KODI Main - en to be_by translation catalogue (92 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Skin for touchscreen devices
be_by: Абалонка для сэнсарных прылад

[ctx: Addon Description]
en: Skin designed to be used on touchscreen devices like tablets and smartphones
be_by: Абалонка распрацаваная для выкарыстання на сэнсарных прыладах, такіх як планшэты і смартфоны

[ctx: #31002]
en: Audio Settings
be_by: Налады гуку

[ctx: #31005]
en: Visualization Options
be_by: Параметры візуалізацыі

[ctx: #31006]
en: Visualization Presets
be_by: Прадвызначаныя налады візуалізацыі

[ctx: #31007]
en: Context Menu
be_by: Кантэкстнае меню

[ctx: #31009]
en: Working...
be_by: Апрацоўванне...

[ctx: #31011]
en: Recent
be_by: Апошняе

[ctx: #31013]
en: Movies
be_by: Фільмы

[ctx: #31014]
en: Episodes
be_by: Эпізоды

[ctx: #31015]
en: Player info
be_by: Інфармацыя пра прайгравальнік

[ctx: #31016]
en: Albums
be_by: Альбомы

[ctx: #31017]
note: Label to show PVR info page
en: PVR
be_by: Тэлебачанне

[ctx: #31018]
note: Label to show player info page
en: Player
be_by: Прайгравальнік

[ctx: #31019]
note: Label to show video decoder name
en: Video decoder
be_by: Дэкадавальнік відэа

[ctx: #31020]
note: Label to show the video pixel format
en: Pixel format
be_by: Фармат пікселяў

[ctx: #31021]
note: Label to show the system memory usage
en: System memory usage
be_by: Выкарыстанне памяці

[ctx: #31024]
en: Page
be_by: Старонка

[ctx: #31030]
en: Info List
be_by: Спіс

[ctx: #31038]
en: Login
be_by: Лагін

[ctx: #31039]
en: Updated:
be_by: Абноўлена:

[ctx: #31043]
en: PAUSED
be_by: ПРЫПЫНЕНА

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
be_by: ПЕРАМОТКА НАПЕРАД

[ctx: #31045]
en: REWIND
be_by: ПЕРАМОТКА НАЗАД

[ctx: #31046]
en: Play speed
be_by: Хуткасць прайгравання

[ctx: #31049]
en: End Time
be_by: Час завяршэння

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
be_by: Па павелічэнні

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
be_by: Па памяншэнні

[ctx: #31055]
en: Open playlist
be_by: Адкрыць спіс прайгравання

[ctx: #31056]
en: Save playlist
be_by: Захаваць спіс прайгравання

[ctx: #31057]
en: Close playlist
be_by: Закрыць спіс прайгравання

[ctx: #31058]
en: System music files
be_by: Сістэмныя музычныя файлы

[ctx: #31059]
en: Current playlist
be_by: Бягучы спіс прайгравання

[ctx: #31200]
en: Back
be_by: Назад

[ctx: #31201]
en: Location
be_by: Мясціна

[ctx: #31202]
en: View
be_by: Выгляд

[ctx: #31300]
en: Current Temp
be_by: Бягучая тэмпература

[ctx: #31301]
en: Last Updated
be_by: Апошняе абнаўленне

[ctx: #31303]
en: Data provider
be_by: Служба

[ctx: #31309]
en: System Memory Used:
be_by: Выкарыстанне памяці:

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
be_by: Апошні ўваход

[ctx: #31322]
en: Aired
be_by: Прэм’ера

[ctx: #31355]
en: Video Menu
be_by: Меню відэа

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
be_by: Спампаваць субцітры

[ctx: #31358]
en: Teletext
be_by: Тэлетэкст

[ctx: #31390]
en: Skin default
be_by: Прадвызначаная абалонка

[ctx: #31391]
en: Arial based
be_by: На аснове Arial

[ctx: #31400]
en: Change the skin · Set language and region · Change file listing options · Set up a screensaver
be_by: Змена абалонкі · Наладжванне мовы і рэгіёна · Змена параметраў спіса файлаў · Наладжванне ахоўніка экрана

[ctx: #31405]
en: Configure & manage media sharing services · Configure & manage the weather service
be_by: Наладжванне і кіраванне службамі доступу да медыяфайлаў · Наладжванне і кіраванне службай надвор'я

[ctx: #31406]
en: Configure display · Configure audio · Configure internet access · Configure power saving · Configure logging
be_by: Наладжванне дысплэя · Наладжванне аўдыё · Наладжванне доступу ў інтэрнэт · Наладжванне эканоміі энергіі · Наладжванне журналаў

[ctx: #31407]
en: Manage your installed add-ons · Browse for and install add-ons from kodi.tv · Modify add-on settings
be_by: Кіраванне дапаўненнямі · Пошук і ўсталяванне дапаўненняў з kodi.tv · Наладжванне дапаўненняў

[ctx: #31408]
en: Configure actions that can be used during playback · Configure how media content is played
be_by: Наладжванне дзеянняў, якія можна выкарыстоўваць падчас прайгравання · Наладжванне спосабу прайгравання медыяфайлаў

