KODI Main - en to sv_SE translation catalogue (5 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Screensaver that dims your screen
sv_SE: En skärmsläckare som tonar ned din skärm

[ctx: Addon Description]
en: The Dim screensaver is a simple screensaver that will dim (fade out) your screen to a setable value between 20 and 100% .
sv_SE: Detta är en enkel skärmsläckare som tonar ned ljusstyrkan på din skärm till ett angivet värde mellan 20 och 100%

[ctx: #30000]
note: Setting name for edit screen dim in percentage (0% = black, 100% = no dim)
en: Brightness level
sv_SE: Nivå för ljusstyrka

[ctx: #30001]
note: Setting help text
en: Level in percent of how strongly the screen remains illuminated.
sv_SE: Nivå i procent för hur starkt skärmen ska belysas.

[ctx: #30002]
note: Setting category name
en: Preferences
sv_SE: Inställningar
