XBMC Addons - en to et translation catalogue (7 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Fanart
et: Võimalda fännikunst

[ctx: #30001]
en: Prefer Trailer from HD-Trailers.net
et: Eelista HD-Trailers.net treilerit

[ctx: #30002]
en: Preferred Language
et: Eelistatud keel

[ctx: #30003]
en: Get Rating from
et: Hangi hinnang

[ctx: #30004]
en: Enable Trailer (YouTube)
et: Võimalda treilerit (YouTube)

[ctx: #30005]
en: Keep Original Title
et: Säilita originaalne pealkiri

[ctx: #30006]
en: Preferred Certification Country
et: Eelistatud kinnitatud riik
