KODI Main - en to cs_cz translation catalogue (90 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Skin for touchscreen devices
cs_cz: Vzhled pro zařízení s dotykovou obrazovkou

[ctx: Addon Description]
en: Skin designed to be used on touchscreen devices like tablets and smartphones
cs_cz: Vzhled navržený pro použití na zařízeních s dotykovou obrazovkou, jako jsou tablety a chytré telefony

[ctx: #31002]
en: Audio Settings
cs_cz: Nastavení zvuku

[ctx: #31005]
en: Visualization Options
cs_cz: Možnosti vizualizace

[ctx: #31006]
en: Visualization Presets
cs_cz: Předvolby vizualizace

[ctx: #31007]
en: Context Menu
cs_cz: Místní nabídka

[ctx: #31009]
en: Working...
cs_cz: Zpracovávání…

[ctx: #31011]
en: Recent
cs_cz: Nedávné

[ctx: #31013]
en: Movies
cs_cz: Filmy

[ctx: #31014]
en: Episodes
cs_cz: Epizody

[ctx: #31015]
en: Player info
cs_cz: Informace o hráči

[ctx: #31016]
en: Albums
cs_cz: Alba

[ctx: #31018]
note: Label to show player info page
en: Player
cs_cz: Přehrávač

[ctx: #31019]
note: Label to show video decoder name
en: Video decoder
cs_cz: Dekodér videa

[ctx: #31020]
note: Label to show the video pixel format
en: Pixel format
cs_cz: Formát pixelu

[ctx: #31021]
note: Label to show the system memory usage
en: System memory usage
cs_cz: Využití systémové paměti

[ctx: #31024]
en: Page
cs_cz: Strana

[ctx: #31030]
en: Info List
cs_cz: Seznam informací

[ctx: #31038]
en: Login
cs_cz: Přihlášení

[ctx: #31039]
en: Updated:
cs_cz: Aktualizované:

[ctx: #31043]
en: PAUSED
cs_cz: POZASTAVENO

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
cs_cz: PŘETÁČÍ SE VPŘED

[ctx: #31045]
en: REWIND
cs_cz: PŘETÁČÍ SE ZPĚT

[ctx: #31046]
en: Play speed
cs_cz: Rychlost přehrávání

[ctx: #31049]
en: End Time
cs_cz: Čas ukončení

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
cs_cz: Řazení: vzestupně

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
cs_cz: Řazení: sestupně

[ctx: #31055]
en: Open playlist
cs_cz: Otevřít seznam stop

[ctx: #31056]
en: Save playlist
cs_cz: Uložit seznam stop

[ctx: #31057]
en: Close playlist
cs_cz: Zavřít seznam stop

[ctx: #31058]
en: System music files
cs_cz: Hudební soubory systému

[ctx: #31059]
en: Current playlist
cs_cz: Aktuální seznam stop

[ctx: #31200]
en: Back
cs_cz: Zpět

[ctx: #31201]
en: Location
cs_cz: Umístění

[ctx: #31202]
en: View
cs_cz: Zobrazení

[ctx: #31300]
en: Current Temp
cs_cz: Aktuální teplota

[ctx: #31301]
en: Last Updated
cs_cz: Naposledy aktualizováno

[ctx: #31303]
en: Data provider
cs_cz: Poskytovatel dat

[ctx: #31309]
en: System Memory Used:
cs_cz: Použitá systémová paměť:

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
cs_cz: Naposledy přihlášen

[ctx: #31322]
en: Aired
cs_cz: Vysíláno

[ctx: #31355]
en: Video Menu
cs_cz: Nabídka videa

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
cs_cz: Stáhnout titulky

[ctx: #31390]
en: Skin default
cs_cz: Výchozí nastavení vzhledu

[ctx: #31391]
en: Arial based
cs_cz: Založeno na Arial

[ctx: #31400]
en: Change the skin · Set language and region · Change file listing options · Set up a screensaver
cs_cz: Změňte vzhled · Nastavte jazyk a region · Změňte možnosti výpisu souborů · Nastavte spořič obrazovky

[ctx: #31405]
en: Configure & manage media sharing services · Configure & manage the weather service
cs_cz: Konfigurujte a spravujte služby sdílení médií · Konfigurujte a spravujte služby počasí

[ctx: #31406]
en: Configure display · Configure audio · Configure internet access · Configure power saving · Configure logging
cs_cz: Nastavit obrazovku · Nastavit zvuk · Nastavit přístup k Internetu · Nastavit úsporu energie · Nastavit protokolování

[ctx: #31407]
en: Manage your installed add-ons · Browse for and install add-ons from kodi.tv · Modify add-on settings
cs_cz: Spravujte nainstalované doplňky · Procházejte a instalujte doplňky z kodi.tv · Upravte nastavení doplňků

[ctx: #31408]
en: Configure actions that can be used during playback · Configure how media content is played
cs_cz: Nastavit akce, které mohou být použity během přehrávání · Nastavit způsob přehrávání médií

