peripheral.joystick - en to fi_fi translation catalogue (7 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Kodi Joystick Library
fi_fi: Kodin peliohjainkirjasto

[ctx: Addon Description]
en: This library provides joystick drivers and button maps. Multiple joystick APIs are supported, including DirectX, XInput, SDL and the Linux Joystick API.
fi_fi: Tämä kirjasto sisältää peliohjaimien ajureita ja painikemäärtiyksiä. Useita ohjainrajapintoja tuetaan, kuten mm. DirectX, XInput, SDL ja Linux Joystick API.

[ctx: #30000]
en: Driver settings
fi_fi: Ajurin asetukset

[ctx: #30001]
en: Joystick driver
fi_fi: Peliohjainajuri

[ctx: #30002]
en: None
fi_fi: Ei mitään

[ctx: #30003]
en: Enable XInput
fi_fi: Käytä XInput-rajapintaa

[ctx: #30004]
en: Enable DirectInput
fi_fi: Käytä DirectInput-rajapintaa
