KODI Main - en to bg_bg translation catalogue (90 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Skin for touchscreen devices
bg_bg: Облик за устройства със сензорен екран

[ctx: Addon Description]
en: Skin designed to be used on touchscreen devices like tablets and smartphones
bg_bg: Обликът е разработен за ползване на устройства със сензорен екран, като таблети и телефони.

[ctx: #31002]
en: Audio Settings
bg_bg: Звукови настройки

[ctx: #31004]
en: Caps[CR]Lock
bg_bg: Главни букви

[ctx: #31005]
en: Visualization Options
bg_bg: Настройки за визуализации

[ctx: #31006]
en: Visualization Presets
bg_bg: Шаблони за визуализации

[ctx: #31007]
en: Context Menu
bg_bg: Контекстно меню

[ctx: #31009]
en: Working...
bg_bg: В процес на работа…

[ctx: #31011]
en: Recent
bg_bg: Последни

[ctx: #31013]
en: Movies
bg_bg: Филми

[ctx: #31014]
en: Episodes
bg_bg: Епизоди

[ctx: #31015]
en: Player info
bg_bg: Информация за плейъра

[ctx: #31016]
en: Albums
bg_bg: Албуми

[ctx: #31017]
note: Label to show PVR info page
en: PVR
bg_bg: ПВР

[ctx: #31018]
note: Label to show player info page
en: Player
bg_bg: Плейър

[ctx: #31019]
note: Label to show video decoder name
en: Video decoder
bg_bg: Видео декодер

[ctx: #31020]
note: Label to show the video pixel format
en: Pixel format
bg_bg: Формат на пикселите

[ctx: #31021]
note: Label to show the system memory usage
en: System memory usage
bg_bg: Използвана памет

[ctx: #31024]
en: Page
bg_bg: Страница

[ctx: #31030]
en: Info List
bg_bg: Инфо лист

[ctx: #31038]
en: Login
bg_bg: Влизане

[ctx: #31039]
en: Updated:
bg_bg: Обновено:

[ctx: #31043]
en: PAUSED
bg_bg: НА ПАУЗА

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
bg_bg: ПРЕВЪРТАНЕ НАПРЕД

[ctx: #31045]
en: REWIND
bg_bg: ПРЕВЪРТАНЕ НАЗАД

[ctx: #31046]
en: Play speed
bg_bg: Скорост на възпроизвеждане

[ctx: #31049]
en: End Time
bg_bg: Ще свърши в:

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
bg_bg: Ред: Възходящ

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
bg_bg: Ред: Низходящ

[ctx: #31055]
en: Open playlist
bg_bg: Отвори плейлист

[ctx: #31056]
en: Save playlist
bg_bg: Запиши плейлиста

[ctx: #31057]
en: Close playlist
bg_bg: Затвори плейлиста

[ctx: #31058]
en: System music files
bg_bg: Музикални файлове (системни)

[ctx: #31059]
en: Current playlist
bg_bg: Текущ плейлист

[ctx: #31200]
en: Back
bg_bg: Назад

[ctx: #31201]
en: Location
bg_bg: Място

[ctx: #31202]
en: View
bg_bg: Изглед

[ctx: #31300]
en: Current Temp
bg_bg: Текуща температура

[ctx: #31301]
en: Last Updated
bg_bg: Последно обновяване

[ctx: #31303]
en: Data provider
bg_bg: Доставчик на данни

[ctx: #31309]
en: System Memory Used:
bg_bg: Използвана памет:

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
bg_bg: Последно вписване

[ctx: #31322]
en: Aired
bg_bg: Излъчен

[ctx: #31355]
en: Video Menu
bg_bg: Меню видео

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
bg_bg: Сваляне на субтитри

[ctx: #31358]
en: Teletext
bg_bg: Телетекст

[ctx: #31390]
en: Skin default
bg_bg: Стандартните (за облика)

[ctx: #31391]
en: Arial based
bg_bg: Основан на Arial

[ctx: #31400]
en: Change the skin · Set language and region · Change file listing options · Set up a screensaver
bg_bg: Изберете облик · Задайте език и район · Променете настройките на списъците с файлове · Настройте скрийнсейвър

[ctx: #31405]
en: Configure & manage media sharing services · Configure & manage the weather service
bg_bg: Настройки на услугите за споделяне · Настройки на услугата за метеорологична прогноза

[ctx: #31406]
en: Configure display · Configure audio · Configure internet access · Configure power saving · Configure logging
bg_bg: Настройка на екрана · Настройка на звука · Настройка на достъпа до Интернет · Настройка на пестенето на енергия · Настройка на журналите

[ctx: #31407]
en: Manage your installed add-ons · Browse for and install add-ons from kodi.tv · Modify add-on settings
bg_bg: Управление на инсталираните добавки · Преглед и инсталиране на добавки от kodi.tv · Промяна на настройките на добавките