[ctx: #31409]
en: Configure library sources · Show the media lists display content · Configure how library lists are navigated
cs_cz: Nastavit zdroje knihovny · Upravte obsah zobrazení seznamu médií · Nastavit způsob navigace v seznamech knihovny

[ctx: #31410]
en: Configure skin · Configure region · Configure control · Configure screensaver · Configure master lock
cs_cz: Nastavit vzhled · Nastavit region · Nastavit ovládání · Nastavit spořič obrazovky · Nastavit hlavní zámek

[ctx: #31411]
en: Configure your profiles · Set locking options · Enable login screen
cs_cz: Nastavte si své profily · Nastavte možnosti uzamknutí · Povolte přihlašovací obrazovku

[ctx: #31412]
en: Display system information · Hardware statistics · Check storage availability · View network configuration
cs_cz: Zobrazit informace o systému · Hardwarové statistiky · Zkontrolovat dostupnost úložiště · Zobrazit nastavení sítě

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user Profile[CR]to login and continue
cs_cz: Vyberte svůj uživatelský profil Kodi[CR]pro přihlášení a pokračování

[ctx: #31548]
en: Home menu
cs_cz: Domovská nabídka

[ctx: #31549]
en: Home Add-ons
cs_cz: Doplňky na domovské obrazovce

[ctx: #31550]
en: Backgrounds
cs_cz: Pozadí

[ctx: #31551]
en: Add-on Shortcut
cs_cz: Klávesová zkratka doplňku

[ctx: #31552]
en: SYNC
cs_cz: SYNCHRONIZOVAT

[ctx: #31553]
en: Use Custom Background
cs_cz: Použít vlastní pozadí

[ctx: #31554]
en: Background:
cs_cz: Pozadí:

[ctx: #31555]
en: Configure TV settings · Change full screen info · Manage EPG data settings
cs_cz: Nastavit televizi · Změnit informace na celé obrazovce · Správa nastavení data televizního programu

[ctx: #31556]
en: Live TV
cs_cz: Živé vysílání

[ctx: #31557]
en: Hide video background
cs_cz: Skrýt pozadí videa

[ctx: #31558]
en: Hide visualization background
cs_cz: Skrýt pozadí vizualizací

[ctx: #31559]
en: Channel settings
cs_cz: Nastavení kanálu

[ctx: #31560]
en: Available groups
cs_cz: Dostupné skupiny

[ctx: #31561]
en: Add Group
cs_cz: Přidat skupinu

[ctx: #31562]
en: Rename Group
cs_cz: Přejmenovat skupinu

[ctx: #31563]
en: Delete Group
cs_cz: Odstranit skupinu

[ctx: #31564]
en: Show hidden
cs_cz: Zobrazit skryté

[ctx: #31565]
en: Show deleted
cs_cz: Zobrazit odstraněné

[ctx: #31600]
note: Label to show the video codec name
en: Video codec
cs_cz: Kodek videa

[ctx: #31601]
note: Label to show the video resolution
en: Video resolution
cs_cz: Rozlišení videa

[ctx: #31602]
note: Label to show the video aspect
en: Video aspect
cs_cz: Poměr stran videa

[ctx: #31603]
note: Label to show the video bitrate
en: Video bitrate
cs_cz: Přenosová rychlost videa

[ctx: #31604]
note: Label to show the audio codec name
en: Audio codec
cs_cz: Kodek zvuku

[ctx: #31605]
note: Label to show the number of audio channels
en: Audio channels
cs_cz: Zvukové kanály

[ctx: #31606]
note: Label to show the audio bitrate
en: Audio bitrate
cs_cz: Přenosová rychlost zvuku

[ctx: #31607]
note: Label to show the screen resolution
en: Screen resolution
cs_cz: Rozlišení obrazovky

[ctx: #31608]
note: Label to show the system rendering speed
en: System rendering speed
cs_cz: Rychlost vykreslování systému

[ctx: #31609]
note: Label to show the system CPU usage
en: System CPU usage
cs_cz: Využití procesoru systémem

[ctx: #31610]
note: Label to show the media (metadata) info page
en: Media
cs_cz: Média

[ctx: #31611]
note: Label to show the system info page
en: System
cs_cz: Systém

[ctx: #31900]
en: First Run
cs_cz: První spuštění

[ctx: #31901]
en: There are two things to know about navigating Estouchy
cs_cz: O navigování v Estouchy byste měli vědět dvě věci

[ctx: #31902]
en: The Kodi logo functions as a 'HOME' button. Whenever you touch it, you will be taken back to the home screen.
cs_cz: Logo Kodi slouží jako tlačítko „DOMŮ“. Kdykoliv se ho dotknete, přepnete se zpět na domovskou obrazovku.

[ctx: #31903]
en: When you are playing audio or video, the item title will appear at the top of the screen. Touching it will take you to the fullscreen visualization or video window.
cs_cz: Když přehráváte hudbu nebo video, objeví se na horním okraji obrazovky název položky. Pokud se ho dotknete, přepnete se do okna vizualizace nebo videa na celou obrazovku.

[ctx: #31904]
en: Now Playing Title...
cs_cz: Nyní je přehráváno…
