KODI Main - en to bg_BG translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Preferences
bg_BG: Предпочитания

[ctx: #30001]
en: Preferred language for artist biography
bg_BG: Предпочитан език за биография на изпълнителите

[ctx: #30002]
en: Prefer biography from
bg_BG: Да се предпочитат биографии от

[ctx: #30003]
en: Prefer discography from
bg_BG: Да се предпочитат дискографии от

[ctx: #30004]
en: Prefer genres from
bg_BG: Да се предпочитат жанрове от

[ctx: #30005]
en: Prefer styles from
bg_BG: Да се предпочитат стилове от

[ctx: #30006]
en: Prefer moods from
bg_BG: Да се предпочитат настроения от

[ctx: #30101]
en: Allow less accurate search results
bg_BG: Разрешаване на по-неточни резултати при търсене

[ctx: #30201]
en: If available, the artist biography will be downloaded in the selected language. It will fallback to English.
bg_BG: При възможност, биографията на изпълнителя ще бъде свалена на избрания език. Иначе ще се показва на английски.

[ctx: #30202]
en: Try to get the artist biography using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
bg_BG: Биографията на изпълнителя по възможност ще се получава чрез избрания скрипт. Ако избраният скрипт не върне резултат, ще бъдат използвани други.

[ctx: #30203]
en: Try to get the artist discography using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
bg_BG: Дискографията на изпълнителя по възможност ще се получава чрез избрания скрипт. Ако избраният скрипт не върне резултат, ще бъдат използвани други.

[ctx: #30204]
en: Try to get genre info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
bg_BG: Информацията за жанра по възможност ще се получава чрез избрания скрипт. Ако избраният скрипт не върне резултат, ще бъдат използвани други.

[ctx: #30205]
en: Try to get style info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
bg_BG: Информацията за стила по възможност ще се получава чрез избрания скрипт. Ако избраният скрипт не върне резултат, ще бъдат използвани други.

[ctx: #30206]
en: Try to get mood info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
bg_BG: Информацията за настроението по възможност ще се получава чрез избрания скрипт. Ако избраният скрипт не върне резултат, ще бъдат използвани други.

[ctx: #30301]
en: If Musicbrainz does not provide a link to allmusic and/or discogs, we can search those sites based on artistname. Since artist names are not unique, this could potentially result in a mixture of metadata from multiple artists by the same name.
bg_BG: Ако „Musicbrainz“ не предоставя връзка към „allmusic“ и/или „discogs“, можем да потърсим в тези уеб сайтове по името на изпълнителя. Тъй като имената на изпълнителите не са уникални, то данните може да са объркани между различните изпълнители.
