XBMC Addons - en to no translation catalogue (7 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Fanart
no: Hent fanart

[ctx: #30001]
en: Prefer Trailer from HD-Trailers.net
no: Foretrekk trailer fra HD-Trailers.net

[ctx: #30002]
en: Preferred Language
no: Foretrukket språk

[ctx: #30003]
en: Get Rating from
no: Hent rangering fra

[ctx: #30004]
en: Enable Trailer (YouTube)
no: Hent trailer (YouTube)

[ctx: #30005]
en: Keep Original Title
no: Bruk originaltittel

[ctx: #30006]
en: Preferred Certification Country
no: Foretrukket land for aldersgrenser
