KODI Main - en to et_ee translation catalogue (78 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Skin for touchscreen devices
et_ee: Puutetundlike seadmete rüü

[ctx: Addon Description]
en: Skin designed to be used on touchscreen devices like tablets and smartphones
et_ee: Rüü on mõeldud kasutamiseks puutetundlike seadmetega nagu tahvelarvutid ja nutitelefonid.

[ctx: #31002]
en: Audio Settings
et_ee: Heli seaded

[ctx: #31005]
en: Visualization Options
et_ee: Visuaali seaded

[ctx: #31006]
en: Visualization Presets
et_ee: Visuaalide eelhäälestused

[ctx: #31007]
en: Context Menu
et_ee: Kontekstimenüü

[ctx: #31009]
en: Working...
et_ee: Toimetamine...

[ctx: #31011]
en: Recent
et_ee: Viimati

[ctx: #31013]
en: Movies
et_ee: Filmid

[ctx: #31014]
en: Episodes
et_ee: Osasid

[ctx: #31015]
en: Player info
et_ee: Pleieri info

[ctx: #31016]
en: Albums
et_ee: Albumid

[ctx: #31018]
note: Label to show player info page
en: Player
et_ee: Pleier

[ctx: #31019]
note: Label to show video decoder name
en: Video decoder
et_ee: Videodekooder

[ctx: #31020]
note: Label to show the video pixel format
en: Pixel format
et_ee: Piksli vorming

[ctx: #31021]
note: Label to show the system memory usage
en: System memory usage
et_ee: Mälu kasutus

[ctx: #31024]
en: Page
et_ee: Leht

[ctx: #31030]
en: Info List
et_ee: Info loend

[ctx: #31038]
en: Login
et_ee: Logi sisse

[ctx: #31039]
en: Updated:
et_ee: Uuendatud:

[ctx: #31043]
en: PAUSED
et_ee: PAUSIL

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
et_ee: EDASI KERIMINE

[ctx: #31045]
en: REWIND
et_ee: TAGASI KERIMINE

[ctx: #31046]
en: Play speed
et_ee: Esitamise kiirus

[ctx: #31049]
en: End Time
et_ee: Lõpu aeg

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
et_ee: Järjestus: kasvav

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
et_ee: Järjestus: kahanev

[ctx: #31055]
en: Open playlist
et_ee: Ava esitusloend

[ctx: #31056]
en: Save playlist
et_ee: Salvesta esitusloend

[ctx: #31057]
en: Close playlist
et_ee: Sulge esitusloend

[ctx: #31058]
en: System music files
et_ee: Süsteemi muusika failid

[ctx: #31059]
en: Current playlist
et_ee: Valitud esitusloend

[ctx: #31200]
en: Back
et_ee: Tagasi

[ctx: #31201]
en: Location
et_ee: Asukoht

[ctx: #31202]
en: View
et_ee: Kuva

[ctx: #31300]
en: Current Temp
et_ee: Ilm praegu

[ctx: #31301]
en: Last Updated
et_ee: Viimati uuendatud

[ctx: #31303]
en: Data provider
et_ee: Teenusepakkuja

[ctx: #31309]
en: System Memory Used:
et_ee: Süsteemimälu kasutus:

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
et_ee: Viimane sisselogimine

[ctx: #31322]
en: Aired
et_ee: Eetris olnud

[ctx: #31355]
en: Video Menu
et_ee: Video menüü

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
et_ee: Hangi subtiitrid

[ctx: #31358]
en: Teletext
et_ee: Teletekst

[ctx: #31390]
en: Skin default
et_ee: Rüü vaikeväärtus

[ctx: #31391]
en: Arial based
et_ee: Arial'il põhinev

[ctx: #31400]
en: Change the skin · Set language and region · Change file listing options · Set up a screensaver
et_ee: Muuda rüüd · Määra keel ja regioon · Muuda faililoendi valikuid · Seadista ekraanisäästja

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user Profile[CR]to login and continue
et_ee: Vali sisse logimiseks enda Kodi profiil[CR]ja jätka

[ctx: #31548]
en: Home menu
et_ee: Peamenüü

[ctx: #31549]
en: Home Add-ons
et_ee: Peamenüü lisamoodulid

[ctx: #31550]
en: Backgrounds
et_ee: Taustad

[ctx: #31551]
en: Add-on Shortcut
et_ee: Lisamooduli otsetee

[ctx: #31552]
en: SYNC
et_ee: SÜNKRONISEERI

[ctx: #31553]
en: Use Custom Background
et_ee: Kasuta kohandatud taustapilti

[ctx: #31554]
en: Background:
et_ee: Taust:

[ctx: #31556]
en: Live TV
et_ee: Otse-eeter

[ctx: #31559]
en: Channel settings
et_ee: Kanali seaded

[ctx: #31560]
en: Available groups
et_ee: Saadaval grupid

[ctx: #31561]
en: Add Group
et_ee: Lisa grupp

[ctx: #31562]
en: Rename Group
et_ee: Nimeta grupp ümber

[ctx: #31563]
en: Delete Group
et_ee: Kustuta grupp

[ctx: #31564]
en: Show hidden
et_ee: Kuva peidetud

[ctx: #31565]
en: Show deleted
et_ee: Kuva kustutatud

[ctx: #31600]
note: Label to show the video codec name
en: Video codec
et_ee: Video koodek

[ctx: #31601]
note: Label to show the video resolution
en: Video resolution
et_ee: Videolahutus

[ctx: #31602]
note: Label to show the video aspect
en: Video aspect
et_ee: Ekraanisuhe

[ctx: #31603]
note: Label to show the video bitrate
en: Video bitrate
et_ee: Video bitikiirus

[ctx: #31604]
note: Label to show the audio codec name
en: Audio codec
et_ee: Heli koodek

[ctx: #31605]
note: Label to show the number of audio channels
en: Audio channels
et_ee: Heli kanalid

[ctx: #31606]
note: Label to show the audio bitrate
en: Audio bitrate
et_ee: Heli bitikiirus

[ctx: #31607]
note: Label to show the screen resolution
en: Screen resolution
et_ee: Ekraani eraldusvõime:

[ctx: #31608]
note: Label to show the system rendering speed
en: System rendering speed
et_ee: Süsteemi renderduskiirus

[ctx: #31609]
note: Label to show the system CPU usage
en: System CPU usage
et_ee: Protsessori kasutus

[ctx: #31610]
note: Label to show the media (metadata) info page
en: Media
et_ee: Meedia

[ctx: #31611]
note: Label to show the system info page
en: System
et_ee: Süsteem

[ctx: #31900]
en: First Run
et_ee: Esmakasutus

[ctx: #31901]
en: There are two things to know about navigating Estouchy
et_ee: Estouchy's ringi liikumiseks on vaja teada kahte asja

[ctx: #31902]
en: The Kodi logo functions as a 'HOME' button. Whenever you touch it, you will be taken back to the home screen.
et_ee: Kodi logo on nagu 'KODU' nupp. Ükskõik millal seda puudutada, siis viiakse alati tagasi peamenüüsse.
