KODI Main - en to ms_MY translation catalogue (9 entries)

[ctx: #30000]
en: Preferences
ms_MY: Keutamaan

[ctx: #30001]
en: Preferred language for artist biography
ms_MY: Bahasa dikehendaki untuk biografi artis

[ctx: #30002]
en: Prefer biography from
ms_MY: Utamakan biografi daripada

[ctx: #30003]
en: Prefer discography from
ms_MY: Utamakan diskografi daripada

[ctx: #30004]
en: Prefer genres from
ms_MY: Utamakan genre daripada

[ctx: #30005]
en: Prefer styles from
ms_MY: Utamakan gaya daripada

[ctx: #30006]
en: Prefer moods from
ms_MY: Utamakan suasana daripada

[ctx: #30101]
en: Allow less accurate search results
ms_MY: Benarkan keputusan gelintar kurang tepat

[ctx: #30201]
en: If available, the artist biography will be downloaded in the selected language. It will fallback to English.
ms_MY: Jika tersedia, biografi artis akan dimuat turun dalam bahasa terpilih. Ia akan dijatuh-balik ke bahasa Inggeris.
