XBMC Addons - en to uk translation catalogue (7 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Fanart
uk: Завантажувати фанарт

[ctx: #30001]
en: Prefer Trailer from HD-Trailers.net
uk: Віддавати перевагу трейлерам з HD-Trailers.net

[ctx: #30002]
en: Preferred Language
uk: Бажана мова

[ctx: #30003]
en: Get Rating from
uk: Отримати рейтинг з

[ctx: #30004]
en: Enable Trailer (YouTube)
uk: Увімкнути трейлери (YouTube)

[ctx: #30005]
en: Keep Original Title
uk: Зберігати оригінальну назву

[ctx: #30006]
en: Preferred Certification Country
uk: Бажана країна сертифікації
