XBMC Addons - en to my translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Fanart
my: Fanart ကို လုပ်ဆောင်ခွင့်

[ctx: #30001]
en: Prefer Trailer from HD-Trailers.net
my: HD-Trailers.net မှသင့်လျှော်သော ကြော်ငြာ

[ctx: #30002]
en: Preferred Language
my: သင့်လျှော်သော ဘာသာစကား

[ctx: #30004]
en: Enable Trailer (YouTube)
my: ကြော်ငြာများရယူမည်(You Tube)

[ctx: #30005]
en: Keep Original Title
my: မူလခေါင်းစဉ်အတိုင်းထားမည်
