KODI Main - en to fi_fi translation catalogue (5 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Screensaver that dims your screen
fi_fi: Näytönsäästäjä, joka himmentää näytön

[ctx: Addon Description]
en: The Dim screensaver is a simple screensaver that will dim (fade out) your screen to a setable value between 20 and 100% .
fi_fi: Dim on yksinkertainen näytönsäästäjä, joka himmentää näytön väliltä 20-100 % valitulle tasolle.

[ctx: #30000]
note: Setting name for edit screen dim in percentage (0% = black, 100% = no dim)
en: Brightness level
fi_fi: Kirkkauden taso

[ctx: #30001]
note: Setting help text
en: Level in percent of how strongly the screen remains illuminated.
fi_fi: Näytön kirkkkauden voimakkuus prosentteina.

[ctx: #30002]
note: Setting category name
en: Preferences
fi_fi: Asetukset
