KODI Main - en to af_za translation catalogue (88 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Skin for touchscreen devices
af_za: Oortreksel vir raakskerm toestelle

[ctx: Addon Description]
en: Skin designed to be used on touchscreen devices like tablets and smartphones
af_za: Oortreksel ontwerp om op raakskerm toestelle soos tablette en slimfone te gebruik

[ctx: #31002]
en: Audio Settings
af_za: Klank Instellings

[ctx: #31004]
en: Caps[CR]Lock
af_za: Hoofletter[CR]Slot

[ctx: #31005]
en: Visualization Options
af_za: Visualiserings Opsies

[ctx: #31006]
en: Visualization Presets
af_za: Visualisering Instellings

[ctx: #31007]
en: Context Menu
af_za: Konteks Kieslys

[ctx: #31009]
en: Working...
af_za: Werk...

[ctx: #31011]
en: Recent
af_za: Onlangs

[ctx: #31013]
en: Movies
af_za: Flieks

[ctx: #31015]
en: Player info
af_za: Speler info

[ctx: #31018]
note: Label to show player info page
en: Player
af_za: Speler

[ctx: #31019]
note: Label to show video decoder name
en: Video decoder
af_za: Video dekodeerder

[ctx: #31020]
note: Label to show the video pixel format
en: Pixel format
af_za: Pixel formaat

[ctx: #31021]
note: Label to show the system memory usage
en: System memory usage
af_za: Stelsel geheue gebruik

[ctx: #31024]
en: Page
af_za: Bladsy

[ctx: #31030]
en: Info List
af_za: Info Lys

[ctx: #31038]
en: Login
af_za: Teken in

[ctx: #31039]
en: Updated:
af_za: Opgedateer:

[ctx: #31040]
en: Select + X
af_za: Kies + X

[ctx: #31041]
en: Select + B
af_za: Kies + B

[ctx: #31042]
en: Select + Start
af_za: Kies + Begin

[ctx: #31043]
en: PAUSED
af_za: GEPOUSEER

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
af_za: VORENTOE SPOEL

[ctx: #31045]
en: REWIND
af_za: TERUGSPOEL

[ctx: #31046]
en: Play speed
af_za: Speel spoed

[ctx: #31049]
en: End Time
af_za: Eind Tyd

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
af_za: Sorteer: Opgaande

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
af_za: Sorteer: Afgaande

[ctx: #31055]
en: Open playlist
af_za: Maak speellys oop

[ctx: #31056]
en: Save playlist
af_za: Stoor speellys

[ctx: #31057]
en: Close playlist
af_za: Maak speellys toe

[ctx: #31058]
en: System music files
af_za: Stelsel musiek lêers

[ctx: #31059]
en: Current playlist
af_za: Huidige speellys

[ctx: #31200]
en: Back
af_za: Trug

[ctx: #31201]
en: Location
af_za: Ligging

[ctx: #31202]
en: View
af_za: Besigtig

[ctx: #31300]
en: Current Temp
af_za: Huidige Temp

[ctx: #31301]
en: Last Updated
af_za: Laas Opdateer

[ctx: #31303]
en: Data provider
af_za: Data verskaffer

[ctx: #31309]
en: System Memory Used:
af_za: Stelsel Geheue Gebruik:

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
af_za: Laaste IngeLog

[ctx: #31322]
en: Aired
af_za: Gelug

[ctx: #31355]
en: Video Menu
af_za: Video Kieslys

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
af_za: Laai Subtitels Af

[ctx: #31358]
en: Teletext
af_za: Teleteks

[ctx: #31390]
en: Skin default
af_za: Bestek omslag

[ctx: #31391]
en: Arial based
af_za: Arial gebasseer

[ctx: #31400]
en: Change the skin · Set language and region · Change file listing options · Set up a screensaver
af_za: Verander die oortreksel · Stel taal en gebied · Verander lêer lys opsies · Stel 'n skermskut op

[ctx: #31405]
en: Configure & manage media sharing services · Configure & manage the weather service
af_za: Stel op en bestuur media deel dienste · Stel op & bestuur die weer diens

[ctx: #31406]
en: Configure display · Configure audio · Configure internet access · Configure power saving · Configure logging
af_za: Stel vertoon op · Stel oudio op · Stel internet toegang op · Stel krag spaar op · Stel loghouding op

[ctx: #31407]
en: Manage your installed add-ons · Browse for and install add-ons from kodi.tv · Modify add-on settings
af_za: Bestuur jou geïnstalleerde byvoegsels · Blaai vir en installeer byvoegsels vanaf kodi.tv · Verander byvoegsel verstellings

