XBMC Addons - en to nl translation catalogue (7 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Fanart
nl: Fanart inschakelen

[ctx: #30001]
en: Prefer Trailer from HD-Trailers.net
nl: Trailers van HD-Trailers.net inschakelen

[ctx: #30002]
en: Preferred Language
nl: Voorkeurstaal

[ctx: #30003]
en: Get Rating from
nl: Haal score bij

[ctx: #30004]
en: Enable Trailer (YouTube)
nl: Gebruik trailers (YouTube)

[ctx: #30005]
en: Keep Original Title
nl: Behoud originele titel

[ctx: #30006]
en: Preferred Certification Country
nl: Voorkeur voor certificeringsland
