KODI Main - en to ms_MY translation catalogue (9 entries)

[ctx: #30000]
en: Preferences
ms_MY: Keutamaan

[ctx: #30001]
en: Preferred language for album review
ms_MY: Bahasa dikehendaki untuk  ulasan album

[ctx: #30002]
en: Prefer genres from
ms_MY: Utamakan genre daripada

[ctx: #30003]
en: Prefer styles from
ms_MY: Utamakan gaya daripada

[ctx: #30004]
en: Prefer moods from
ms_MY: Utamakan suasana daripada

[ctx: #30005]
en: Prefer themes from
ms_MY: Utamakan tema daripada

[ctx: #30006]
en: Prefer rating from
ms_MY: Utamakan penarafan daripada

[ctx: #30007]
en: Prefer review from
ms_MY: Utamakan ulasan daripada

[ctx: #30101]
en: Allow less accurate search results
ms_MY: Benarkan keputusan gelintar kurang tepat
