XBMC Addons - en to pl translation catalogue (7 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Fanart
pl: Używaj tapet

[ctx: #30001]
en: Prefer Trailer from HD-Trailers.net
pl: Preferuj zwiastuny z serwisu HD-Trailers.net

[ctx: #30002]
en: Preferred Language
pl: Preferowany język

[ctx: #30003]
en: Get Rating from
pl: Pobieraj ocenę z

[ctx: #30004]
en: Enable Trailer (YouTube)
pl: Aktywuj zwiastuny (YouTube)

[ctx: #30005]
en: Keep Original Title
pl: Zachowuj tytuł oryginalny

[ctx: #30006]
en: Preferred Certification Country
pl: Preferowany kraj kategorii wiekowej
