XBMC Addons - en to is translation catalogue (7 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Fanart
is: Virkja Fanart

[ctx: #30001]
en: Prefer Trailer from HD-Trailers.net
is: Æskilegt að fá Kynningarmyndbönd frá HD-Trailers.net

[ctx: #30002]
en: Preferred Language
is: Æskilegt tungumál

[ctx: #30003]
en: Get Rating from
is: Fá Einkunnagjöf frá

[ctx: #30004]
en: Enable Trailer (YouTube)
is: Virkja Kynningarmyndbönd (YouTube)

[ctx: #30005]
en: Keep Original Title
is: Halda Upphaflegum Titli

[ctx: #30006]
en: Preferred Certification Country
is: Æskilegt Land Aldursvottunar