[ctx: #31408]
en: Configure actions that can be used during playback · Configure how media content is played
bg_bg: Настройки за наличните действия по време на възпроизвеждане · Настройки за начина на възпроизвеждане на медийните файлове

[ctx: #31409]
en: Configure library sources · Show the media lists display content · Configure how library lists are navigated
bg_bg: Настройка на източниците за библиотеката · Показване на съдържанието на медийните списъци · Настройка на навигирането в библиотеката

[ctx: #31410]
en: Configure skin · Configure region · Configure control · Configure screensaver · Configure master lock
bg_bg: Настройки на облика · Настройки за езика и региона · Настройки на управлението · Настройки на скрийнсейвъра · Настройки за заключване с код

[ctx: #31411]
en: Configure your profiles · Set locking options · Enable login screen
bg_bg: Настройки на профилите · Настройки за заключване · Включване на екрана за вход

[ctx: #31412]
en: Display system information · Hardware statistics · Check storage availability · View network configuration
bg_bg: Показване на системна информация · Хардуерни статистики · Проверка на наличното място за съхранение · Преглед на мрежовите настройки

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user Profile[CR]to login and continue
bg_bg: Изберете потребителски профил,[CR]за да продължите

[ctx: #31548]
en: Home menu
bg_bg: Начално меню

[ctx: #31549]
en: Home Add-ons
bg_bg: Добавки за началния екран

[ctx: #31550]
en: Backgrounds
bg_bg: Фонове

[ctx: #31551]
en: Add-on Shortcut
bg_bg: Кратък път на добавка

[ctx: #31552]
en: SYNC
bg_bg: СИНХР

[ctx: #31553]
en: Use Custom Background
bg_bg: Персонален фон

[ctx: #31554]
en: Background:
bg_bg: Фон:

[ctx: #31555]
en: Configure TV settings · Change full screen info · Manage EPG data settings
bg_bg: Настройки на телевизията · Промяна на инф. на цял екран · Управление на настройките за данните на справочника

[ctx: #31556]
en: Live TV
bg_bg: ТВ на живо

[ctx: #31557]
en: Hide video background
bg_bg: Скриване на фоновото видео

[ctx: #31558]
en: Hide visualization background
bg_bg: Скриване на фоновата визуализация

[ctx: #31559]
en: Channel settings
bg_bg: Настройки на канала

[ctx: #31560]
en: Available groups
bg_bg: Налични групи

[ctx: #31561]
en: Add Group
bg_bg: Добавяне на група

[ctx: #31562]
en: Rename Group
bg_bg: Преименуване на групата

[ctx: #31563]
en: Delete Group
bg_bg: Изтриване на групата

[ctx: #31564]
en: Show hidden
bg_bg: Показване на скритите

[ctx: #31565]
en: Show deleted
bg_bg: Показване на изтритите

[ctx: #31600]
note: Label to show the video codec name
en: Video codec
bg_bg: Видео кодек

[ctx: #31601]
note: Label to show the video resolution
en: Video resolution
bg_bg: Видео резолюция

[ctx: #31602]
note: Label to show the video aspect
en: Video aspect
bg_bg: Съотношение на страните на видеото

[ctx: #31604]
note: Label to show the audio codec name
en: Audio codec
bg_bg: Аудио кодек

[ctx: #31605]
note: Label to show the number of audio channels
en: Audio channels
bg_bg: Аудио канали

[ctx: #31607]
note: Label to show the screen resolution
en: Screen resolution
bg_bg: Резолюция на екрана

[ctx: #31609]
note: Label to show the system CPU usage
en: System CPU usage
bg_bg: Натоварване процесора

[ctx: #31610]
note: Label to show the media (metadata) info page
en: Media
bg_bg: Медийни източници

[ctx: #31611]
note: Label to show the system info page
en: System
bg_bg: Системни

[ctx: #31900]
en: First Run
bg_bg: Първо стартиране

[ctx: #31901]
en: There are two things to know about navigating Estouchy
bg_bg: За навигирането в Estouchy трябва да знаете 2 неща

[ctx: #31902]
en: The Kodi logo functions as a 'HOME' button. Whenever you touch it, you will be taken back to the home screen.
bg_bg: Логото на Kodi функционира като бутон водещ към началния екран. Когато го докоснете, ще се върнете на началния екран.

[ctx: #31903]
en: When you are playing audio or video, the item title will appear at the top of the screen. Touching it will take you to the fullscreen visualization or video window.
bg_bg: При възпроизвеждане на видео или аудио заглавието му се визуализира в горната част на екрана. При докосване видеото или визуализацията ще се отвори на цял екран.

[ctx: #31904]
en: Now Playing Title...
bg_bg: Възпроизвеждане…