[ctx: #31408]
en: Configure actions that can be used during playback · Configure how media content is played
af_za: Stel aksies op wat gedurende terugspeel gebruik kan word · Stel op hoe media inhoud gespeel word

[ctx: #31409]
en: Configure library sources · Show the media lists display content · Configure how library lists are navigated
af_za: Stel biblioteek bronne op · Wys die media lyste vertoon inhoud · Stel op hoe biblioteek lyste navigeer word

[ctx: #31410]
en: Configure skin · Configure region · Configure control · Configure screensaver · Configure master lock
af_za: Stel oortreksel op · Stel streek op · Stel beheer op · Stel skermskut op · Stel meester slot op

[ctx: #31411]
en: Configure your profiles · Set locking options · Enable login screen
af_za: Stel jou profiele op · Stel sluit opsies · Stel inteken skerm in staat

[ctx: #31412]
en: Display system information · Hardware statistics · Check storage availability · View network configuration
af_za: Vertoon stelsel inligting · Hardeware statistieke · Gaan stoor beskikbaarheid na · Besigtig netwerk opstelling

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user Profile[CR]to login and continue
af_za: Selekteer jou Kodi gebruiker Profiel[CR]om in te log en voort te gaan

[ctx: #31548]
en: Home menu
af_za: Tuis kieslys

[ctx: #31549]
en: Home Add-ons
af_za: Tuis Byvoegsels

[ctx: #31550]
en: Backgrounds
af_za: Agtergronde

[ctx: #31551]
en: Add-on Shortcut
af_za: Byvoegsel Kitssleutel

[ctx: #31553]
en: Use Custom Background
af_za: Gebruik Pasgemaakte Agtergrond

[ctx: #31554]
en: Background:
af_za: Agtergrond:

[ctx: #31555]
en: Configure TV settings · Change full screen info · Manage EPG data settings
af_za: Stel TV verstellings op · Verander vol skerm info · Bestuur EPG data verstellings

[ctx: #31556]
en: Live TV
af_za: Lewendige TV

[ctx: #31557]
en: Hide video background
af_za: Versteek video agtergrond

[ctx: #31558]
en: Hide visualization background
af_za: Versteek visualisering agtergrond

[ctx: #31559]
en: Channel settings
af_za: Kanaal verstellings

[ctx: #31560]
en: Available groups
af_za: Beskikbare groepe

[ctx: #31561]
en: Add Group
af_za: Voeg Groep by

[ctx: #31562]
en: Rename Group
af_za: Verander Groep naam

[ctx: #31563]
en: Delete Group
af_za: Wis Groep uit

[ctx: #31564]
en: Show hidden
af_za: Wys versteekde

[ctx: #31565]
en: Show deleted
af_za: Wys uitgewis

[ctx: #31600]
note: Label to show the video codec name
en: Video codec
af_za: Video kodek

[ctx: #31601]
note: Label to show the video resolution
en: Video resolution
af_za: Video resolusie

[ctx: #31602]
note: Label to show the video aspect
en: Video aspect
af_za: Video aspek

[ctx: #31604]
note: Label to show the audio codec name
en: Audio codec
af_za: Oudio kodek

[ctx: #31605]
note: Label to show the number of audio channels
en: Audio channels
af_za: Oudio kanale

[ctx: #31607]
note: Label to show the screen resolution
en: Screen resolution
af_za: Skerm resolusie

[ctx: #31609]
note: Label to show the system CPU usage
en: System CPU usage
af_za: Stelsel CPU gebruik

[ctx: #31611]
note: Label to show the system info page
en: System
af_za: Stelsel

[ctx: #31900]
en: First Run
af_za: Eerste Lopie

[ctx: #31901]
en: There are two things to know about navigating Estouchy
af_za: Daar is twee goed om te weet omtrent die navigeer van Estouchy

[ctx: #31902]
en: The Kodi logo functions as a 'HOME' button. Whenever you touch it, you will be taken back to the home screen.
af_za: Die Kodi logo dien as 'n 'TUIS' knoppie. Wanneer jy dit ook al raak, sal jy terug na die tuis skerm geneem word.

[ctx: #31903]
en: When you are playing audio or video, the item title will appear at the top of the screen. Touching it will take you to the fullscreen visualization or video window.
af_za: Wanneer jy oudio of video speel, sal die item titel aan die bokant van die skerm verskyn. Aanraking daarvan sal jou na die volskerm visualisering of video venster neem.

[ctx: #31904]
en: Now Playing Title...
af_za: Speel Nou Titel...
