XBMC Addons - en to da translation catalogue (7 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Fanart
da: Aktiver Fankunst

[ctx: #30001]
en: Prefer Trailer from HD-Trailers.net
da: Foretræk Trailer fra HD-trailers.net

[ctx: #30002]
en: Preferred Language
da: Foretrukket Sprog

[ctx: #30003]
en: Get Rating from
da: Hent bedømmelse fra

[ctx: #30004]
en: Enable Trailer (YouTube)
da: Aktivér Trailer (YouTube)

[ctx: #30005]
en: Keep Original Title
da: Behold original titel

[ctx: #30006]
en: Preferred Certification Country
da: Foretrukket land til aldersvejledninger
