XBMC Addons - en to it translation catalogue (7 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Fanart
it: Abilita Fanart

[ctx: #30001]
en: Prefer Trailer from HD-Trailers.net
it: Preferire i Trailers provenienti da HD-Trailers.net

[ctx: #30002]
en: Preferred Language
it: Linguaggio preferito

[ctx: #30003]
en: Get Rating from
it: Prendere Valutazioni da

[ctx: #30004]
en: Enable Trailer (YouTube)
it: Abilita Trailer (YouTube)

[ctx: #30005]
en: Keep Original Title
it: Mantieni Titolo Originale

[ctx: #30006]
en: Preferred Certification Country
it: Paese di Certificazione Preferito