[ctx: #31409]
en: Configure library sources · Show the media lists display content · Configure how library lists are navigated
be_by: Наладжванне крыніц бібліятэкі · Наладжванне адлюстравання змесціва · Наладжванне навігацыі па бібліятэцы

[ctx: #31410]
en: Configure skin · Configure region · Configure control · Configure screensaver · Configure master lock
be_by: Наладжванне абалонкі · Наладжванне рэгіёна · Наладжванне кантролю · Наладжванне ахоўніка экрана · Наладжванне блакавання

[ctx: #31411]
en: Configure your profiles · Set locking options · Enable login screen
be_by: Наладжванне профілю · Параметры блакавання · Экран уваходу

[ctx: #31412]
en: Display system information · Hardware statistics · Check storage availability · View network configuration
be_by: Адлюстраванне сістэмнай інфармацыі · Абсталяванне · Праверка месца ў сховішчы · Канфігурацыя сеткі

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user Profile[CR]to login and continue
be_by: Абярыце профіль Kodi[CR], каб увайсці і працягнуць

[ctx: #31548]
en: Home menu
be_by: Галоўнае меню

[ctx: #31549]
en: Home Add-ons
be_by: Хатнія дапаўненні

[ctx: #31550]
en: Backgrounds
be_by: Фоны

[ctx: #31551]
en: Add-on Shortcut
be_by: Цэтлікі дапаўненняў

[ctx: #31552]
en: SYNC
be_by: СІНХРАНІЗАЦЫЯ

[ctx: #31553]
en: Use Custom Background
be_by: Выкарыстоўваць адвольны фон

[ctx: #31554]
en: Background:
be_by: Фон:

[ctx: #31555]
en: Configure TV settings · Change full screen info · Manage EPG data settings
be_by: Наладжванне ТБ · Змена поўнаэкраннай інфармацыі · Кіраванне наладамі тэлепраграмы

[ctx: #31556]
en: Live TV
be_by: ТБ

[ctx: #31557]
en: Hide video background
be_by: Хаваць фонавае відэа

[ctx: #31558]
en: Hide visualization background
be_by: Хаваць фонавую візуалізацыю

[ctx: #31559]
en: Channel settings
be_by: Налады канала

[ctx: #31560]
en: Available groups
be_by: Даступныя групы

[ctx: #31561]
en: Add Group
be_by: Дадаць групу

[ctx: #31562]
en: Rename Group
be_by: Змяніць назву групы

[ctx: #31563]
en: Delete Group
be_by: Выдаліць групу

[ctx: #31564]
en: Show hidden
be_by: Паказваць схаванае

[ctx: #31565]
en: Show deleted
be_by: Паказваць выдаленае

[ctx: #31600]
note: Label to show the video codec name
en: Video codec
be_by: Відэакодак

[ctx: #31601]
note: Label to show the video resolution
en: Video resolution
be_by: Раздзяляльная здольнасць відэа

[ctx: #31602]
note: Label to show the video aspect
en: Video aspect
be_by: Суадносіны бакоў відэа

[ctx: #31603]
note: Label to show the video bitrate
en: Video bitrate
be_by: Бітрэйт відэа

[ctx: #31604]
note: Label to show the audio codec name
en: Audio codec
be_by: Аўдыякодак

[ctx: #31605]
note: Label to show the number of audio channels
en: Audio channels
be_by: Аўдыяканалы

[ctx: #31606]
note: Label to show the audio bitrate
en: Audio bitrate
be_by: Бітрэйт аўдыё

[ctx: #31607]
note: Label to show the screen resolution
en: Screen resolution
be_by: Раздзяляльная здольнасць экрана

[ctx: #31608]
note: Label to show the system rendering speed
en: System rendering speed
be_by: Хуткасць адмалёўкі сістэмы

[ctx: #31609]
note: Label to show the system CPU usage
en: System CPU usage
be_by: Выкарыстанне CPU

[ctx: #31610]
note: Label to show the media (metadata) info page
en: Media
be_by: Медыя

[ctx: #31611]
note: Label to show the system info page
en: System
be_by: Сістэма

[ctx: #31900]
en: First Run
be_by: Першы запуск

[ctx: #31901]
en: There are two things to know about navigating Estouchy
be_by: Ёсць два моманты, якія патрэбна ведаць пра навігацыю Estouchy

[ctx: #31902]
en: The Kodi logo functions as a 'HOME' button. Whenever you touch it, you will be taken back to the home screen.
be_by: Лагатып Kodi функцыянуе як кнопка "Хатні экран". Калі вы націснеце на яго, то вернецеся на хатні экран.

[ctx: #31903]
en: When you are playing audio or video, the item title will appear at the top of the screen. Touching it will take you to the fullscreen visualization or video window.
be_by: Калі прайграецца відэа ці аўдыё, то яго назва паказваецца ўверсе экрана. Калі націснуць на яе, то вы перойдзеце ў поўнаэкранны рэжым відэа ці візуалізацыі.

[ctx: #31904]
en: Now Playing Title...
be_by: Зараз прайграецца…
