peripheral.joystick - en to hr_hr translation catalogue (7 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Kodi Joystick Library
hr_hr: Kodi Joystick biblioteka

[ctx: Addon Description]
en: This library provides joystick drivers and button maps. Multiple joystick APIs are supported, including DirectX, XInput, SDL and the Linux Joystick API.
hr_hr: Ova biblioteka omogućuje upravljačke programe igračih palica i mapiranje tipki. Više API igračih palica je podržano, uključujući DirectX, XInput, SDL i Linux Joystick API.

[ctx: #30000]
en: Driver settings
hr_hr: Postavke upravljačkog programa

[ctx: #30001]
en: Joystick driver
hr_hr: Upravljački program igrače palice

[ctx: #30002]
en: None
hr_hr: Nijedno

[ctx: #30003]
en: Enable XInput
hr_hr: Omogući XInput

[ctx: #30004]
en: Enable DirectInput
hr_hr: Omogući DirectInput
