peripheral.joystick - en to fa_ir translation catalogue (8 entries)

[ctx: #30000]
en: Driver settings
fa_ir: تنظیمات راه‌انداز

[ctx: #30001]
en: Joystick driver
fa_ir: راه‌انداز دستهٔ بازی

[ctx: #30002]
en: None
fa_ir: هیچ‌کدام

[ctx: #30003]
en: Enable XInput
fa_ir: به کار انداختن XInput

[ctx: #30004]
en: Enable DirectInput
fa_ir: به‌ کار انداختن DirectInput

[ctx: #30005]
note: Do not translate
en: Linux
fa_ir: گنو/لینوکس

[ctx: #30006]
note: Do not translate
en: Cocoa
fa_ir: کاکائو

[ctx: #30008]
note: Do not translate
en: SDL 2
fa_ir: SDL ۲
