peripheral.joystick - en to sv_se translation catalogue (6 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Kodi Joystick Library
sv_se: Kodi Joystick bibliotek

[ctx: #30000]
en: Driver settings
sv_se: Drivrutininställningar

[ctx: #30001]
en: Joystick driver
sv_se: Joystick drivrutin

[ctx: #30002]
en: None
sv_se: Ingen

[ctx: #30003]
en: Enable XInput
sv_se: Aktivera XInput

[ctx: #30004]
en: Enable DirectInput
sv_se: Aktivera DirectInput
