KODI Main - en to eo translation catalogue (10 entries)

[ctx: #31013]
en: Movies
eo: Filmoj

[ctx: #31016]
en: Albums
eo: Albumoj

[ctx: #31024]
en: Page
eo: Paĝo

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
eo: Ordigi: Kreskante

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
eo: Ordigi: Malkreskante

[ctx: #31055]
en: Open playlist
eo: Malfermi ludliston

[ctx: #31056]
en: Save playlist
eo: Konservi ludliston

[ctx: #31057]
en: Close playlist
eo: Fermi ludliston

[ctx: #31301]
en: Last Updated
eo: Lastatempa ĝisdatigo

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
eo: Lastatempe ensalutita
