peripheral.joystick - en to lv_lv translation catalogue (7 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Kodi Joystick Library
lv_lv: Kodi kursorsviru katalogs

[ctx: Addon Description]
en: This library provides joystick drivers and button maps. Multiple joystick APIs are supported, including DirectX, XInput, SDL and the Linux Joystick API.
lv_lv: Šajā katalogā ir pieejami kursorsviras draiveri un pogu izkārtojuma kartes. Tiek atbalstītas vairākas kursorsviras API, tostarp DirectX, XInput, SDL un Linux kursorsviras API.

[ctx: #30000]
en: Driver settings
lv_lv: Draivera iestatījumi

[ctx: #30001]
en: Joystick driver
lv_lv: Kursorsviras draiveri

[ctx: #30002]
en: None
lv_lv: Neviens

[ctx: #30003]
en: Enable XInput
lv_lv: Iespējot XInput

[ctx: #30004]
en: Enable DirectInput
lv_lv: Iespējot DirectInput
