peripheral.joystick - en to he_il translation catalogue (6 entries)

[ctx: #30000]
en: Driver settings
he_il: הגדרות מנהל התקן

[ctx: #30001]
en: Joystick driver
he_il: מנהל התקן ג׳ויסטיק

[ctx: #30002]
en: None
he_il: ללא

[ctx: #30003]
en: Enable XInput
he_il: הפעלת XInput

[ctx: #30004]
en: Enable DirectInput
he_il: הפעלת DirectInput

[ctx: #30005]
note: Do not translate
en: Linux
he_il: לינוקס
