KODI Main - en to lt_lt translation catalogue (5 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Screensaver that dims your screen
lt_lt: Ekrano vaizdas pritemdantis foną Jūsų ekrane

[ctx: Addon Description]
en: The Dim screensaver is a simple screensaver that will dim (fade out) your screen to a setable value between 20 and 100% .
lt_lt: Pritemdyta ekrano užsklanda yra paprasta ekrano užsklanda, kuri pritemdys ekraną (pamažu sumažins ryškumą) iki nustatytos vertės nuo 20 iki 100 %.

[ctx: #30000]
note: Setting name for edit screen dim in percentage (0% = black, 100% = no dim)
en: Brightness level
lt_lt: Ryškumo lygis

[ctx: #30001]
note: Setting help text
en: Level in percent of how strongly the screen remains illuminated.
lt_lt: Lygis procentais to, kaip stipriai ekranas lieka apšviestas.

[ctx: #30002]
note: Setting category name
en: Preferences
lt_lt: Nustatymai
