XBMC Addons - en to tr translation catalogue (7 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Fanart
tr: Fanart Etkinleştir

[ctx: #30001]
en: Prefer Trailer from HD-Trailers.net
tr: Fragmanlar için HD-Trailers.net'i tercih et

[ctx: #30002]
en: Preferred Language
tr: Tercih Edilen Dil

[ctx: #30003]
en: Get Rating from
tr: Değerlendirmeyi şuradan al

[ctx: #30004]
en: Enable Trailer (YouTube)
tr: Fragmanı Etkinleştir (YouTube)

[ctx: #30005]
en: Keep Original Title
tr: Özgün Başlığı Koru

[ctx: #30006]
en: Preferred Certification Country
tr: Tercih Edilen Sertifika Ülkesi
