

[ctx: #31605]
note: Label to show the number of audio channels
en: Audio channels
eu_es: Audio kanalak

[ctx: #31607]
note: Label to show the screen resolution
en: Screen resolution
eu_es: Pantailaren bereizmena

[ctx: #31609]
note: Label to show the system CPU usage
en: System CPU usage
eu_es: Sistemaren PUZ erabilera

[ctx: #31611]
note: Label to show the system info page
en: System
eu_es: Sistema

[ctx: #31900]
en: First Run
eu_es: Lehen abioa

[ctx: #31901]
en: There are two things to know about navigating Estouchy
eu_es: Estouchy nabigatzeari buruz bi gauza jakin behar dira

[ctx: #31902]
en: The Kodi logo functions as a 'HOME' button. Whenever you touch it, you will be taken back to the home screen.
eu_es: Kodi logoak 'ETXEA' botoi bezala funtzionatzen du. Ukitzen duzunean hasierako pantailara joango zara.

[ctx: #31903]
en: When you are playing audio or video, the item title will appear at the top of the screen. Touching it will take you to the fullscreen visualization or video window.
eu_es: Audio edo bideoa erreproduzitzen ari zarenean, izenburua agertuko da pantailaren goian. Ukituz gero pantaila osoko bisualizazio edo bideo leihora eramango zaitu.

[ctx: #31904]
en: Now Playing Title...
eu_es: Orain erreproduzitzen izenburua...
